Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> listesi:Laie_23:

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:

Dentnurse............................17 Kasım
Sabırsızım............................19 Kasım
Ayşegül87............................19 Kasım
Şimall................................ 20 Kasım
Sılam_nisa............................21 Kasım
Gökkuşağı.............................24 Kasım
lovely .................................25 Kasım
Dilara1................................26 Kasim
Semre.................................28 Kasım
Pirenses...............................29 Kasım
Hazan11...............................2 Aralık
Lalezar............................... 3 Aralık
Gülker.................................10 Aralık
Gizemlikıs..............................11 Aralık

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

MART <NOBR>ANNE</NOBR> ADAYLARI
Ruzgarim ................................ 4 Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
ayselalper ................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 <NOBR>Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 <LINKZ id=linkz5><NOBR target="blank" BhxuU="linkzHighlighted_4217">Nisan</NOBR></LINKZ> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi süperrrrrrrrr) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI<!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end --><!-- google_ad_section_end -->

kızlar günaydın.geçen gün doktoruma gitmiştim.adetin 3.günü bazı hormon testleri istedi.birazdan oraya gidicem.bende evlenmeden önce polikistik over çıkmıştı.adet düzensizliği vardı.neredeyse 2 ayda bi olyordum.doktor doğum kontrol hapı kullandırtmadı.zaten pko lu olunca zor hamile kalınabiliyor,evlendikten sonra düzene girebilir hormonların sıkma canını demişti.gerçekten de dediği gibi evlendikten sonra kendiliğinden düzene girdi.şimdi her ay düzenli adet görüyorum fakat bu seferde vücut alışık olmadığı için 1-2 gün nokta kadar kan gelip bitiyor.şimdi aynı tesleri yapmak için doktora gidiyorum.inşallah düzeltemeyeceğimiz sorunlar çıkmaz.zaten kaç aydır hamile kalamadım.artık herşey yolunda gitsin sağlıcakla alim yavrumu bende istiyorum.dua edin bana.

Geri