Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

selam kızlar uzun zamandır giremiyodum evde internet yoktu bende kızımı kucağıma aldım 24 aralık saat 14.10 da normal doğumla kızımı dünyaya getirdim.. 3680 gr doğdu...aynı babasına benziyor...allaha şükür uslu bir kızım var nazarlar değmesin....darısı bekleyenlerin başına...normal doğum muhteşem bişeymiş...tavsiye ederim...doğum başladıktan 5 dakika sonra kızımı kucağıma aldım..doktorum bile şaşırdı kaldı...tek tavsiyem doğum anında soğukkanlı olun ve kendinizi kasmayın..birde eşiniz mutlaka yanınızda olsun doğumda...benim yanımdaydı..ve doğumdan sonra benim üstüme titrer oldu..daha çok düşkün oldu bana...neyse kızıma bakmam lazım öpüldünüzzzz

Tesekkürler lalecim:)Senin dogum tarihin ne zamandi?Cok az kaldi dimi?Allah bir avazda kurtarsin insallah...

Yagmurcum,üzülme diyecegim ama insanin elinde olmaz biliyorum.Tekrar denersiniz canim.Allah herseyin hayirlisini versin.Öpüyorum seni...

Fudelyacim,cinsiyetini sordum ama bu sekilde görülmez dedi.Ben zaten oglumdada doguma bir hafta önce ögrenebilmistim cinsiyetini:)Aslinda benim icin pekte önemli degil cinsiyeti,saglikli olsun ve hayirlisiyla dünyaya gelsin yeter.Bulantilar konusunda haklisin gülüm.O arada tam 5 kilo verdim ama simdi istahim acildi:D
Senin oglunda bayagi büyümüs masallah.Demek seninkide cok hareketli:)Benimkide öyle.Bir defasinda ultrason yapilirken takla atiyordu resmen.Sen hareketlerini ilk hangi haftada hissettigini hatirliyormusun?Bende heyecanla o ani bekliyorumda:D

Aysegülcüm,masallah senin bebisinede:)Kac haftalik oldun?Anlasilan bizim topigin bebekleri hep böyle hareketli:DHepsine masallah.Allah hepimize sorunsuz hamilelikten sonra kolay dogumlar ve bekleyen arkadaslarimizada en tez zamanda bu duyguyu nasib etsin...
evet elde olmuyor stres yapıyor insan teşekürler

selam kızlar uzun zamandır giremiyodum evde internet yoktu bende kızımı kucağıma aldım 24 aralık saat 14.10 da normal doğumla kızımı dünyaya getirdim.. 3680 gr doğdu...aynı babasına benziyor...allaha şükür uslu bir kızım var nazarlar değmesin....darısı bekleyenlerin başına...normal doğum muhteşem bişeymiş...tavsiye ederim...doğum başladıktan 5 dakika sonra kızımı kucağıma aldım..doktorum bile şaşırdı kaldı...tek tavsiyem doğum anında soğukkanlı olun ve kendinizi kasmayın..birde eşiniz mutlaka yanınızda olsun doğumda...benim yanımdaydı..ve doğumdan sonra benim üstüme titrer oldu..daha çok düşkün oldu bana...neyse kızıma bakmam lazım öpüldünüzzzz
maşallah hayırlı olsun

maşallah canı allah nazarlardan saklasın kızıyın ısmı ne öp
selam arkadaşlar geçn hafta yumurtalarım toplandı ama yumurtalar kalitesi düşükmüştü döllenme oluşmamış 2 tane toplanmıştı zaten
yğm canım ne dıyecım bılmıyom umudunu yıtırme ıncır falanda deneseydın belkı faydası olurdu
selam arkadaşlar burda biriyle karşılaşmak nerdeyse imkansız hale geldi.
laracım cinsiyeti konusunda bi şey dedi mi dr canım. maşallah bulantılardan geçmiş bol bol yersin artık.
ayşegülcüm en son kontrolde ayrıntılı bakıldı benim oğlana da. ama dr bakmakta güçlük çekti hiç durmuyor bu ne kadar hareketli heralde yaramaz olacak dedi:) şimdi kendim de hissediyorum tekme şeklinde. hele bu haftadan itibaren hiç durmuyor. çok tatlı bir duygu. sesime tepki veriyor ay diyorum yine tekme atıyor:) 22 haftanın içindeyiz canım Allah a çok şükür.RAbbim diğer arkadaşlarımıza da versin tez zamanda. sen iyi oldun mu canım geçti mi göğüs iltihabın

Selam kizlar.Su an kimse yok ama ben yinede paylasayim;Pazartesi günü Dr da randevum vardi.Bebegim iyi cok sükür.15.haftamizdayiz ama gelisimi bir hafta ilerideymis.Cok sükür bulantilarimda gecti.Beni su an tek üzen sey idrarimda cikan kan olayi.Hamile olmadan öncede vardi bende bu sikayet.O zamanda,hamile kaldiktan sonrada antibiyotik kullanmama ragmen gecmedi.Aranizda basina böyle bisey gelen varmi?
Bu arada 2011 yilinin ilk anne adayi olan arkadasimizida cani gönülden tebrik eder,melegini saglikli olarak kucagina almasini dilerim...
maşallah kızlar allah kucanıza almayıda gostersın bızler ıcınde du adın

kızlar morelım cok bozuk dun dk gıttım iğne gecılım demiştı ama bırtane cocu olan raporla vermıyorlarmı fıyatıda cok pahalı 365 nasıl alıyım ümidimi yitirdim artık tedavıyede gıtmıyom artık demekkı bızım nasıpbımizde bır tane cocukmuş neyapalım hayırlısı

