Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

iyiyim cnm saolasin seni sormali bugün arkadasi ziyarete gidecem hastaneye dogum yapti ne güzel atlatti ama cok korkuyordu sezeryandi ikinci bebegiydi ama bebegin kafasi assagidaydi cok morel verdim ama ynainada gidiyim hem bebegi görüyüm hemde onu esimin gelmeisni bekliyorum benden haberler böyle tatalim

Allah analı babalı büyütsün inşallah, evet git bi gör insan daha bi hevesleniyor :)

Slm canım çok büyük geçmiş olsun inan üzüldüm, çünkü mayısta bende düşük yaptığım için acını çok iyi anlayabiliyorum.. Allah sabır versin kedine dikkat et ne olursun ve sakın kendini yıpratma... öpüyorum...
çok teşekküredrim çok zor bişey bu ikinci bebeğim

Evet alıcam, pekmezde alıcam sabahları içeyim bir kaşık, eşim iyi maşallah, yarın kontrolü var bakalım ne diyecek dr. sınavlar kötü oldu canım yaaa sadece 1 dersimi verebildim 6 dersim kaldı bu sene çok çalışmam lazım çoooooooooooooookkk :D
hayırlısı olsun canım calıscaz artık elımız mahkum:)
aman ıyı olun canım benım....

günaydın milleettt :)

Lalezar cnm ,eşine geçmiş olsun ,ben ancak öğrendim galiba oldu bayağ ama kusura bakma

Gizemli kısss çooookkkkk sevindim canım bebişin hayırlı olsun tatlım ,Allahım tamamına erdirsin.

Sammyhaa , senin de mezuniyetin hayırlı olsun gülüm , evladınınkini de görürsün inşaallah canım...

bilmemelegim çok teşekkür ederim canım

destek olan herkese çok teşekküredrim umudumu kaybetnedim çünkü benim kayınvalideminde eşimden önce 3 eşim doğduktan sonrada 2 yani düşükleri olmuş ve hep 2 aylıkken ama allahım ona bir tanesini nasip etti oda eşim tek çocuk.allahım inşallah banada sağlıklı bir evlat nasip edeck ben inanıyorum isyanda etmiyorum benim için hayırlısı buymuş demekki

Geri