Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlarrr biz bugün 37 haftalık olduk oğluşumla eğer tam gününde gelirse 21 günümüz kaldı doğuma çok pis heycanlandım ama hahaha allahım bu güzel duyguları bütün isteyenlere nasip etsin inş duanızda unutmayın hepinizi çokk öpüyorum

kızlarrr biz bugün 37 haftalık olduk oğluşumla eğer tam gününde gelirse 21 günümüz kaldı doğuma çok pis heycanlandım ama hahaha allahım bu güzel duyguları bütün isteyenlere nasip etsin inş duanızda unutmayın hepinizi çokk öpüyorum

cok güzel ya günler ne kadar cabuk gecıyo daha dun hamıs haberını alıp sevınmıstık sımdı 21 gün kalmıs rabbim kolay bı dogum nasıb etsın inş

buarada topigimz şenlenmiş cokta güzel olmuşş:)

inşallah mrsmcim nasiibimdeyse gelecek bu ay çok kuvvetli hissediyom :D

INSALLAHHHHHHHHHHHHHH.... sen hamile kalmayi bu ay kabul etmisin zaten psikolojik olarak bak gor sen simdi hamile kalican:D

Bak simdi bende heycan yaptimhahaha Allah yardim etsin insallah.kolayca catir catir dogurmayi nasip etsinhahaha

Normal doğum mu yapacaksın? Hayırlısıyla Mevla kurtarsın seni. Vaktinden önce de gelebilir. Hazırlıklısın, demiii?

ayyyy canım benim ben de çok heyecanlandım şimdiiiiiiiiiiiiii

allah bilalciğimle seni sağlıkla kavuştursun inşallah canım, rabbim kolay doğum nasip eylesin.

bu aradaaaa ben 37+5 te doğum yapmıştım :) berranurda sanırım aynı dönemde. siz hazırlıklı olun. arabanız varsa eğer şimdiden hastane eşyalarınızı bagaja yükleyin. biz öyle yapmıştık :) belli olmaz kuzucuğun gelmek isteyebilir her an :)

çok öpüyorum sizi canımmmm

aysegulum ne cabuk gecmıs zaman.....allahım kolaylıkla kurtulmanı,melegını saglıkla kucagına alıp mis gıbı koklamanı nasıp etsın ınsallah canım.......hayırlı haberlerını beklıyoruz.....

canımmmmm çok saol iyi dileklerin için duanda unutma bitanem allahım eymenimide seni korusun hiç ayrılmayın inş

bebişimizin adı BİLAL olcak allahım sağ salim kavuştursun bizi inş çok öpüyorum senide kuzunuda Allahıma emanet olun
cnm maaşallah ismiyle büyüsün Bilal-i Habeşi gibi hayırlı bi insan olsun inş sende duanda bizi unutma tatlım doğumdada aklına geliriz oğluşumla inş bizede dua et Rabbim evlatlarımıza uzun hayırlı ömürler versin öpüyorum cnm

allah bilalciğimle seni sağlıkla kavuştursun inşallah canım, rabbim kolay doğum nasip eylesin.

bu aradaaaa ben 37+5 te doğum yapmıştım :) berranurda sanırım aynı dönemde. siz hazırlıklı olun. arabanız varsa eğer şimdiden hastane eşyalarınızı bagaja yükleyin. biz öyle yapmıştık :) belli olmaz kuzucuğun gelmek isteyebilir her an :)

evt bitanem benmde 37+3 tü
elam la seni öptm cnm aeolun

cok güzel ya günler ne kadar cabuk gecıyo daha dun hamıs haberını alıp sevınmıstık sımdı 21 gün kalmıs rabbim kolay bı dogum nasıb etsın inş

buarada topigimz şenlenmiş cokta güzel olmuşş:)

aminnnn allah razı olsun inş en kısa zamanda seninde güzel haberlerini alırız canım benim duamda unutmuyorum sizi evet canım yeniden burada yazı görmek benni çok mutlu ediyo inş sizi de burdan kutlamayı nasip etsin mevlam tez vakitte

INSALLAHHHHHHHHHHHHHH.... sen hamile kalmayi bu ay kabul etmisin zaten psikolojik olarak bak gor sen simdi hamile kalican:D

