Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

slm arkadaslar size bir durumdan bahsetmek istiyorum ben bu ayın 4 ünde adet oldum.5 gün önce bitmişti.bu sabah tuvalete gittim benden kanama gelmiş yine .birkaç gündür karnım şişti ve göğüslerim acıyor ve uçları kasınıyordu bugünde böyle bir sey basıma geldi bende pko var adet düzensizliğim vardı bunun için gidiyorum doktora .2 aydır böyle birsey olmamıstı doktor düzeldiğini söylemişti tekra yenilenmesi beni üzdü.yarın gelmemi istedi doktor kan testi yapalım dedi.7 aydır korunmuyoruz bebiş istiyoruz acaba diyorum hamile kaldınmı üstünü görme gibi bir durummu yaşıyorum benim gibi aranızda böyle bir sey yasayan oldumu cevap verirseniz çok sevinirim

:Laie_23:]Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

ayşegül..............................14 Eylül

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi:yumurta:
ela naz ..............................16 Eylül
Azade................................17 Eylül
polyana28 ...................... 19 Eylül
pirenses.............................20 Eylül
fudelya..............................20 Eylül
semre..................................21Eylül
Sabırsızım........................28 Eylül
sılam_nisa..........................28Eylül
Lalezar................................5 Ekim
Ecce .....................................6 Ekim
Lara74.................................7 Ekim
Şimall................................ 16 Ekim

<v>
<v></v>2010 ANNE ADAYLARI <v></v>bebisim

OCAK ANNE ADAYLARI
ebruaker ................................ 2-3 ocak (Anne adayı süperrrrrrr) :nazar:
Kelebeğim ................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
biza ....................................... 22 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
umutsuz_reyhan ................. 29 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Esila .......................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->gızemlıkıs .............................. Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end -->
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><o:p></o:p>
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --> :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz</v>(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->Sammy_haa.........................29 Temmuz(Anne adayı süperrrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --> :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Denizcim ..............................15 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
<!-- google_ad_section_end -->Lovely ..................................25 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül..............................30 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end -->
Canimcim......................................Eylü l(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

sabırsızım ben de tüp bebek düşünüyorum ara ara.ne gerekiyor nasıl yapılıyor hiçbir bilgim yok.tüp bebekten önce aşılama yapıyorlarmış.aşılama yaptırdın mı hiç??

kızlar belirtiler neler çatlatma iğnesinden sonra en kısa ne zaman test yapayım.adet öncesi gebelik belirtileriniz neler. ateş takibi yapyormusunuz. ?????????aciiiiiiiil yaaaaaaarrrrrrrrrdddddddddddddddııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmm. çok heycanlanıyor. renkli listede adımı gördümya çok mutlu oldum be ya....

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

ayşegül..............................14 Eylül

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi:yumurta:
ela naz ..............................16 Eylül
Azade................................17 Eylül
06nesli06............................18Eylül
polyana28 ...................... 19 Eylül
pirenses.............................20 Eylül
fudelya..............................20 Eylül
semre..................................21Eylül
Sabırsızım........................28 Eylül
sılam_nisa..........................28Eylül
Lalezar................................5 Ekim
Ecce .....................................6 Ekim
Lara74.................................7 Ekim
Şimall................................ 16 Ekim

<V>
<V></V>2010 ANNE ADAYLARI <V></V>bebisim

OCAK ANNE ADAYLARI
ebruaker ................................ 2-3 ocak (Anne adayı süperrrrrrr) :nazar:
Kelebeğim ................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
biza ....................................... 22 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
umutsuz_reyhan ................. 29 ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Esila .......................................... ocak (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->gızemlıkıs .............................. Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end -->
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><?xml:namespace prefix = o /><o:p></o:p>
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --> :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz</V>(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->Sammy_haa.........................29 Temmuz(Anne adayı süperrrrrrrrr)<!-- google_ad_section_end --> :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->
Denizcim ..............................15 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
<!-- google_ad_section_end -->Lovely ..................................25 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül..............................30 Ağustos(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end -->
Canimcim......................................Eylü l(Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

sabırsızım ben de tüp bebek düşünüyorum ara ara.ne gerekiyor nasıl yapılıyor hiçbir bilgim yok.tüp bebekten önce aşılama yapıyorlarmış.aşılama yaptırdın mı hiç??

