Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:
Lalezar.................................... 21 Şubat

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:
AuSSie-AnGeL...........................23-25Şubat
Ranagül.................................... 12 Mart
Pirenses...................................12 Mart
Şimall....................................... 13 Mart
Sılam_nisa....................................13Ma rt
Hazan.......................................14 Mart
Dilara1.....................................17 Mart
2010 ANNE ADAYLARI :leylek

bebisim

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <nobr target="blank">ANNE</nobr> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <nobr target="blank">süperrrrrrrrr</nobr>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <nobr>Eylül</nobr> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <nobr>Kasım</nobr> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Berıa........................... Ocak (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegüüll......................Ocak (anne adayı süperrrrrrrrrrrrrrr):nazar:

selam canlar..
gülyüzlüm gözlerin aydın olsun iki nurlu oluyorsun ha tebrikler tatlım:)
sakaryalım gülüm bende de kaşıntılar var aşırı değilse de tatlı tatlı bi kaşıntı var hem de ayıptır söylemesi popom bile kaşınıyor:) ama henüz çatlama patlama yok gülüm.27 haftayı bitirdik Allah a şükür 28 e girdik.umarım çok çatlağımız olmaz olursa daaaaa amaaaannn bana neee:)

yaa hamişlerim yada meleklerine kavuşan anneler biz oğlumla 20. haftamıza girdik acayip dercede gögüslerim kasınıyo camaşırımı bile giymek istemiyorum o derece artık cildim kızarıyo kasınırken göbeğime badm yagı sürmeye basladım sizdede aynı sikeyetleri yasıyomusunuz yani bu çatlama belirtisimi hadi hamişlerim bekliyorum :)
selam canım goguslerınede sür badem yagı degılde nemlendırıcı yag olabılır bebek yagı falan catlama belırtısı olabılır bendede olmustu ama catlama olmadı sen onlemını al yıne....

selam kizlarrr size haberim varr sonunda 32.ci haftada kuzum cinsiyetini gösterdi ve bitane daha kizim oluyor teyzeleri:D
nıhayet canım hayırlısıyla kucagına alırsın ınsallah ıkıncı melegını....

hımmm senin kanaman farklı olmuş canım...
ben ilk ağdaya 39. günde gitmiştim canım. bayanı da uyardım dikkatli olması konusunda. kesik yere hiç dokunmaadan özenle yaptı. kesik yerin etrafını ve üzerini eliyle temizlemişti canım. ama sen nasıl yapabilirsin hiç bilmiyorum. kendin ağda yapabiliyorsan iyi.
hissizlik var tabi.

tamam tatlım inşallahhh

evet canım, sorularını cevapladım :)
ben de çıkıyorum hepinizi öptüm. asyamı ayrıca kokladımmm :)
coooook sagol canım benım.....

selam canlar..
gülyüzlüm gözlerin aydın olsun iki nurlu oluyorsun ha tebrikler tatlım:)
sakaryalım gülüm bende de kaşıntılar var aşırı değilse de tatlı tatlı bi kaşıntı var hem de ayıptır söylemesi popom bile kaşınıyor:) ama henüz çatlama patlama yok gülüm.27 haftayı bitirdik Allah a şükür 28 e girdik.umarım çok çatlağımız olmaz olursa daaaaa amaaaannn bana neee:)

saol canimm tskler allahim gönlüme göre verdi zaten ablasida kiz olsun diyip duruyordu allahim duasini kabul etti cadimin :) öpüyorum cnm seni ins catlagin olmaz benim ilk hamileligimded eolmadi bundada olmadi sükürr :)

Geri