Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİMMMMM

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

Pirenses.............................20 Eylül

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Sabırsızım...........................28 Eylül
Gizemli kıs............................2 Ekim
Lalezar................................5 Ekim
Cey82..................................5 Ekim
Ecce ...................................6 Ekim
Dilara1................................6 Ekim
Lara74.................................7 Ekim
Ela naz .............................15 Ekim
Şimall............................... 16 Ekim
Azade...............................17 Ekim
Gülker..............................18 Ekim
Semre...............................20 Ekim
Sılam_nisa...........................22 Ekim
Dentnurse..........................23 Ekim

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa.........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Lovely ..................................25 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül...........................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ............................... 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

Kızlar bir süre foruma giremeyeceğim ........
Rabbim hamişleri ve bebişlerini korusun , hamiş olmak isteyen arkadaşlarıma hamişliği nasip etsinn inşallah döndüğümde hamiş listemiz kabarır...
Ben napacağımı bilemiyorum eşimle doktora gitcez sanırım ama ben hamiş olabilirsem kesinlikle sizlere haber vericem kızlarr kendinize çok iyi bakın .........

Kızlar bir süre foruma giremeyeceğim ........
Rabbim hamişleri ve bebişlerini korusun , hamiş olmak isteyen arkadaşlarıma hamişliği nasip etsinn inşallah döndüğümde hamiş listemiz kabarır...
Ben napacağımı bilemiyorum eşimle doktora gitcez sanırım ama ben hamiş olabilirsem kesinlikle sizlere haber vericem kızlarr kendinize çok iyi bakın .........

canım benim ya üzme kendini böyle bir süre girme kafanı topla ama kendinide özletme hakkında hayrlısını versin Rabbim inş kalcaksın en yakın zamnda kendine çok iyi bakkkk güle güle canım

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİMMMMM

:Laie_23:
Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

Pirenses.............................20 Eylül
Sabırsızım...........................28 Eylül

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Gizemli kıs............................2 Ekim
Lalezar................................5 Ekim
Cey82..................................5 Ekim
Ecce ...................................6 Ekim
Dilara1................................6 Ekim
Lara74.................................7 Ekim
Ela naz .............................15 Ekim
Şimall............................... 16 Ekim
Azade...............................17 Ekim
Gülker..............................18 Ekim
Semre...............................20 Ekim
Sılam_nisa...........................22 Ekim
Dentnurse..........................23 Ekim

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

Şubat ANNE ADAYLARI
niisam ..................................... 7 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa.........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Lovely ..................................25 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül...........................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ............................... 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end -->

Günaydin kizlarr..... ya ben hepinizi coookkk özledimmmmm..... ama firsat bulupda acamiyorum pek :(

ben ve kizim cok iyiyiz... hersey yolunda allaha sükür...
Sabirsizimmmm bugün senin günün... mutlaka gün icinde girer haberleri alirim :)

öptm herkeziii

Günaydin kizlarr..... ya ben hepinizi coookkk özledimmmmm..... ama firsat bulupda acamiyorum pek :(

ben ve kizim cok iyiyiz... hersey yolunda allaha sükür...
Sabirsizimmmm bugün senin günün... mutlaka gün icinde girer haberleri alirim :)

öptm herkeziii

canım benim yakalayamadım seni galiba:(
iyi olmanıza sevindim. arada bize böyle dakka skor bildir:)

evet, bugün benim günüm ve reglim eli kulağında...
zaten beklentim de olmadığından takılıyoruz işte:)
reglim gelince listeyi güncellerim.

gün içersinde girmeye çalışırım.

öpüyorum hepinizi kocaman

mimozaçiçeği seni arkadaş olarak kabul ettim ama oldumu bilmiyorum ve bana perşembe günü için dua et son kez doktora gitcem bebeğimin kalp atışları olur inşallah bu sefer

Geri