Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

merhaba kızlar.
öncelikle hayırlı cumalar diliyorum...

uzun zamandır foruma giremedim. iki haftasır işlerim inaılmaz yoğun ve ancak açabildim.
hep aklımdasınız...

geçmişi okuyaya pek vaktim yok, umarım pek birşey kaçırmamışımdır.

gizemlikıs, canım benim Allah yardımcın olsun. :(
tekrar tekrar yazıp üzüntünü artırmak istemiyorum. umarım şimdi daha iyisindir.

hazan_11 sen de aramıza hoşgeldin. seninle hiç konuşmadık. ne kadar zamandır bebek istiyorsun?

lara seni de tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin:)

saol sabırsızım iyiyim allaha sükür derdi veren rabbim dermanınıda veriyo toparladım kendimi

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> listesi:Laie_23:
Cey82.................................2 Kasım
:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Gülker................................14 Kasım
Dentnurse............................17 Kasım
Sabırsızım............................19 Kasım
Ayşegül87............................19 Kasım
Şimall................................ 20 Kasım
Sılam_nisa............................21 Kasım
Gökkuşağı.............................24 Kasım
Dilara1................................26 Kasim
Semre.................................28 Kasım
Pirenses...............................29 Kasım
Lalezar............................... 3 Aralık

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper ................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI

<!-- google_ad_section_end -->

Kızlar ben acayip grip oldum, bugün işede gidemedim, yatıyorum, merak etmeyesiziniz diye kısaca bilgi vereyim dedim, adetim de geldi zaten gelmesini istiyoruz birkaç ay :)

günaydın kızlarr bende artık çok sık uğramayanlardanım ama inanın canım sıkılıyo siteye grdiğimde hiç birinizle bi ilgisi yok yani ama merak ederim ben sizi bırakamam yinede böle gelir bi yoklama çekerim :) hepiniz iyisiniz işl bizde iyiyiz oğluşumla

günaydın kızlarr bende artık çok sık uğramayanlardanım ama inanın canım sıkılıyo siteye grdiğimde hiç birinizle bi ilgisi yok yani ama merak ederim ben sizi bırakamam yinede böle gelir bi yoklama çekerim :) hepiniz iyisiniz işl bizde iyiyiz oğluşumla
bazen oluyor öyle herkezi merak ediyorum ama önceki gibi açmıyorum

selam kızlar.birşeyi merak ettim.burda bi çoğumuz hamile kalmak için uğraşıyoruz.mesela ben tamam bu ay olası günlerde ilişkiye girdim.şimdi adet zamanını bekliyorum.1.sorum :) peki ozamana kadar geçen sürede de ilişkiye girsek bu hamile kalma şansını artırırmı.2.sorum..eğer yumurtlama gününde Allahın izniyle hamile kaldıysam sonraki günlerde girdiğin ilişki bebeğe zarar vermezmi.çünkü ben bu korkuyla yumurtlama gününden sonra ilişkiyi kesiyorum.3.sorum..yada ne bilim mesela bugün bütün gün ev işi yaptım.hemde çok ağır.camları sildim.perdeleri yıkadım.çıkar,as.süpür,sil.pazara gittim malzeme taşııdım.şu an resmen belimin ağrısından kalkamıyorum.yatarak yazıyorum size.düşük tehlikesi yaratırmı bu durum.aklımda beynimde artık bu hamilelik yer etmiş.neye el atsam acaba hamilemiyim.hamileysem bunu yapıyorum düşük olurmu beynimde bunlar dönüyor.daha çok küçük olduğu için bu tip işler yada ilişkiler zarar vermez düşüncesindeyim ama bi tarafımda korkuyor.sizce böyle birşey mümkünmü.bukadar ağır bi temizlik yapmam yanlışmıydı.amA ozamanda her an tetiktemi olmak zorundayız.eskiler hamilelik için bu kadar günleri takip bile etmrzdi.tarlada çalışırdı.bizmi çok kafaya takıyoruz.

Geri