Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Iyiyim allaha cok sukur. Gunlerin gecmesini bekliyoruz. 2500 gr i gecmis melegim. Basida asagidaymis ama dogum kanalina girmemis daha. Baya hareketliyiz siz nasilsiniz

çok şükür biz de iyiyiz. yarın tam 37 + 0 oluyoruz iyice büyüdük. bu 1 hafta boyunca artık kendimi daha zorlanır hissettim. daha zor hareket ediyorum ve ara ara sanki ağrılar oluyor. yarın kontrole gidicem. inşallah herşey yolundadır. benim kızımın başı da aşağıda ve aynen o da çok hareketli. sanırım artık çıkıp rahatlamak istiyor :)

evet canım yaaa sonuna geldik hayırlısıyla. benim de taş çatlasın 2 hafta var, hatta belki yok.
allah sağlıkla kucaklarımıza verir inşallah ve inşallah kolay bir doğum geçiririz.

çok şükür biz de iyiyiz. yarın tam 37 + 0 oluyoruz iyice büyüdük. bu 1 hafta boyunca artık kendimi daha zorlanır hissettim. daha zor hareket ediyorum ve ara ara sanki ağrılar oluyor. yarın kontrole gidicem. inşallah herşey yolundadır. benim kızımın başı da aşağıda ve aynen o da çok hareketli. sanırım artık çıkıp rahatlamak istiyor :)

evet canım yaaa sonuna geldik hayırlısıyla. benim de taş çatlasın 2 hafta var, hatta belki yok.
allah sağlıkla kucaklarımıza verir inşallah ve inşallah kolay bir doğum geçiririz.
Ayy az kaldi hayirlisiyla bizimkiler kiz ya erken gelirler dayanamazlar icerde. Ismi Ece olcakti dimi

Bizde alya isminde karar verdik. Ya bisey sorcam felaket derecede disim agriyor. Napicam bilmiyorum. Disci bisey yaparmi sence

alya da çok güzel, adlarıyla yaşasınlar inşallah...

canım geçmiş olsun ama dişçi dişine birşey yapamaz, çünkü hamilelikte diş tedavisi ilk 3 aylık ve son 3 aylık dilimdeyken yapılamıyor. sadece ikinci 3 aylık dönemde olabilirmiş. sabredeceksin, başka çare yok.

aslı mrs m canlarım yaa az kaldı kızlar Alah bi avazda kurtarsın sağlıkla alın prenseslerinizii bizede dua edin nolur hayırlsıyla 37.hafatlara ulaşalım bizde teyzeleri

alya da çok güzel, adlarıyla yaşasınlar inşallah...

canım geçmiş olsun ama dişçi dişine birşey yapamaz, çünkü hamilelikte diş tedavisi ilk 3 aylık ve son 3 aylık dilimdeyken yapılamıyor. sadece ikinci 3 aylık dönemde olabilirmiş. sabredeceksin, başka çare yok.

Sabredicez artik. Neyse canim ben cikiyorum. Dikkat et kendine. Bu arada yns_ysmn napti acaba

aslı mrs m canlarım yaa az kaldı kızlar Alah bi avazda kurtarsın sağlıkla alın prenseslerinizii bizede dua edin nolur hayırlsıyla 37.hafatlara ulaşalım bizde teyzeleri

merhaba canımmmm

evet yaaa az kaldı, hayırlısıyla bir alabilseydik prensesleri. inşallah canım, inan vakit çabuk ilerliyor. allah hepimizi bir avazda kurtarsın.

sen nasılsın tatlım oğluşun nasıl

Geri