Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

merhaba millet...
nasılsınız?

ben yine bunalımlardayım.
tam 2 yıl 4 ay bitti:(
artık ümdim de kalmadı dayanacak gücüm de :(

buraya da bir süre girmek istemiyorum.
doğum yapacaklar, hamişler, hamiş olmak isteyenler... dualarım sizlerle canlarım...

Allah'a emanet olun.

kızlar selam bayram dönüşü herkesin işleri yoğun sanırım.artık siteye pek fazla uğranmıyor.
doktora gittim troidlerine bakalım demişti doktorum.oranı düşük çıktı :( bugün randevum var bakalım ne yapacaklar.lalezar sende baktırıcaktın umarım senin iyi çıkmıştır.troid eksikliği gebe kalmayı zorlaştırıyormuş.kalırsan bile çocukta zeka geriliği oluyormuş allah korusun.troid fazlalığı ise düşüklere yada erken doğuma neden oluyormuş.sizinde bilginiz olsun istedim.alim olduk valla gide gele araştıra araştıra :)

sabırsızım öyle deme.Allah zamanını biliyordur.en hayırlı evladı en hayırlı zamanda verecek sana bak gör.hepimiiz çok üzülüyoruz sabredemiyoruz geçen haftalarda benimde yaşadığım üzüntüyü biliyorsun.ama bırakmıycaz sonuna kadar.tedavi gördünmü ,hormon testlerin ,aşılama yada tüp bebek.en olmayan kişileri bile yıllar sonra doğurtuyorlar.benim kuzenim 7 yıl aradan sonra hamile kaldı allah benzetmesin tabiki ona hiçbirimizi ama olucağı varsa sen istemesende olur.bi tanıdığımın 3 tane çocuğu vardı 4.ye hamile kalmış.düşsün diye yapmadığını bırakmadı.atladı zıpladı ama tutundu bebek.ALLAH ol dedimi olmayacağı şey yok.biraz yalnız kalmak iyi gelicek belki sana.imkanın varsa tatile çık biraz rahatla.

merhaba millet...
nasılsınız?

ben yine bunalımlardayım.
tam 2 yıl 4 ay bitti:(
artık ümdim de kalmadı dayanacak gücüm de :(

buraya da bir süre girmek istemiyorum.
doğum yapacaklar, hamişler, hamiş olmak isteyenler... dualarım sizlerle canlarım...

Allah'a emanet olun.
Allah hic kimseye dayanilmiyacak seylerle denemezmis canim..Insallah en kisa zamanda sende hamile haberini vericen..

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <nobr>Arkadaşlarımızın</nobr> listesi:Laie_23:
Ayşegül87............................19 Kasım
Şimall................................ 20 Kasım
Gökkuşağı.............................24 Kasım

:yumurta:Bekleyen <nobr>Arkadaşlarımızın</nobr> Listesi :yumurta:
lovely .................................25 Kasım
Dilara1................................26 Kasım
Tweety8378..........................27 Kasım
Semre.................................28 Kasım
Pirenses...............................29 Kasım
Hazan11...............................2 Aralık
Lalezar............................... 3 Aralık
Gülker.................................10 Aralık
Gizemlikıs..............................11 Aralık
Sabırsızım............................16 Aralık

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

MART <nobr>ANNE</nobr> ADAYLARI
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 <nobr>Nisan</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 <nobr target="blank">Nisan</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<nobr target="blank">Anne</nobr> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <nobr target="blank">süperrrrrrrrr</nobr>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <nobr>Eylül</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI
Dentnurse............................17 <nobr>Kasım</nobr> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

mrb kızlar ben halaaaa adet olamadım adet tarıhımden bı hafta once belırtılerım basladı dedım erken olcam heralde 5 gün gectı hergun bugun olcam dıyerek agrılı uyanıyorum ama yok :(ölecem.. korkumdan test bıle yapamıyorum

Geri