Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

yaaa millet nerdesiniz?
3 gündür giriyorum kimse yok.

size komik bişey anlatacağım:

biz 26. haftayı bitirdik ve aylardır kızımız olacak diye biliyorduk. ama geçen cuma bizim dr müsait olmadığından başka bir dr.a gittik. ve bize erkek olduğunu söyledi. ben öyle görüyorum ama bidaha ki sefere iyice bakarız dedi. biz tabi 1 ay sonrayı bekleyemeyiz, bu hafta sonu yine dr.a gideceğiz:)
hiç böyle olaylar duydunuz mu? kız deyip te erkek çıkan...
sağlıklı olsun da cinsiyet önemli değil ama insanın kafası karışıyor:)

yengemın 3 çocugunada hep erkek dedıler ama 2 si kız :) sabırsızım ne cok ykaısıyo sana bebegınden bahsetmek cok hosuma gıttı yazdıkların okurken cok keyıf aldım mutlu oldum rabbim kucagına almayı nasib etsin inş

canım benim inş en kısa zamanda güzel haberlerini alırız senin allahıma emnat ol
teşekkürler arkadaşım inşallah herkesin bütün isteyenlerin olur
yağmurcum inşallah bu mübarek günlerde rabbim gönlünün muradını verir, allah inşallah seni de müjdeler canım

merhaba cozy cim nerelerdesin özlettin kendini :)
inşallah bu mübarek günlerde rabbim gönlünün muradını verir, allah inşallah seni de müjdeler canım.
tşk arkadaşlar Allah herkeze versin hayırlısıyla

yaaa millet nerdesiniz?
3 gündür giriyorum kimse yok.

size komik bişey anlatacağım:

biz 26. haftayı bitirdik ve aylardır kızımız olacak diye biliyorduk. ama geçen cuma bizim dr müsait olmadığından başka bir dr.a gittik. ve bize erkek olduğunu söyledi. ben öyle görüyorum ama bidaha ki sefere iyice bakarız dedi. biz tabi 1 ay sonrayı bekleyemeyiz, bu hafta sonu yine dr.a gideceğiz:)
hiç böyle olaylar duydunuz mu? kız deyip te erkek çıkan...
sağlıklı olsun da cinsiyet önemli değil ama insanın kafası karışıyor:)

canımm büyümüş kocaman olmuşsunuz ya ayy canım çok şaşırdım demek oğluşun olcak bende çok korkuyorumhep erkek dediler alıştık erkeğe inş oğluşum oluyodur oyüzden hiç alış verişte yapamıyorum rabbim sağ salim kucağimza versin yavrularımızı inşallahhh

Herkese selam melekler:)Umarim herkes iyidir.Bizi merak eden olursa hamdolsun cooook iyiz kizimla:)7 haftalik olduk bile,kizimla zamanin nasil gectigini hic farketmiyorum.Hamileligim cok zor gecti ama mükafat olarak rabbim bana cok uslu bir bebek bagisladi.Karni tok olunca hic problem yok:)Geceleri bile sadece bir kere uyaniyor.Oglumda gece uykusu nedir bilmezdim ilk 6 ay boyunca.aman masallah demeyi unutmayin kizlar:)Tüh tüh seytan kulagina kursun:)
Sabirsizim,senin olay gercektende komikmis:)Demek ilk bakan Dr pipisini görememis sizin afacanin.Bence ikinci Dr un söyledigi dogrudur,demekki bisi görmüste öyle söylemis dimi:)
Hadi kizlar hepinizi öptüm,Allaha emanet olun hepiniz...

oyyy yerim o kızını ben senin maşallah süpanallah darısı bize inş bizde sağ salim kucaklarız yavrularımızı allhım bütün isteyenlere tattırsın bu duyguyu inş inş kzın hep böyle uslu olur canım öpüyorrum ikinizide

yengemın 3 çocugunada hep erkek dedıler ama 2 si kız :) sabırsızım ne cok ykaısıyo sana bebegınden bahsetmek cok hosuma gıttı yazdıkların okurken cok keyıf aldım mutlu oldum rabbim kucagına almayı nasib etsin inş

rabbim inş sana da nasip etsin canım en yakın zamanda allah kimseyi kimseye imrendirmesin inş

teşekkürler arkadaşım inşallah herkesin bütün isteyenlerin olur

tşk arkadaşlar Allah herkeze versin hayırlısıyla

inş aminnnnnnnnnnnnn rabbim gönlüne göre versin

ben geldiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm:)

ctesi bizimki gösterti. %100 kız:)
oh be ikilemden kurtulduk.