Bak simdi bende heycan yaptimhahaha Allah yardim etsin insallah.kolayca catir catir dogurmayi nasip etsinhahaha

aminnnn lalem allah razı olsun

Normal doğum mu yapacaksın? Hayırlısıyla Mevla kurtarsın seni. Vaktinden önce de gelebilir. Hazırlıklısın, demiii?

aminnn canım çok saol
şuanda normal gözüküyo tatlım ama allah bilir belli olmaz kısmet bu işler evet canım hazırlıklıyım allahım sizede göstersin bu günleri

aminnnnnnnnnnnnn allah razı olsun canım çok şükür sonlara geldik inan zaman geçmek bilmedi bana tamam tatlım arabaya koyarım eşyaları heran gelebilme ihtimali olmasıda başka bir heycan çok saol verdiğin bilgiler için elamıda senide çokkk öpüyorum

aysegulum ne cabuk gecmıs zaman.....allahım kolaylıkla kurtulmanı,melegını saglıkla kucagına alıp mis gıbı koklamanı nasıp etsın ınsallah canım.......hayırlı haberlerını beklıyoruz.....

aminnnn allah razı olsun tatlı cadım sonunda ben sizin gibi kokluycam yavrumu sizden öğrenicem çok şey var çok öpüyorum asyamı da seni de

cnm maaşallah ismiyle büyüsün Bilal-i Habeşi gibi hayırlı bi insan olsun inş sende duanda bizi unutma tatlım doğumdada aklına geliriz oğluşumla inş bizede dua et Rabbim evlatlarımıza uzun hayırlı ömürler versin öpüyorum cnm

aminnn berrunurum allahım eymenimide hayırlı evlat eylesin için iyidileklerin için çok saol bende seni çokk öpüyorum eymenimide

kızlar meleklerinize kavuştuğunuz halde beni burda yanlız bırakmadınız hamiş kalmaya çalışırken bana çokk dua ettiniz ve hamile kadığım haberini verdiğimden beri bana destek oldunuz allahım hepinizden razı olsun evlatlarınızı size bağişlasın onlara sağlıklı uzun ömürler versin ve hala meleğini bekleyen sılama şimale lovey ve ismini hatılamadığım meleklere de allahım tez vkitte bebiş göndersin iyi tanımışim sizin gibi güzel melekleri iyi varsınız siz olmasanız nasıl geçerdi bu günler bilmiyorum hepinizi çokkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum allahım da sizi hiç yanlız bırakmasın darda koymasn inşallahhhhhhhhhhhhh

kızlar meleklerinize kavuştuğunuz halde beni burda yanlız bırakmadınız hamiş kalmaya çalışırken bana çokk dua ettiniz ve hamile kadığım haberini verdiğimden beri bana destek oldunuz allahım hepinizden razı olsun evlatlarınızı size bağişlasın onlara sağlıklı uzun ömürler versin ve hala meleğini bekleyen sılama şimale lovey ve ismini hatılamadığım meleklere de allahım tez vkitte bebiş göndersin iyi tanımışim sizin gibi güzel melekleri iyi varsınız siz olmasanız nasıl geçerdi bu günler bilmiyorum hepinizi çokkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum allahım da sizi hiç yanlız bırakmasın darda koymasn inşallahhhhhhhhhhhhh
oy oyy oyy güzel hamişimiz duygulanmış mı .. canım benim burada hatırlanmak nekadar güzel bikaç ay bırakayım gelmeyeyim diyosun ailenin bir parçası olarak hemen aranılıp soruluyorsun merak ediliyorsun, derdin mi var anlattırıp önce beraber hüzünleniyor yeri geliyor ağlıyoruz ama nihayetinde güldürmeden bırakmıyorlar belki sanal alem ama cana can değen canlı kanlı birçok arkadaşımı buradakilere değiştirmem karşılıksız çıkarsız sevgi bu derdinde de ağlayan mutluluğunda göbek atan kaç kişi tanıdık şu hayatta .... Evet kesinlikle sizleri çoook seviyorum ayşemmm senide döbişindeki meleğini daha çok seviyom ama annesi :D önce dualarımda Rabbim onada evlat ver yüzü gülsün yuvası huzur dolsun derdim şimdi Allahım sağlıklı sıhhatli ve en önemlisi hayırlı evlat ver bir avazda kurtulsun inşallah arkadaşım diyorum :) Allaha emanet olun canımmm :kiss:

Geri