Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Selam kizlar.Su an kimse yok ama ben yinede paylasayim;Pazartesi günü Dr da randevum vardi.Bebegim iyi cok sükür.15.haftamizdayiz ama gelisimi bir hafta ilerideymis.Cok sükür bulantilarimda gecti.Beni su an tek üzen sey idrarimda cikan kan olayi.Hamile olmadan öncede vardi bende bu sikayet.O zamanda,hamile kaldiktan sonrada antibiyotik kullanmama ragmen gecmedi.Aranizda basina böyle bisey gelen varmi?
Bu arada 2011 yilinin ilk anne adayi olan arkadasimizida cani gönülden tebrik eder,melegini saglikli olarak kucagina almasini dilerim...

Selam kizlar.Su an kimse yok ama ben yinede paylasayim;Pazartesi günü Dr da randevum vardi.Bebegim iyi cok sükür.15.haftamizdayiz ama gelisimi bir hafta ilerideymis.Cok sükür bulantilarimda gecti.Beni su an tek üzen sey idrarimda cikan kan olayi.Hamile olmadan öncede vardi bende bu sikayet.O zamanda,hamile kaldiktan sonrada antibiyotik kullanmama ragmen gecmedi.Aranizda basina böyle bisey gelen varmi?
Bu arada 2011 yilinin ilk anne adayi olan arkadasimizida cani gönülden tebrik eder,melegini saglikli olarak kucagina almasini dilerim...

selam kizlar nasilsiniz bakalim görüsmegeli? dün bebisimi ultraschalde gördüm kipit kipir hic yerinde durmuyordu:)

Gozunuz aydin kizlar...Insallah boyle mutlu devam edersiniz..

selam arkadaşlar geçn hafta yumurtalarım toplandı ama yumurtalar kalitesi düşükmüştü döllenme oluşmamış 2 tane toplanmıştı zaten

selam arkadaşlar burda biriyle karşılaşmak nerdeyse imkansız hale geldi.
laracım cinsiyeti konusunda bi şey dedi mi dr canım. maşallah bulantılardan geçmiş bol bol yersin artık.
ayşegülcüm en son kontrolde ayrıntılı bakıldı benim oğlana da. ama dr bakmakta güçlük çekti hiç durmuyor bu ne kadar hareketli heralde yaramaz olacak dedi:) şimdi kendim de hissediyorum tekme şeklinde. hele bu haftadan itibaren hiç durmuyor. çok tatlı bir duygu. sesime tepki veriyor ay diyorum yine tekme atıyor:) 22 haftanın içindeyiz canım Allah a çok şükür.RAbbim diğer arkadaşlarımıza da versin tez zamanda. sen iyi oldun mu canım geçti mi göğüs iltihabın

laracım cinsiyeti konusunda bi şey dedi mi dr canım. maşallah bulantılardan geçmiş bol bol yersin artık.
ayşegülcüm en son kontrolde ayrıntılı bakıldı benim oğlana da. ama dr bakmakta güçlük çekti hiç durmuyor bu ne kadar hareketli heralde yaramaz olacak dedi:) şimdi kendim de hissediyorum tekme şeklinde. hele bu haftadan itibaren hiç durmuyor. çok tatlı bir duygu. sesime tepki veriyor ay diyorum yine tekme atıyor:) 22 haftanın içindeyiz canım Allah a çok şükür.RAbbim diğer arkadaşlarımıza da versin tez zamanda. sen iyi oldun mu canım geçti mi göğüs iltihabın
maşallah hayırlısıyla doğumda yaparsın inşallah ve bütün hamile olanlar

Gozunuz aydin kizlar...Insallah boyle mutlu devam edersiniz..
Tesekkürler lalecim:)Senin dogum tarihin ne zamandi?Cok az kaldi dimi?Allah bir avazda kurtarsin insallah...
selam arkadaşlar geçn hafta yumurtalarım toplandı ama yumurtalar kalitesi düşükmüştü döllenme oluşmamış 2 tane toplanmıştı zaten
Yagmurcum,üzülme diyecegim ama insanin elinde olmaz biliyorum.Tekrar denersiniz canim.Allah herseyin hayirlisini versin.Öpüyorum seni...
Fudelyacim,cinsiyetini sordum ama bu sekilde görülmez dedi.Ben zaten oglumdada doguma bir hafta önce ögrenebilmistim cinsiyetini:)Aslinda benim icin pekte önemli degil cinsiyeti,saglikli olsun ve hayirlisiyla dünyaya gelsin yeter.Bulantilar konusunda haklisin gülüm.O arada tam 5 kilo verdim ama simdi istahim acildi:D
Senin oglunda bayagi büyümüs masallah.Demek seninkide cok hareketli:)Benimkide öyle.Bir defasinda ultrason yapilirken takla atiyordu resmen.Sen hareketlerini ilk hangi haftada hissettigini hatirliyormusun?Bende heyecanla o ani bekliyorumda:D
selam kizlar nasilsiniz bakalim görüsmegeli? dün bebisimi ultraschalde gördüm kipit kipir hic yerinde durmuyordu:)
Aysegülcüm,masallah senin bebisinede:)Kac haftalik oldun?Anlasilan bizim topigin bebekleri hep böyle hareketli:DHepsine masallah.Allah hepimize sorunsuz hamilelikten sonra kolay dogumlar ve bekleyen arkadaslarimizada en tez zamanda bu duyguyu nasib etsin...

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

Dilara1.....................................18 Ocak
Lalezar.................................... 22 Ocak
Lovley......................................24 Ocak
Sılam_nisa..................................27 Ocak
Hazan.......................................5 Şubat
Şimall.................................. 6-10 Şubat
Prenses.................................10 Şubat
:leylek2010 ANNE ADAYLARI :leylek

erkek%20bebek.gif
MAYIS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
HAZİRAN ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <NOBR target="blank">ANNE</NOBR> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:

Geri