Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

üzülme canım benim vardır bir hayır herişte allah yardım edicek bizede eminim adet olursan dr gidiceksin dimi yine sen sperm testi verdin mi gülüm hiç istedimi dr sizden
evet canım vardır bihayır nasibimiz ne zaman gelir bilinmez...
yok canım doktora gitmicez biz sperm testini yeni yaptırdık ya sorun yokmuş olmazsa önümüzdeki 2 ay daha klomen kullanıp kendimiz deniycez olmazsa doktora gitcem bana rahim filmi çekilecek bakalım inşallah bu aylardan birinde hamiş kalmayı başarırım

selam kizlar, doktora gittim düsük degil dedigec gittiyim icin görememde dedi ama ne bilim olumlu konustu, tam bi kontrol yaptirdim hersey cok iyi görünüyor yakin zamanda anne olursun dedi:)

:Laie_23:]Regl Zamani Geçen Arkadaşlarımızın listesi:Laie_23:

Ela naz .............................15 Ekim
Azade...............................17 Ekim
Prenses91...........................17 Ekim
Semre...............................20 Ekim

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Sılam_nisa...........................22 Ekim
Dentnurse...........................22 Ekim
Gökkuşağı...........................24 Ekim
Sabırsızım...........................25 Ekim
Yazgulu24...........................25 Ekim
Lara74................................31 Ekim
Dilara1................................1 Kasim
Cey82.................................2 Kasım
Lalezar............................... 4 Kasım
Gülker...............................14 Kasım
Şimall............................... 20 kasım

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

Şubat ANNE ADAYLARI
Selzeh .................................... 20 Şubat (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:

MART ANNE ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper ................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<LINKZ id=linkz6><NOBR target="blank" UdxJD="linkzHighlighted_3999">Anne</NOBR></LINKZ> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm......................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm.......................... Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Gizemli Kıs .................................. 2 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr) :nazar:<!-- google_ad_section_end --> <TABLE class=tborder border=0 width=400><TBODY><TR><TD class=alt1 align=left></TD></TR></TBODY></TABLE>
<SCRIPT type=text/javascript>gal_register('gal_46_591234', '1', '1', '0', '0', '0');</SCRIPT>

Geri