Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

mrb kızlar ben halaaaa adet olamadım adet tarıhımden bı hafta once belırtılerım basladı dedım erken olcam heralde 5 gün gectı hergun bugun olcam dıyerek agrılı uyanıyorum ama yok :(ölecem.. korkumdan test bıle yapamıyorum

merhaba şimal, ne diyorsunnnnnnn :) süper inşallah meleğin gelmiştir.
canım sana tavsiyem hemen test yap, sabahı beklemene gerek yok, varsa zaten hemen çıkar.
şu nedenle test yap diyorum: stresten gecikmiş de olabilir. en azından varsa var yoksa yok dersin. hadi hayırlı haber olsun inşallahhhhhh

selam canım hoşgeldin...

Mrs m canım oğretmenler gunun kutlu olsun ve tum oğretmenlerımızın

ayyyy çok teşekkürler, sağolasın canım...
ilk defa bir öğretmenler gününde okulumdan ve öğrencilerimden ayrıyım. izindeyim ya ondan.

canım sana tavsiyem hemen test yap, sabahı beklemene gerek yok, varsa zaten hemen çıkar.
şu nedenle test yap diyorum: stresten gecikmiş de olabilir. en azından varsa var yoksa yok dersin. hadi hayırlı haber olsun inşallahhhhhh

öncelıkle ogretmenler gunun kutlu olsun ben kendı derdıme unutmusum kusura bakma
inş gelmiştir canım yaa cok korkuyorum

öncelıkle ogretmenler gunun kutlu olsun ben kendı derdıme unutmusum kusura bakma

çook çook sevindim bak güzel bir haber verdiiin bize......
klomen filan kullanmadı isen bide pkolu değilsen neden geciksin bu kadar...
bu ay özel bişey kullandınmı....

teşekkürler canım çok sağol....
haklısın bundan büyük dert var mı beee :) korkmaaa eğer evde varsa hemen testini yap.
biliyor musun ben öylesine yapmıştım, aman nasıl olsa çıkmayacak yapar çöpe atarım demiştimmm :) bir baktım ki ikinci çizgi hemen çıktı :) inşallah seninki de çıkar.
ama beklemek senin zararına.

çook çook sevindim bak güzel bir haber verdiiin bize......
klomen filan kullanmadı isen bide pkolu değilsen neden geciksin bu kadar...
bu ay özel bişey kullandınmı....

yol canım hıc bısey kullanmadım ozel bıseyde yapmadım hatta bosverdım bu ay yeter dedım bu kadar takmak olacagı varsa olur inş melegım gelmıstır dualarınızı eksık etmeyın ne olur ben kactım basbas

selam canım hoşgeldin...

ayyyy çok teşekkürler, sağolasın canım...
ilk defa bir öğretmenler gününde okulumdan ve öğrencilerimden ayrıyım. izindeyim ya ondan.
olurmu canım bızde senın taleben sayılırız
tam anlamıyla adet belırtısı var canım gogusler şiş zaten bı 10 gunu geckındır bel agrısı var tek fark normal de kasıklarım agrırdı sımdı gobek altında agrı var
kız bunlar hamilelık belirtısı değilmı
neyse ben kactım esım geldı ıyı aksamlar
kız kacma hemen test yap gel catlatma meraktan

teşekkürler canım çok sağol....
haklısın bundan büyük dert var mı beee :) korkmaaa eğer evde varsa hemen testini yap.
biliyor musun ben öylesine yapmıştım, aman nasıl olsa çıkmayacak yapar çöpe atarım demiştimmm :) bir baktım ki ikinci çizgi hemen çıktı :) inşallah seninki de çıkar.
ama beklemek senin zararına.

evde yok canım ama alırım cesaret verdın dur bı yapayım sabah haber verırım ok

Geri