Laram tebrik ederim canım ne güzel gördün bebegini allahım kötülüklerden korusun sizleri

Fudelyam dünürüm :D :D iyi bak yaramazıma

yagmur cnm üzülme kısmet inş en yakın zmanda sende anne olcaksın

ayşegül canm ne mutlu sana o duyguyu yaşadın allahım kucagına almayı nasip etsin...

Aslı cnm hayırlı olsun maşallh kızına ismi ne oldu ??

Tesekkürler lalecim:)Senin dogum tarihin ne zamandi?Cok az kaldi dimi?Allah bir avazda kurtarsin insallah...

38 haftalik oldu..Az kaldi ama bende bittim bu arada tabihahaha

Gozun aydin canim Allah uzun omur ve saglik versin:)

kızlar morelım cok bozuk dun dk gıttım iğne gecılım demiştı ama bırtane cocu olan raporla vermıyorlarmı fıyatıda cok pahalı 365 nasıl alıyım ümidimi yitirdim artık tedavıyede gıtmıyom artık demekkı bızım nasıpbımizde bır tane cocukmuş neyapalım hayırlısı
Allah sana tek cocugu layik gormusse vardir bir hayir.Bozma moralini hic bosuna..Allah cocugunu sana bagislasin ona uzun versin.

Selam kizlar.Su an kimse yok ama ben yinede paylasayim;Pazartesi günü Dr da randevum vardi.Bebegim iyi cok sükür.15.haftamizdayiz ama gelisimi bir hafta ilerideymis.Cok sükür bulantilarimda gecti.Beni su an tek üzen sey idrarimda cikan kan olayi.Hamile olmadan öncede vardi bende bu sikayet.O zamanda,hamile kaldiktan sonrada antibiyotik kullanmama ragmen gecmedi.Aranizda basina böyle bisey gelen varmi?
Bu arada 2011 yilinin ilk anne adayi olan arkadasimizida cani gönülden tebrik eder,melegini saglikli olarak kucagina almasini dilerim...
Allahıma binlerce şükür canım arkadaşım hep sağlıkla kolay bir hamilelik geçirirsin inşallah.Kan olayı Allahın izniyle hiç sorun olmaz inşallah canım Allaha emanet olun meleğinle :)
selam kizlar nasilsiniz bakalim görüsmegeli? dün bebisimi ultraschalde gördüm kipit kipir hic yerinde durmuyordu:)
maaşallah yaramaz bir bebiş daha geliyor :nazar:
selam arkadaşlar geçn hafta yumurtalarım toplandı ama yumurtalar kalitesi düşükmüştü döllenme oluşmamış 2 tane toplanmıştı zaten
canım nasıl uğraştığını ve ne umutlara sahip olduğunu biliyorum bu Rabbimin bize bir sınavı öyle bak yağmurcum biliyorum çok zor ama inşallah Rabbim hayırlı zamanda hayırlı bir şekilde gelir evlatlarımız..üzülme demiyorum çünkü üzülmemek elde değil çok iyi biliyorum Rabbim gönlünü ferahlatsın inşallah..
selam arkadaşlar burda biriyle karşılaşmak nerdeyse imkansız hale geldi.
laracım cinsiyeti konusunda bi şey dedi mi dr canım. maşallah bulantılardan geçmiş bol bol yersin artık.
ayşegülcüm en son kontrolde ayrıntılı bakıldı benim oğlana da. ama dr bakmakta güçlük çekti hiç durmuyor bu ne kadar hareketli heralde yaramaz olacak dedi:) şimdi kendim de hissediyorum tekme şeklinde. hele bu haftadan itibaren hiç durmuyor. çok tatlı bir duygu. sesime tepki veriyor ay diyorum yine tekme atıyor:) 22 haftanın içindeyiz canım Allah a çok şükür.RAbbim diğer arkadaşlarımıza da versin tez zamanda. sen iyi oldun mu canım geçti mi göğüs iltihabın
maaşallah prensimiz iyi annesi olsun yaramaz bebkler çok zeki olurmuş oda şimdiden dünyada bende varım diyor Rabbim sağsalim dünyaya geldiğinide göstersin inşallah..
maaşallah canım nazar değmesin güzeller güzeli kızına ne kadar güzel canım sorunsuz kolay bir doğum olmuş Allahım mutlu huzurlu bir ömür versin...
canım ilterde seninle aynı durumda ama inşallah hayırlısıyla Rabbim yüzünüzü güldürür umutsuzluk müslümana yakışmaz canım Rabbimden umudunu kesme..

Geri