Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Eski doslara selam olsun. Güzel haberler çoğalmış, hamile olup da beni tanıyan, tanımayan tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah bebeklerinizi. Hayırlı ramazanlar herkese...

arkadaşlar nasılsınız fazla giremiyorum ama sizleride merak ediyorum bende değişiklik yok hala aynı inşallah sizlerde güzellikler vardır

yağmurcum inşallah bu mübarek günlerde rabbim gönlünün muradını verir, allah inşallah seni de müjdeler canım

Eski doslara selam olsun. Güzel haberler çoğalmış, hamile olup da beni tanıyan, tanımayan tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah bebeklerinizi. Hayırlı ramazanlar herkese...

merhaba cozy cim nerelerdesin özlettin kendini :)
inşallah bu mübarek günlerde rabbim gönlünün muradını verir, allah inşallah seni de müjdeler canım.

canım benimmmmmm seni gördüğüme nasıl sevindim çok teşekkür ederim bitanem inş rabbim seninde güzel haberleriniz almaıyı nasip eder bize şu mübarek günler hürmetine seni çok merak ettim canım allahım gönlüne göre versin inşallahh allahıma emanet ol

yaaa millet nerdesiniz?
3 gündür giriyorum kimse yok.

size komik bişey anlatacağım:

biz 26. haftayı bitirdik ve aylardır kızımız olacak diye biliyorduk. ama geçen cuma bizim dr müsait olmadığından başka bir dr.a gittik. ve bize erkek olduğunu söyledi. ben öyle görüyorum ama bidaha ki sefere iyice bakarız dedi. biz tabi 1 ay sonrayı bekleyemeyiz, bu hafta sonu yine dr.a gideceğiz:)
hiç böyle olaylar duydunuz mu? kız deyip te erkek çıkan...
sağlıklı olsun da cinsiyet önemli değil ama insanın kafası karışıyor:)

Herkese selam melekler:)Umarim herkes iyidir.Bizi merak eden olursa hamdolsun cooook iyiz kizimla:)7 haftalik olduk bile,kizimla zamanin nasil gectigini hic farketmiyorum.Hamileligim cok zor gecti ama mükafat olarak rabbim bana cok uslu bir bebek bagisladi.Karni tok olunca hic problem yok:)Geceleri bile sadece bir kere uyaniyor.Oglumda gece uykusu nedir bilmezdim ilk 6 ay boyunca.aman masallah demeyi unutmayin kizlar:)Tüh tüh seytan kulagina kursun:)
Sabirsizim,senin olay gercektende komikmis:)Demek ilk bakan Dr pipisini görememis sizin afacanin.Bence ikinci Dr un söyledigi dogrudur,demekki bisi görmüste öyle söylemis dimi:)
Hadi kizlar hepinizi öptüm,Allaha emanet olun hepiniz...

Herkese selam melekler:)Umarim herkes iyidir.Bizi merak eden olursa hamdolsun cooook iyiz kizimla:)7 haftalik olduk bile,kizimla zamanin nasil gectigini hic farketmiyorum.Hamileligim cok zor gecti ama mükafat olarak rabbim bana cok uslu bir bebek bagisladi.Karni tok olunca hic problem yok:)Geceleri bile sadece bir kere uyaniyor.Oglumda gece uykusu nedir bilmezdim ilk 6 ay boyunca.aman masallah demeyi unutmayin kizlar:)Tüh tüh seytan kulagina kursun:)
Sabirsizim,senin olay gercektende komikmis:)Demek ilk bakan Dr pipisini görememis sizin afacanin.Bence ikinci Dr un söyledigi dogrudur,demekki bisi görmüste öyle söylemis dimi:)
Hadi kizlar hepinizi öptüm,Allaha emanet olun hepiniz...

ohhh maşallah:) darısı bizlerin başına:)

biz hala şoktayız:) bu ctesi doktora gideceğiz. inşallah göstertir:)
doktor pipinin sonradan hatta doğumdan sonra bile çıkabileceğini söyledi. yani diğerinin görememei olayı değilmiş.

