Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Valla sanırsam bu olaydan sonra bende fikir olarak o yöne kaymaya başladım, Allah verirse olacak elimizden gelini de yapıyoruz dediğin gibi canım

Hadi kızlar bana müsade hava yağmurlu otobüsü kaçirmayayım, annemler geldi bugünde eşim gidip aldı bi an önce gideyim, öpüyorum sizi canlarım kendinize iyi bakın bybyyyyyyyyyy

tamam canım görüşürüz, gözünaydınnnnn annenler gelmiş :) çok öptümmmm

ben de iyiyim canım sağol.
eşininki güzel bahane:) takdir etmek lazım:)

sorma canım yaaa :) ya ne demezsin :)

meraba arkadaşlar benide aranıza alırsanız bişey sormak istiyorum:)
ben bu ay hsg çekilmiştim.adetime 2 gün var ama adet sancım başladı.daha doğrusu belim ağrıyor.hiç bunları yaşayıpta hamile kalan varmı aranızda.ben hsg çekildiğim için biraz ümitlenmiş idimde onun için sordum.yardımcı olursanız sevinirim

merhaba aramıza hoşgeldin :)
canım ben de hsg çektirdiğim ay hamile kalmıştım. sonucun temiz çıktı mı?

herkesler burda ama kızlar yazamıyoru geçmişi de okuyamıyorum 1.sınıf öğretmeni olduğum için turşum çıkıyor:)sayfalarda gezinirken uyuya kalıyorum.aklım sizde.hamişler bol bol inşallah.

evet aslında rahat olmak gerekiyor ama işte insan hemen olsun istiyor.tecrübeli arkadaşlar hayırlısıyla ayaklarını sürüsünlerde bizde yol alalım inşallah:)Mevla inşallah en kısa zamanda bizlerede nasip etsin küçük mucizelerden

inşallah canım:)

fikrimin ince gülü ümitlendirmiş olmayım.ben hsg çektiğim ay hamiş kaldım.ve bel ağrısıyla başladı bende bel ve karın ağrısı

seni anacakken sen geldin :)
herşey bahane yaaa, nasip kısmet meselesi...

hg sabırsızım nasılsın
ben de iyiyim canım ne olsun. kendime izin verdim yine. biraz sohbet edeyim dedim:)

merhaba güzelleer

merhaba canımm, hoşgeldin... ben de senden oldum diyete başlıyorum

selam hoşgeldin

herkesler burda ama kızlar yazamıyoru geçmişi de okuyamıyorum 1.sınıf öğretmeni olduğum için turşum çıkıyor:)sayfalarda gezinirken uyuya kalıyorum.aklım sizde.hamişler bol bol inşallah.

merhaba hoşgeldin ela naz.... ayyyyy 1. sınıf öğretmeni misinnnnn allah kolaylık versin :)

Geri