Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

hee tamam ders programı yap tabi kendine...

canım üşütmüşsün ya belki ondan böyle kendini kötü hissediyorsundur. çok geçmiş olsun.

selamını emineye iletirim (görürsem).

hadi sen biraz ders çalış. görüşemezsek te sana şimdiden kolaylıklar diliyorum sınavlarında. Allah yardımcın olsun.

Sağol canım benim dua et bana, Allah zihin açıklığı versin :D
Kafam balon olup patlamazsa akşamüstü gelirim bi ara canım sanırsam sen 5,30 da çıkıyordun dimi ?

herkese günaydın kızlar
herkese hayırlı cumalar
bugün biz bayram izinine çıkıyoruz akşama yolculuk var...herkesin şimdiden bayramını kutluyorum
bu mide bulantılarıyla nasıl bayramı geçireceğim bilmiyorum..iştahımda kesildi iyice Allah tan birileri şu tuzlu krakerleri icad etmiş
neyse canlar dün bütün gün yattım bütün işler bugüne kaldı yavaş yavaş anca ayarlarım carizma canım benim başın sağolsun kızlarında dediği gibi izin alda anneciğini yalnız bırakma
lalezar kuşuuuum aynen benimde ders çalışmam lazım ama çalışamadım hiç o yüzden vazgeçtim sınava girmekten....sanırım seninki aof sınavıydı vazgeçme gibi seçeneğin yok...benimki kpss zaten öylesine girecektim ama dedim ya vazgeçtim
neyse yaawww amma uzun yazdım herkesi kocaman kocaman öpüyorum herkesin bayramını tekrar kutluyorum görüşmek üzereee fıstıklar

günaydın cimcimem:)
sana da hayırlı cumalar ve hayırlı bayramlar diliyorum.
kendini çok yorma.
bol bol dinlen.

kocaman öpüyorum seni fıstığım

Siteye bişiler oluyor sanırsam alıntı yapamıdım...
İZGİLİM, iyi bayramlar olsun canım sanada seni çoooook öpüyorum fıstığım seni çok seviyorum bunu unutma güzel kalpli cimcimem benim.. Kendine veminişine çok ama çok iyi bay bybyyyy ...
Evet aöf sınavları tatlım benim..

Geri