Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

selamm kızlar ya ben bebegımı hep asagıda hissediyorumm ve bazen yururken vajinam agrıyorrr

aynennn! ya olduğum yere doğurucam diye ödüm kopuyo yukarıdan ayaklarını vajinaya kadar uzatıp eşeliyo sanki çocuk:) şaka bi yana çok ağrım oluyo o pozisyonda neden acaba?
ya kızlar aynenn desemm:):) sanki elini çıkarcakmış gibi kıpır kııpır oluyo içi vajinanın dememkki sadece bende değil bu durum bazen göbek deliğinin yukarısında bazende taa aşağıda hissediyorum ve ağrım oluyo bnmde kasıklarda hep sanırım biraz aşağıda talıyorum ben karnımda zaten aşağı doğru kimisini gögsün hemen altından şiş benm taa aşağıda neyse hayırlısyla şu haftalar bi geçsede sağlıkla gelse miniklerimiz
canlaaarııım nasılsınız......
bende bişey soracağım...
ben ovülasyon testi kullanıyorum adetime 6 gün kaldı hala 2. çizgi çıkıyor....
ilki kadar koyu değil ama yinede çıkıyor.....
ben pkolu değilim adetlerim düzenlidir...
kafam karıştı inanın...
geç mi yumurtluyorum....
cnm ovulasyon testine hiç takılma derim ben hatta kullnama taraftarıda değilim kendimden biliyorum çünkü çok umutlandırıyo insanı en güzeli doktorda yumurta takibi ve progesteron testi ile yumurtanın çatlayıp çatlamadığına bakılması o ikinci çizgi ebnde de uzun süre çıkardı ve çoğunda da olurmuş böle yani dikkatee alıncak bişi değil önemli olan en koyu çizgileri görmendi azadecim hayrlısıyla olur inş buay cnmmm

:Laie_23:Regl Zamani Geçen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> listesi:Laie_23:

lovely .................................25 Kasım
bir melek diliyorum...................25 Kasım
Semre.................................28 Kasım

:yumurta:Bekleyen <NOBR>Arkadaşlarımızın</NOBR> Listesi :yumurta:

Pirenses...............................29 Kasım
Hazan11...............................2 Aralık
Lalezar............................... 3 Aralık
Dilrubaa...............................6 Aralık
Gülker.................................10 Aralık
Gizemlikıs..............................11 Aralık
Sabırsızım............................16 Aralık
Dilara1................................23 Aralık
Şimall................................ 28 Aralık

2010 ANNE ADAYLARI bebisim

MART <NOBR>ANNE</NOBR> ADAYLARI
meryem214434 .......................... Mart (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

NİSAN <LINKZ id=linkz15><NOBR target="blank" YVKIw="linkzHighlighted_4191">ANNE</NOBR></LINKZ> ADAYLARI
mrs.m. .................................. 6 <NOBR>Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
aslıgökçe .............................. 27 <NOBR target="blank">Nisan</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:
Elaca ...................................... Nisan (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

MAYIS <LINKZ id=linkz16>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

HAZİRAN <LINKZ id=linkz12>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 <LINKZ id=linkz8>Haziran</LINKZ> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 <LINKZ id=linkz9>Haziran</LINKZ> (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

TEMMUZ <LINKZ id=linkz14>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

AĞUSTOS <LINKZ id=linkz13>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağu stos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

EYLÜL <LINKZ id=linkz17>ANNE</LINKZ> ADAYLARI
Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

EKİM ANNE ADAYLARI
Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

KASIM ANNE ADAYLARI
Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:<!-- google_ad_section_end -->

Selam kızlarrrrr

Biz şimdilik iyiyiz, artık hemen hergün gibi sancılarım oluyor, allaha şükür çok yoğun değil.
Evet lalezar ve tatlı cadının dediği gibi evde değilim artık. Bu yüzden nete girme şansım çok yok. Yarın kontrole gidicem yine ve nst ye bağlanıcam. Bakalım dr ne diyecek. Hala beklemedeyiz anlayacağınız. 37 + 4 olduk.

Hepinizi öpüyorum, sevgiyle kalın...
cnm merak ediyodum seni hayırlısyla az kalmış inşallah sağlıkla al elamızı kucağına darısı bize cnm öptüm çok kolay doğumlar inşalalh

kızlar merhaba nasısınız bi çoğunuzla burdan zaten iletişim kuruoruz biz faceda bisayfa açtık arkadaşımla bebeğimi beklerken die hamiş olan anne adaylarını bekliyoruz sayfamıza eğer face kullanan varsa sayfamızı beğenip güzel bilgiler edinebilirler Yardım Merkezi | Facebook

ya kızlar aynenn desemm:):) sanki elini çıkarcakmış gibi kıpır kııpır oluyo içi vajinanın dememkki sadece bende değil bu durum bazen göbek deliğinin yukarısında bazende taa aşağıda hissediyorum ve ağrım oluyo bnmde kasıklarda hep sanırım biraz aşağıda talıyorum ben karnımda zaten aşağı doğru kimisini gögsün hemen altından şiş benm taa aşağıda neyse hayırlısyla şu haftalar bi geçsede sağlıkla gelse miniklerimiz

cnm ovulasyon testine hiç takılma derim ben hatta kullnama taraftarıda değilim kendimden biliyorum çünkü çok umutlandırıyo insanı en güzeli doktorda yumurta takibi ve progesteron testi ile yumurtanın çatlayıp çatlamadığına bakılması o ikinci çizgi ebnde de uzun süre çıkardı ve çoğunda da olurmuş böle yani dikkatee alıncak bişi değil önemli olan en koyu çizgileri görmendi azadecim hayrlısıyla olur inş buay cnmmm

bende bi tek benim sanıyordum bu durumu yaşayan korktum valla erken doğum mu yapıyorum da anlamadım diye:D hepimizde olduğuna göre demek ki yaşanması gereken bi durum kızlar telaş yok:)

slm kızlar epeydir giremiyordum.gizemli kıs hamileydi en son.allah korusun bi sorun mu oldu.rabbim en kısa zamanda yeniden bebek nasip etsin.beni sorarsanız hala aynı yerdeyim ama bebekten vazgeçtim.korkuyorum çokkkkk.bakmaktan,kilo almaktan,sorumluluktan.saçmalıyorum belki ama hala hazır değilim evliliğimin 4. yılı dolcak.

slm cnm hg ben düşük yaptım gene amin inş tüm isteyenlere nasip olur... Cnm bebekten vazgeçtiğini söylüyosun tamam bakmam sorumluluk neysede kiloyu bu kadar kafana takma derim ben senin annende kiloyu taksaydı kafasına suan sen olurmuydun tatlım :D bakmakta ve sorumluluk tamam zor bişeydir ama onu kucagına aldıqın zman bakmakta onun sorumlulugunuda taşımak okadar güzel gelcekki sana bunları düşündüğün için belkide üzülcen bu benm düşüncem elam inş hakkında hayırlısı olur daha nice nice yıllara girersiniz mutlulugunuz hiç bozulmasın öptüm cnm

Geri