Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

<LI id=post_42932 class="postbitlegacy postbitim postcontainer">
bayrammt4.gif

Günaydin Kizlaaarrrrr
Kurban Bayraminizi en icten dileklerimle kutlar nice Bayramlar bol bol Bebislerle birlikte dilerim... Rabbim Kurbanlarinizi kabul eylesin

kızlar doktor adetin 3. günü test istemişti.testte e2 hormonu yüksek çıkmış.testi başka bi hastanede yaptırdım.bu nedenle doktorumlada henüz görüşemedim.internetten araştırdım.bu hormonun yüksekliği yumurta rezervinin düşüklüğü anlamına geliyormuş.sizin bi bilginiz varmı bununla ilgili diye sormak istedim.içinizde böyle olan duyan tedavisi nedir ne anlama gelir?
içimden bi his bu bebek doğal yollarla olmayacak diyor :(

canim benim bu hormon konusunda hic bir fikrim yok. benim sadece bildigim yas ilerledikce yumurta rezervlerinin azaldigi. ama senin yasin daha 25???
Bilginin aslini artik doktor sana verecek hayirlisiyla insallah... Karamsarliga da düsme tatlim yaa... denersiniz olmassa normal yoldan yaparsiniz tüp bebek...
Rabbim hayirlisini versin insallah

kızlar doktor adetin 3. Günü test istemişti.testte e2 hormonu yüksek çıkmış.testi başka bi hastanede yaptırdım.bu nedenle doktorumlada henüz görüşemedim.internetten araştırdım.bu hormonun yüksekliği yumurta rezervinin düşüklüğü anlamına geliyormuş.sizin bi bilginiz varmı bununla ilgili diye sormak istedim.içinizde böyle olan duyan tedavisi nedir ne anlama gelir?
Içimden bi his bu bebek doğal yollarla olmayacak diyor :(
bende adetimin 3. Günü test yaptırmıştım prolaktinim yüksek çıkmıştı ilaç tedavisi verdi bir ayda düştü hatta dibe vurmuş büyük ihtimal sanada ilaç tedavisi verir ve düzelir üzülme

bende adetimin 3. Günü test yaptırmıştım prolaktinim yüksek çıkmıştı ilaç tedavisi verdi bir ayda düştü hatta dibe vurmuş büyük ihtimal sanada ilaç tedavisi verir ve düzelir üzülme

İnşallah ilaçla düzeltilebilir yada sadece ilaçla hamile kalabilirm.benim korkum direk aşılama veya tüp bebek.çok korkuyorum.daha başındayız bir anda tüp bebek başrolünde olmak istemiyorum.okadar araştırdım.hep tüp bebeğe çıkıyor yol.:18:doktorda izinliymiş.cumartesiye kadar beklemek zorundayım.

sevgiler herkese .....

arkadaşlarım siteye yazamıyorum uzun zamandır.Oğlumda düşme sonucu kemik iliği ödemi oluştu ,hiç koşmaması gerekiyor bu nedenle ben de her gün onunla okula gidip koşmaması için başında bekliyorum , istirahat ile 1,5 ayda geçecek inşaallah .

Bebişim ise iyi, 24. haftadayız , ismi MEHMET KEREM olacak inşaallah.

Kendinize iyi bakın arkadaşlarım , hepinize huzurlu, sağlıklı,mutlu bayramlar diliyorum...

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <nobr>Arkadaşlarımızın</nobr> listesi:Laie_23:

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Dentnurse............................17 Kasım
Sabırsızım............................19 Kasım
Ayşegül87............................19 Kasım
Şimall................................ 20 Kasım
Sılam_nisa............................21 Kasım
Gökkuşağı.............................24 Kasım
lovely .................................25 Kasım
Dilara1................................26 Kasim
Semre.................................28 Kasım
Pirenses...............................29 Kasım
Hazan11...............................2 Aralık
Lalezar............................... 3 Aralık
Gülker.................................10 Aralık
Gizemlikıs..............................11 Aralık

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

MART <nobr>ANNE</nobr> ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper ................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 <nobr>Nisan</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 <nobr target="blank">Nisan</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<nobr target="blank">Anne</nobr> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <nobr target="blank">süperrrrrrrrr</nobr>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <nobr>Eylül</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI

sevgiler herkese .....

arkadaşlarım siteye yazamıyorum uzun zamandır.Oğlumda düşme sonucu kemik iliği ödemi oluştu ,hiç koşmaması gerekiyor bu nedenle ben de her gün onunla okula gidip koşmaması için başında bekliyorum , istirahat ile 1,5 ayda geçecek inşaallah .

Bebişim ise iyi, 24. haftadayız , ismi MEHMET KEREM olacak inşaallah.

Kendinize iyi bakın arkadaşlarım , hepinize huzurlu, sağlıklı,mutlu bayramlar diliyorum...

merhaba canım....

oğlunun durumuna çok üzüldüm, çok geçmiş olsun. ben de seni merak ediyordum. inşallah kısa sürede iyileşir canım. allah şifasını versin inşallah.
bebişin iyi olmasına sevindim.

sağol canım ben de bayramınızı kutluyorum, çok öptüm...

merhaba canım....

oğlunun durumuna çok üzüldüm, çok geçmiş olsun. ben de seni merak ediyordum. inşallah kısa sürede iyileşir canım. allah şifasını versin inşallah.
bebişin iyi olmasına sevindim.

sağol canım ben de bayramınızı kutluyorum, çok öptüm...

canım başka siteye dalmışım kusurakma, sen nasılsın? bir yaramazlık yoktur umarım.Aralık başı izne ayrılacaksın sanırım.

canım başka siteye dalmışım kusurakma, sen nasılsın? bir yaramazlık yoktur umarım.Aralık başı izne ayrılacaksın sanırım.

iyiyim çok şükür canım sağol... sadece daha fazla zorlanıyorum. kısmetse az kaldı. 36. haftaya geldik. izne ayrıldım. şimdi 3 haftalık zorunlu izni bayramdan sonra kullanmaya başlıyorum. hayırlısı bakalım.

Geri