Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlar bu gün doktor kontrol üm var çok heyecanlıyım yaaa o muayne beni deli ediyo çok kasılıyorum ...

Ayşegül, Lalezar daha başkaca bilemediğim herkese hayırlı doğumlar diliyorum. Benim gibi isteyip de henüz bebeği olmayanlara da Mevlamdan ihsan ve lütuf diliyorum. Hepimizin yüzü gülsün. Bu sayfalar güzel haberlerle dolsun inşallah.

ayşegül bitanem çok az kaldı ya hadi hayırlısıyla bi avazda kurtulun cnm paşanı kuxcağına aldığındaki mutluluğunu dğnyalara değişmiceksin Allahım hepsine sağlıklı hayırlı ömürler versin öpüldün cnm buarada isim ne düşündünü,z minik beyimize:):)

ayşegül bitanem çok az kaldı ya hadi hayırlısıyla bi avazda kurtulun cnm paşanı kuxcağına aldığındaki mutluluğunu dğnyalara değişmiceksin Allahım hepsine sağlıklı hayırlı ömürler versin öpüldün cnm buarada isim ne düşündünü,z minik beyimize:):)

canımmmmm çok saol iyi dileklerin için duanda unutma bitanem allahım eymenimide seni korusun hiç ayrılmayın inş

bebişimizin adı BİLAL olcak allahım sağ salim kavuştursun bizi inş çok öpüyorum senide kuzunuda Allahıma emanet olun

Geri