hepiniz iyisinizdir inşallah. kimseyle denk gelmediğimden duvara konuşuyormuşum gibi geliyor:) millet nerde yaaaa :(

ctesi bizimki gösterti. 0 kız:)

hepiniz iyisinizdir inşallah. kimseyle denk gelmediğimden duvara konuşuyormuşum gibi geliyor:) millet nerde yaaaa :(
oh oh bıtane daha prenses gelıyor desene ınsallah saglıkla kucagına alırsın canım....
ınan kız coocugunun cılvesı edası bı baska:)aman prensler duymasın:)
ınsallah hamılelıgın ıyı gecıyodur canım....
mıllet senesı geldı valla kayboldu bende cok ıstıyorum denk gelelım konusalım eskısı gıbı ama yok.....herkes köşesıne cekıldı paylasımlarımız neguzeldı sımdı hakkaten bos duvar oldu topık......
ısım hazırlayın madem aklınızda yoksa bız son 1ayda karar vermıstık okadar elemeden sonra.....
bugunlerıde gorecekmısız şükürler olsun canım cok mutluyum sızler ıcın....demekkı dogumda yada hamıleyken edılen dualar kabul oluyormus gercekten allahıma şükürler olsun.....saglıkla kal canım kendıne ve bebıse ıyı bak.....

ctesi bizimki gösterti. 0 kız:)

oyy yerim o kızı ben tatlım valla senin adına sevindim ikilemde olmak çok zor rabbim sağ salim kucağinıza versin meleğinizi

oh oh bıtane daha prenses gelıyor desene ınsallah saglıkla kucagına alırsın canım....
ınan kız coocugunun cılvesı edası bı baska:)aman prensler duymasın:)
ınsallah hamılelıgın ıyı gecıyodur canım....
mıllet senesı geldı valla kayboldu bende cok ıstıyorum denk gelelım konusalım eskısı gıbı ama yok.....herkes köşesıne cekıldı paylasımlarımız neguzeldı sımdı hakkaten bos duvar oldu topık......
ısım hazırlayın madem aklınızda yoksa bız son 1ayda karar vermıstık okadar elemeden sonra.....
bugunlerıde gorecekmısız şükürler olsun canım cok mutluyum sızler ıcın....demekkı dogumda yada hamıleyken edılen dualar kabul oluyormus gercekten allahıma şükürler olsun.....saglıkla kal canım kendıne ve bebıse ıyı bak.....

canımmmmmmmmmmmmmmmm nasılsın çok özledim hepinizi ya nerdesiniz hakkaten neoldu bizim topiğe melekleri büyüttünüz ben yerim o cilveli kızını asyam kocaman olmuştur allahım analı babalı büyümeyi nasip etsin inş darısı bize
ayy isim konusu çok üzüyo beni hala karar veremedik bana da çok dua ettiğini biliyorum bitanem allahım razı olsun çok şükür bizde anne oluyoruz sizin dualarınız sayesinde belkide hepinizi çokkkkkkkkkk seviyorum asyamıda seni de çok öpüyorum

buarada bizde 32+4 olduk oğluşumla rabbim sağ salim kucağimızaa versin yavrularımızı inş yarın dr gidiceez çok özledim minik kuzumu inş herşey yolundadaır bu son haftalar okadar ağır ilerliyoki bide ramazandayız oruç tutmadığım için biraz üzgünüm ama günler çok uzun meleğime kkıyamadım hepinizi çok öpüyorum

[h=2]
icon1.png
[/h]
<!-- google_ad_section_start -->Kızlar dr dan geldim, ama gitmeden önce vc gidim dedim bir baktım pembe renkli bişiler gelmiş
ayy nası oldum ama anlatmam, vc de düşüp bayılacaktım nerdeyse, neyse dr a söyledim rengi kırmızı değilse endişelenecek birşey yok dedi, muayene edelim dedi, vajinal jel kullanıyorum ya o tahriş yapmış olabilir dedi içimde birikmiş bir sürü onları temizledi muayene etti, baktı gördük kalbi atıyor, boyutları normal 13 mm olmuş :) yaa bir görseniz gözü bile oluşmuş orda kara bir noktacık :) ellerim yaprak gibiydi gidene kadar, sonra meleğimi görünce kendimi çok iyi hissettim, rahatladım... sonuçta haftasına göre normal dedi herşey sadece ben biraz fazla kilo almışım daha az ye dedi, yediğinin yarısını ye dedi :D bulantılarda verdiğim kiloları hemen geri almışım.. :D<!-- google_ad_section_end -->​

Geri