öncelikle herkese günaydın kıslar:)
canım benim ben de tüp bebek için prosedür nedir bilmiyorum. başvurduğumuzda öğreneceğim.
iki defa aşılama oldum fakat tutmadı.
ama ilk aşılama devlet hastanesinde yapılan 3 aylık takip sonrası olmuştu ve çok ilkeldi, tutmadı. ikincisini özel hastanede yaptırdım ve o da tutmadı.
Mayıs ayından beri de koyverdim gitti:)

kızlar belirtiler neler çatlatma iğnesinden sonra en kısa ne zaman test yapayım.adet öncesi gebelik belirtileriniz neler. ateş takibi yapyormusunuz. ?????????aciiiiiiiil yaaaaaaarrrrrrrrrdddddddddddddddııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmm. çok heycanlanıyor. renkli listede adımı gördümya çok mutlu oldum be ya....

canım yaaa bence belirtilere takılma. herkeste farklılık gösterir.
ben iki yıldır aklına gelebilecek tüm belirtileri yaşadım ama sonuç hep negatif:(
belirtilere takılır kalırsan psikolojini bozar, işi zorlaştırırsın.
liste inşallah sana uğurlu gelir:) gerçi müslüman bir insanın uğura uğursuzluğa inaması yanlış ama umut dünyaı işte:)

slm arkadaslar size bir durumdan bahsetmek istiyorum ben bu ayın 4 ünde adet oldum.5 gün önce bitmişti.bu sabah tuvalete gittim benden kanama gelmiş yine .birkaç gündür karnım şişti ve göğüslerim acıyor ve uçları kasınıyordu bugünde böyle bir sey basıma geldi bende pko var adet düzensizliğim vardı bunun için gidiyorum doktora .2 aydır böyle birsey olmamıstı doktor düzeldiğini söylemişti tekra yenilenmesi beni üzdü.yarın gelmemi istedi doktor kan testi yapalım dedi.7 aydır korunmuyoruz bebiş istiyoruz acaba diyorum hamile kaldınmı üstünü görme gibi bir durummu yaşıyorum benim gibi aranızda böyle bir sey yasayan oldumu cevap verirseniz çok sevinirim

ben bu konuda (pko) hiçbirşey bilmiyorum ve bu nedenle seni yanlış yönlendirmek istemem canım. doktora gidecekmişsin zaten. en iyisi doktora görünmek ve tavsiyelerini dinlemek. hakkında hayırlısı olsun.

tabıkı ınanmak basarmanın yarısıdırhoppa
sınırlensın ayyyy vursun tekmelerı razıyım......
hadı bakalım guzel haberlerle gel yarın......kendıne ıyı bak kafanı takma yasın kucuk onemlı olan vakıt kaybının olmaması dedıgım gıbı...dene ne olcak sankı maddı kayıp olur en fazla....kımbılır ılkındede tutabılır buda guzel bır ıhtımal tabıkı....yuzdesı buyuk ama:)
hadı gıttım bennnnn goreyım senııııı bacımmmm.....

canım benim yaaa:)
dün eşimle konuşamadım. o da ben de geç geldik eve.
acaba bu regli dönemini de atlatıp öyle mi konuşsam diyorum. çünkü tam yumurtlama dönemim falan. onu da strese sokmasam:)

dilekçe falanda yazıyorsun onaylatıyorsun falan uğraştırığ duruyorlar yani hayırlısıyla olsunda bunlar geçer sende başvur bence Allah büyük tutar belkide kötü düşünme

sen devlet hastanesine mi gidiyorsun? çalışan biri olarak gözüm korktu şimdi:) sürekli izin alıp gitmem sorun olabilir de...

selam millet hayırlı sabahlar herkese..sabırsızımmm nasılsın tatlım bak ben varım. ama ben de çıkıp daha sonra geleceğim bi selam vereyim dedim kaç zamandır giremiyorum net gidikti bilgi işlem dün akşama kadar benim masadaydı:) ayyy neyse sorun bitti gözüküyor şükür. eee değişiklikler var mı arkadaşlarda. ayşegülü merak ediyorum ya ne oldu ki. umarım hamiştir

Geri