Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

selam kızlar biz geldik nasılsınız bakalım hamiş olan arkadaşları tebrik ederim darısı bekleyenlerin başına...ben görmeyeli hamiş listesi bayaa bi dolmuş...bizde kocaman olduk allahın izniyle..gecen doktora gittim toplamda 6 kilo aldım diye kızdı kadın bana yaa çok almışım..sizce çokmu ? yavaş yavaş yürüyüşlerede başladım..sizler napıosunuz bakalım

<!-- google_ad_section_start -->:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:
Lalezar.................................5 Ekim
Ecce....................................6 Ekim
Dilara1................................6 Ekim
Lara74................................7 Ekim
:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Ayşegüüll..............................8 Ekim
Ela naz ..............................15 Ekim
fikrimin ince gülü....................16 Ekim
Şimall............................... 16 Ekim
Azade...............................17 Ekim
Gülker...............................18 Ekim
Semre...............................20 Ekim
Sılam_nisa...........................22 Ekim
Dentnurse...........................23 Ekim
Sabırsızım...........................25 Ekim
Cey82.................................2 Kasım

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

Şubat ANNE ADAYLARI
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa.........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Lovely ..................................25 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül...........................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ............................... 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Gizemli Kıs .................................. 2 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end -->

<!-- google_ad_section_start(weight=ignore) -->

Slm kızlar, sabah kalktığımda tuvalet kağıdına biraz geldi, ped koydum, bugün ultrason çekilecektiya, hiç birşey yokmuş normalmiş herşey, kan tahlilime baktı ve kansızolduğumu söyledi bende 5 ay önce düşük yaptım daha azdı dedim, kan hapı alıyor musun dedi ben bıraktım dedim, neyse bi kan hapı yazdı işte, işe geldiğimde pede minnacık bişi gelmişti, sanırım devamı da gelir.. hayırlısı napalım demiştim bu ay umutlu değilim diye... :)

Son düzenleme:
selam kızlar beni hamiş listesinden silermisiniz çünkü p.ertesi günü bebeğimin kalbi atmadığı için kürtaj olmak zorunda kaldım inşallah benim yaşadığımı kimse yaşamaz

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

Ecce....................................6 Ekim
Dilara1................................6 Ekim
Lara74................................7 Ekim

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Ayşegüüll..............................8 Ekim
Ela naz ..............................15 Ekim
fikrimin ince gülü....................16 Ekim
Şimall............................... 16 Ekim
Azade...............................17 Ekim
Gülker...............................18 Ekim
Semre...............................20 Ekim
Sılam_nisa...........................22 Ekim
Dentnurse...........................23 Ekim
Sabırsızım...........................25 Ekim
Cey82.................................2 Kasım
Lalezar............................... 4 Kasım

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

Şubat ANNE ADAYLARI
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper ................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm......................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Gizemli Kıs .................................. 2 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end -->

Son düzenleme:
selam kızlar beni hamiş listesinden silermisiniz çünkü p.ertesi günü bebeğimin kalbi atmadığı için kürtaj olmak zorunda kaldım inşallah benim yaşadığımı kimse yaşamaz

Slm canım çok büyük geçmiş olsun inan üzüldüm, çünkü mayısta bende düşük yaptığım için acını çok iyi anlayabiliyorum.. Allah sabır versin kedine dikkat et ne olursun ve sakın kendini yıpratma... öpüyorum...

Geri