Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

cnm en güzeli doktoruna sor ya benmde ilk haftalarda olmuştu ama tam kahve değildide koyu sarıydı ve doktor progesteron verdi her ihtimale karşı bazı baynalarda bu tarz lekelenmeler çok normal ama sen yinede ara sor doktoruan denizcim içinide ferah tut inşş öenmsiz bişidir carizma die bi arkadalşımız varya ondada olmuştu oda progesteron kullnamıştı bol bol dinlen cnm uzan yat
Evt cnım benim de böyle koyu sarı diyebilirim.Aslında doktoruma sormuştum gitmeden önce de olmuştu çünkü.Çok önemsemedi dinlen bol bol dedi o kadar.Çok şükür öyle lekelenme tarzında değil sadece arada tuvalet kağıdına geliyor çok az ama işte insanın içi rahat etmiyor.

Evt cnım benim de böyle koyu sarı diyebilirim.Aslında doktoruma sormuştum gitmeden önce de olmuştu çünkü.Çok önemsemedi dinlen bol bol dedi o kadar.Çok şükür öyle lekelenme tarzında değil sadece arada tuvalet kağıdına geliyor çok az ama işte insanın içi rahat etmiyor.
si okadar ii anlıyorum ki cnm evt bnmde işte öleydi dnlen ve içini rahat tut dua et bol bol doktorlar bu konularda çok rahatlarda işte biz anne adayları pek öle olamıyoruz ben zaten aşırı pimpirikli biriyim bebekle birlikte iice öle oldum doktorun dedği gibi cnm bol bol dinlen iş yapma sakınayaklarını yukarı kaldırarak yat.ben hala wcde bakıyorum acaba bişi varmı die o korku bi ara acayipti zaten mübarek 10dkda bir wc deyim çok sıık geliyo bnm sen kaçıncı haftandasın denizcim

si okadar ii anlıyorum ki cnm evt bnmde işte öleydi dnlen ve içini rahat tut dua et bol bol doktorlar bu konularda çok rahatlarda işte biz anne adayları pek öle olamıyoruz ben zaten aşırı pimpirikli biriyim bebekle birlikte iice öle oldum doktorun dedği gibi cnm bol bol dinlen iş yapma sakınayaklarını yukarı kaldırarak yat.ben hala wcde bakıyorum acaba bişi varmı die o korku bi ara acayipti zaten mübarek 10dkda bir wc deyim çok sıık geliyo bnm sen kaçıncı haftandasın denizcim
Ben 6+6 dayım canım daha.Ama ben de çok sık wc ye gidiyorum aynen valla 10dk da bir kendimi tuvalette buluyorum ve sürekli bi kontol durumu bende de var.Zaten mide bulantıları ve halsizlik olduğu için pek de bişey yapmıyorum canım yaa sağolsun eşim yapıyor herşeyi sadece yemek yaparken işte biraz uğraşıyorum mutfakta.Aslında biraz rahat olmak gerekiyor da yapabilsek keşke:training1:

Berranurcum sen başka bi forumda da var mısın haziran-temmuz-ağustos anne adayları arasında ben de ordaydım da çok şükür ağustosta hamile kaldım ve 12. denemeydi benim de.Dikkatimi çekmişti Berranur diye biri daha vardı onun da 12. denemesiydi.

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

Dentnurse.......................... 1 Eylül
yıldız_azeri........................2 Eylül

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi:yumurta:

şirinsu.................................5 Eylül
Ecce ..................................10 Eylül
Lara...................................13 Eylül
Şimall................................13 Eylül
ayşegül..............................14 eylül
Azade................................17 Eylül
polyana28 ...................... 19 Eylül
pirenses.............................20 Eylül
fudelya..............................20 Eylül
Sabırsızım........................28 Eylül

<v>
<v></v>2010 ANNE ADAYLARI <v></v>bebisim

OCAK ANNE ADAYLARI
ebruaker ................................ 2-3 ocak (Anne adayı süperrrrrrr) :nazar:
Kelebeğim ................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
chatlak .................................. 11 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
burcums ................................ 20 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
biza ....................................... 22 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
umutsuz_reyhan ................. 29 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Esila .......................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->gızemlıkıs .............................. Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end -->
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><o:p></o:p>
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --> :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz</v>(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->Sammy_haa.........................29 Temmuz(Anne adayı süperrrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --> :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Denizcim ..............................15 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
<!-- google_ad_section_end -->Lovely ..................................25 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül..............................30 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end -->
Lalezar.........................................4 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Berranurcum sen başka bi forumda da var mısın haziran-temmuz-ağustos anne adayları arasında ben de ordaydım da çok şükür ağustosta hamile kaldım ve 12. denemeydi benim de.Dikkatimi çekmişti Berranur diye biri daha vardı onun da 12. denemesiydi.
evt tatlım orda da yazıyodum ama buranın en eski üyelerindenim yani bu form benm için çok farklı.bende 12.denemede cnm evt senle ordad dakonuştuk hatta:) ttalım dediğim gibi bulunduğpun haftalarda bulantın kasık ağrın ve çok sık wc ihtiyacın çok normal hiç bişi yapmak istemez canın şimdi evde bile dolaşmak istemiyodum ben :) inşş 12.haftandan sonra geçicek hepsi yani azda olsa bişiler kalıyo ama olsun tedirginlik hep devam tatlım Rabbim bebekerlmize sağlık versinn

Selam berranurcum ve denizcim.Kisaca bir listeye göz atmak icin girdim.Sizide burada görünce bir selam vermek istedim.Umarim iyisinizdir...

evt tatlım orda da yazıyodum ama buranın en eski üyelerindenim yani bu form benm için çok farklı.bende 12.denemede cnm evt senle ordad dakonuştuk hatta:) ttalım dediğim gibi bulunduğpun haftalarda bulantın kasık ağrın ve çok sık wc ihtiyacın çok normal hiç bişi yapmak istemez canın şimdi evde bile dolaşmak istemiyodum ben :) inşş 12.haftandan sonra geçicek hepsi yani azda olsa bişiler kalıyo ama olsun tedirginlik hep devam tatlım Rabbim bebekerlmize sağlık versinn
Yaaaaa konuştuğumuzu hatırlamıyorum ama dikkatimi çekmiştin:hmm:
Rabbim inş tez zamanda bu dönemleri kolayca atlatmamızı nasip eder.Bişey srcam mide bulantılarının olduğu dönemde özellikle dikkat ettiğin bişeyler var mıydı insanın canı hiç bişey istemiyor çünkü.Zorla bikaç lokma yiyorum o kadar

Geri