Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Cok gecmis olsun canim,Allah acil sifalar versin...

Gecmis olsun:) ben o grip olayindan neler cektim daha yeni kendime geldim..Resmen burnumda deri kalmamis silmekten :D

Çok geçmiş olsun tatlımmmm
bende de aynı durum söz konusu....1 hafta oldu, şimdi daha iyiyim. geçmek üzere galiba.
görüşürüz canım

Çok teşekkür ederim canlarım, Lale, Mrs.m.cim sizlerede çok geçmiş olsun, bu sefer epey kötü oldum bende, resmen üzerimden tır geçmiş gibi :S
Sağlıklı bir şekilde görüşmek dileğiyle hepinizi öpüyorum..

selam kızlar.birşeyi merak ettim.burda bi çoğumuz hamile kalmak için uğraşıyoruz.mesela ben tamam bu ay olası günlerde ilişkiye girdim.şimdi adet zamanını bekliyorum.1.sorum :) peki ozamana kadar geçen sürede de ilişkiye girsek bu hamile kalma şansını artırırmı.2.sorum..eğer yumurtlama gününde Allahın izniyle hamile kaldıysam sonraki günlerde girdiğin ilişki bebeğe zarar vermezmi.çünkü ben bu korkuyla yumurtlama gününden sonra ilişkiyi kesiyorum.3.sorum..yada ne bilim mesela bugün bütün gün ev işi yaptım.hemde çok ağır.camları sildim.perdeleri yıkadım.çıkar,as.süpür,sil.pazara gittim malzeme taşııdım.şu an resmen belimin ağrısından kalkamıyorum.yatarak yazıyorum size.düşük tehlikesi yaratırmı bu durum.aklımda beynimde artık bu hamilelik yer etmiş.neye el atsam acaba hamilemiyim.hamileysem bunu yapıyorum düşük olurmu beynimde bunlar dönüyor.daha çok küçük olduğu için bu tip işler yada ilişkiler zarar vermez düşüncesindeyim ama bi tarafımda korkuyor.sizce böyle birşey mümkünmü.bukadar ağır bi temizlik yapmam yanlışmıydı.amA ozamanda her an tetiktemi olmak zorundayız.eskiler hamilelik için bu kadar günleri takip bile etmrzdi.tarlada çalışırdı.bizmi çok kafaya takıyoruz.

Evet canım böyle şeyleri kafana takmayasın, benim ilk düşüğümde bende spor yapıyordum dr.a sorduğumda, düşecek bebeği bağlasan durmaz, tutunan bebeği de kolay kolay ne iş, ne spor nede cinsel ilişki düşürür demişti.. sen kafanı skani tut ve fazla düşünme, haaa birde yumurtlama günüm bitti diye çalışmayı bırakma, yumurtlama günü bazen bilmediğimiz günlerde gerçekleşebiliyor...

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <nobr>Arkadaşlarımızın</nobr> listesi:Laie_23:
Cey82.................................2 Kasım
:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Gülker................................14 Kasım
Dentnurse............................17 Kasım
Sabırsızım............................19 Kasım
Ayşegül87............................19 Kasım
Şimall................................ 20 Kasım
Sılam_nisa............................21 Kasım
Gökkuşağı.............................24 Kasım
Dilara1................................26 Kasim
Semre.................................28 Kasım
Pirenses...............................29 Kasım
Lalezar............................... 3 Aralık

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper ................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 <nobr>Nisan</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<nobr target="blank">Anne</nobr> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <nobr>Eylül</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI

selam kızlar....
dun doktora gıttık kızımı cok ozlemıstım oh dedım gorunce.....
cok şukur saglıklı ve hersey yolunda,820 gr.olmus.....26.haftanın ıcındeyız.....şeker taraması da yapıldı sonuclar normal cıktı.....cok sukur sekerım yokmus:)
kızlar ınsallah ıyısınızdır...sohbet etmeyı özledım sızlerle...ama her bırımız bıryerlere dagıldık ve bırturlu toplanamadık.....ınsallah en kısa zamanda dogumlar baslamadan soyleeeeeeeee guzelce sohbetler etsekkk.....hoscakalın gorusmek uzere....