yaaa millet nerdesiniz?
3 gündür giriyorum kimse yok.

size komik bişey anlatacağım:

biz 26. haftayı bitirdik ve aylardır kızımız olacak diye biliyorduk. ama geçen cuma bizim dr müsait olmadığından başka bir dr.a gittik. ve bize erkek olduğunu söyledi. ben öyle görüyorum ama bidaha ki sefere iyice bakarız dedi. biz tabi 1 ay sonrayı bekleyemeyiz, bu hafta sonu yine dr.a gideceğiz:)
hiç böyle olaylar duydunuz mu? kız deyip te erkek çıkan...
sağlıklı olsun da cinsiyet önemli değil ama insanın kafası karışıyor:)
;)) canım bende korktugum için bu konuda her uultrasona girdiğimde cinsiyeti nedir diye soruyorum doktorlara ;))) ;)) canım gayet normaldirki benim arkadasıma 5.ayına kadar tek gebelik gözükürken 5.ayında doktru ancak farkettiki ikizmiş.. arka arka ya denk geldiklerinden ve fazla onemsemeden baktıgından görememiş.. tek bebek beklerken 5.aylarındn sonra ikizleri oldugunu ogrenmişlerdi maşallah şimdi ikizler 2 yasındalar =)))))

ohhh maşallah:) darısı bizlerin başına:)

biz hala şoktayız:) bu ctesi doktora gideceğiz. inşallah göstertir:)
doktor pipinin sonradan hatta doğumdan sonra bile çıkabileceğini söyledi. yani diğerinin görememei olayı değilmiş.
canım benim doktorum pipiye bakılarak değil bebeğin iç yapısı ve kemik yapısıyla cinsiyeti sölediklerini sölemişti.. özellikle o bölgedeki gelişmeleri yapsından anlıyorlarmış.. ;) benim için siyah ve beyaz olan ekrandan onlar cok ama cok sey görüyorlar.. neyse hayırlısı olsunda kız erkek ne farkeder.. benim gibi tum alısverişinide yapmadıysan hiç bir problem olmaz... ;))

;)) canım bende korktugum için bu konuda her uultrasona girdiğimde cinsiyeti nedir diye soruyorum doktorlara ;))) ;)) canım gayet normaldirki benim arkadasıma 5.ayına kadar tek gebelik gözükürken 5.ayında doktru ancak farkettiki ikizmiş.. arka arka ya denk geldiklerinden ve fazla onemsemeden baktıgından görememiş.. tek bebek beklerken 5.aylarındn sonra ikizleri oldugunu ogrenmişlerdi maşallah şimdi ikizler 2 yasındalar =)))))

ayyy ne güzel olur yaa:) keşke bizim de arkada saklanan bitane daha olsa:)))

canım benim doktorum pipiye bakılarak değil bebeğin iç yapısı ve kemik yapısıyla cinsiyeti sölediklerini sölemişti.. özellikle o bölgedeki gelişmeleri yapsından anlıyorlarmış.. ;) benim için siyah ve beyaz olan ekrandan onlar cok ama cok sey görüyorlar.. neyse hayırlısı olsunda kız erkek ne farkeder.. benim gibi tum alısverişinide yapmadıysan hiç bir problem olmaz... ;))

hımmm hadi bakalım neler olacak:)
biz tüm alışverişi bitirdik. Sadece halı ve avizesi kalmıştı.
zıbın, tulum gibi kıyafetleri zaten beyaz-yeşil ve sarı ağırlıklı aldık. bikaç pembe kıyafet vardı ama onları da kesin erkek derlerse değiştiririz artık:) oda takımı da kıza ve erkeğe uygun. genç odası olacak şekilde almıştık.
Allah nasip ederse ikinci çocuk istediğimiz için temel ihtiyaçlarda orta yollu gittik:)
cinsiyet tabiki önemli değil ama insan heyecanlanıyor yahu:) ama bana kız gibi geliyor. kız da olsa erkek te olsa şu bir haftada monotan hamilelikten çıktık ve hayatımıza renk geldi:)))

Geri