Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Tüy falan olmadı bu sanki böyle kaygan bi beyazlık oluştu diyorumya iğrençti anlatamıyorum bile :24: turşu yaptım biraz ama lahanada yapıcam daha lahanayı seviyoruz, biberle kornişon yaptım, reçellerimde hazır oh ohhh :D

ay benim onlarda hazır canım bi buzluga atcaklar kaldı siz benim eşim gibi lahana bense tek salata seviyorum hahaha

:Laie_23:Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:
Lalezar.................................5 Ekim
Ecce....................................6 Ekim
Dilara1................................6 Ekim

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Lara74................................7 Ekim
Ayşegüüll..............................8 Ekim
Ela naz ..............................15 Ekim
fikrimin ince gülü....................16 Ekim
Şimall............................... 16 Ekim
Azade...............................17 Ekim
Gülker...............................18 Ekim
Semre...............................20 Ekim
Sılam_nisa...........................22 Ekim
Dentnurse...........................23 Ekim
Sabırsızım...........................25 Ekim
Cey82.................................2 Kasım

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

Şubat ANNE ADAYLARI
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe ........................... 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ........................... Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil..................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm....................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ....................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ......................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa.........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil.......................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Lovely ..................................25 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Pekar..........................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül...........................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ............................... 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Gizemli Kıs .................................. 2 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end -->

Günaydin kizlar....nasilsiniz ???

Lalezarrr, dilara, Ecce.... naptniz kizlar??????

benim bugün doktor randevum var... ama tek kiloya, tansiyonya bakcaklar ve idrar testi yapcaklar...

günaydın milleettt :)

Lalezar cnm ,eşine geçmiş olsun ,ben ancak öğrendim galiba oldu bayağ ama kusura bakma

Gizemli kısss çooookkkkk sevindim canım bebişin hayırlı olsun tatlım ,Allahım tamamına erdirsin.

Sammyhaa , senin de mezuniyetin hayırlı olsun gülüm , evladınınkini de görürsün inşaallah canım...

günaydın milleettt :)

Lalezar cnm ,eşine geçmiş olsun ,ben ancak öğrendim galiba oldu bayağ ama kusura bakma

Gizemli kısss çooookkkkk sevindim canım bebişin hayırlı olsun tatlım ,Allahım tamamına erdirsin.

Sammyhaa , senin de mezuniyetin hayırlı olsun gülüm , evladınınkini de görürsün inşaallah canım...

amin canım işallah görürüz o günleri çok saol hayatım:D

Geri