selam kızlar....
cok şukur saglıklı ve hersey yolunda,820 gr.olmus.....26.haftanın ıcındeyız.....şeker taraması da yapıldı sonuclar normal cıktı.....cok sukur sekerım yokmus:)
kızlar ınsallah ıyısınızdır...sohbet etmeyı özledım sızlerle...ama her bırımız bıryerlere dagıldık ve bırturlu toplanamadık.....ınsallah en kısa zamanda dogumlar baslamadan soyleeeeeeeee guzelce sohbetler etsekkk.....hoscakalın gorusmek uzere....
cnm maşlalh kızına bende okadar özledimki yarından sonra gidicez inş şeker yüklemsi olcak bakalım bnde hayırlısyla atlatırım umarım cnm buarada onunda ii çıkmasına çok sevindim gözün aydın tatlı cadım bizde 24.haftamızdayız artık teyzesi şu 30larada bi girseydik hayırlısylaa öptüm ikinizide aeolun cnm bende çok özlüyorum sohbetleri ama bakıyorum kimseler yokkkk:(

selam kızlar.birşeyi merak ettim.burda bi çoğumuz hamile kalmak için uğraşıyoruz.mesela ben tamam bu ay olası günlerde ilişkiye girdim.şimdi adet zamanını bekliyorum.1.sorum :) peki ozamana kadar geçen sürede de ilişkiye girsek bu hamile kalma şansını artırırmı.2.sorum..eğer yumurtlama gününde Allahın izniyle hamile kaldıysam sonraki günlerde girdiğin ilişki bebeğe zarar vermezmi.çünkü ben bu korkuyla yumurtlama gününden sonra ilişkiyi kesiyorum.3.sorum..yada ne bilim mesela bugün bütün gün ev işi yaptım.hemde çok ağır.camları sildim.perdeleri yıkadım.çıkar,as.süpür,sil.pazara gittim malzeme taşııdım.şu an resmen belimin ağrısından kalkamıyorum.yatarak yazıyorum size.düşük tehlikesi yaratırmı bu durum.aklımda beynimde artık bu hamilelik yer etmiş.neye el atsam acaba hamilemiyim.hamileysem bunu yapıyorum düşük olurmu beynimde bunlar dönüyor.daha çok küçük olduğu için bu tip işler yada ilişkiler zarar vermez düşüncesindeyim ama bi tarafımda korkuyor.sizce böyle birşey mümkünmü.bukadar ağır bi temizlik yapmam yanlışmıydı.amA ozamanda her an tetiktemi olmak zorundayız.eskiler hamilelik için bu kadar günleri takip bile etmrzdi.tarlada çalışırdı.bizmi çok kafaya takıyoruz.

Ayy hangisine cevap veriyim diye dusundum bi an:D
Yumurtlama gunu hicbir zaman kesin degildir en guzeli hergun iliski olsun ki garantili olsun. yumurtlama daha once olsa bile bu kesinlikle zarar vermez. Hamilelikte agir kaldirmak yorulmak cok is yapinca bebege zarar verme gibi dusunceler kendini naza cekmek icin uydurulmus seylerdir... anne karnindaki bebek agir kaldirmaktan hic bir zaman etkilenmiyo sadece agir kaldirmak anneye bel agrisi yaptigi icin onerilmiyo.Ben 30.haftama girmek uzeriyim ki ilk gunden itibaren oglum kucagimda dolasiyorum ve oglum nerdeyse 25 kilo:D Hic birsey dusucek bebege sebep olmaz canim bu bebegin genetik yapisina bagli sorunluysa dusucektir sen istedigin kadar kendini koru... amaaaa buda demek degilki kendiniii mahvedene kadar is yapp:D dikkat et yine kendi sagligin daha onemli canim

selam kızlar....
Tatli cadim,gözün aydin canim.Herseyin yolunda olmasina sevindim.Insallah sonuna kadar böyle gider ve hayirlisiyla alirsin minik cadini kucagina:)Öpüyorum sizi...

cnm maşlalh kızına bende okadar özledimki yarından sonra gidicez inş şeker yüklemsi olcak bakalım bnde hayırlısyla atlatırım umarım cnm buarada onunda ii çıkmasına çok sevindim gözün aydın tatlı cadım bizde 24.haftamızdayız artık teyzesi şu 30larada bi girseydik hayırlısylaa öptüm ikinizide aeolun cnm bende çok özlüyorum sohbetleri ama bakıyorum kimseler yokkkk:(
Berram,insallah seninde seker cikmaz tatlim.Dualarim seninle...

Geri