Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

son haftam laram.gün sayıyorum.ama bugün biiraz tuhaf hissediyorum bakalım hayırlısı
Aaa son hafanmiii?Inanamiyorum yaa,zaman nasilda geciyor.Hamile haberini verdigin sanki dün gibi.Allahim insallah kolay bir dogumla kavusturur melegine seni.Bisey söyleyimmi,benimde yarin dogum günüm.Senin bebisle ayni burctaniz:)

Aaa son hafanmiii?Inanamiyorum yaa,zaman nasilda geciyor.Hamile haberini verdigin sanki dün gibi.Allahim insallah kolay bir dogumla kavusturur melegine seni.Bisey söyleyimmi,benimde yarin dogum günüm.Senin bebisle ayni burctaniz:)

ay evet yaa dün gibi.walla akrep olursa diye ödüm kopuyordu.Allah'tan atladım akrebi.yay burcunu çok severim ben kovayım.oyy senin meleğin sana doğumgünü hediyesi mi olduuuuu.abisi biliyor mu kardeşini

ay evet yaa dün gibi.walla akrep olursa diye ödüm kopuyordu.Allah'tan atladım akrebi.yay burcunu çok severim ben kovayım.oyy senin meleğin sana doğumgünü hediyesi mi olduuuuu.abisi biliyor mu kardeşini
Sorma birtanem,benim melegim bana hem bayram hem dogum günü hediyesi birden oldu.Oglumdanda ancak 2-3 gün gizleyebildim,sonunda dayanamayip söyledim:)

canım benim sevinmiştir o da.inşaallah beraber oynayacakları zaman da gelecek.senin şu kan sonucu vardı.hani niye düşük oluyor diye.ne oldu o
Canim,ondan net bir sonuc alamadik malesef ama düsükler konusunda süpheler kan sekerim üzerinde yogunlasti.Bunun icinde su an insülin kullanarak kan sekerimi düzenlemeye calisiyorum.Bir düzelme var ama hala tam olarak düzene giremedi.Diyabet Dr umla yakin irtibat halindeyiz.Birde jinekologum progesteron verdi düsügü engellemek icin.Bir hafta kadar lekelenmem oldu ama gecti cok sükür.Gecen persembede kalp atisini görebildik:)Allahimin izniyle bu sefer iyi gidiyor galiba...

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> listesi:Laie_23:
Ayşegül87............................19 Kasım
Şimall................................ 20 Kasım
Sılam_nisa............................20 Kasım

:yumurta:Bekleyen Arkadaşlarımızın Listesi :yumurta:
Gökkuşağı.............................24 Kasım
lovely .................................25 Kasım
Dilara1................................26 Kasım
Tweety8378..........................27 Kasım
Semre.................................28 Kasım
Pirenses...............................29 Kasım
Hazan11...............................2 Aralık
Lalezar............................... 3 Aralık
Gülker.................................10 Aralık
Gizemlikıs..............................11 Aralık
Sabırsızım............................16 Aralık

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

MART <NOBR>ANNE</NOBR> ADAYLARI
yns_ysmn .................................. Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN ANNE ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 <NOBR>Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 <NOBR target="blank">Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS ANNE ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN ANNE ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ ANNE ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL ANNE ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI
Dentnurse............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:

Geri