1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Kolay Mı Sandın

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

seninle aşk dolu mazimiz varken ayrılıp gitmeyi kolay mı sandın
    yürekten,gönülden,candan severken
    ayrılıp gitmeyi kolay mı sandın

anılar kapını çalmaz olur mu
    gözlerin hasretle dolmaz olur mu
    şarkılar kalbini yakmaz olur mu

kalbini kimlere götüreceksin
    bu aşkı sen nasıl bitireceksin
    mazini sorana ne diyeceksin

Müslüm Gürses - Kolay Mı Sandın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Unutamazsın

Müslüm Gürses - Unutamazsın

unutamazsın nota Karanlık çökünce sokağımıza Köşsede ben varım unutamazsın O mutlu günler hep gelir aklıma Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları yırtıp attım diyelim Resimleri yırtık yaktım diyelim Bir mazi var olup nasıl sileyim Sen beni ömrünce unutamazsın Ah edip adını her anışımda Bir kerem misali her yanşımda Bir hayal olurum yanı başında Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları...
  2. Müslüm Gürses - İnsaf

Müslüm Gürses - İnsaf

insaaaaaf insaaaaaaaaf insaf insaf insaf et sevgilim insaf insaf insaf et sevgilim gönlüm bir çocuk gibi sevip sevilmek ister sevde kurtar bu dertten bu kadar zulüm yeter insaf et insaf et aşk dolu yüreğime ağlayan gözlerime çare ol dertlerime insaf et insaf et insaf et sevgilim seni sevdim diyemi bütün suçum günahım karıştı birbirine gecelerim sabahım insaf et insaf et aşk dolu yüreğime...
  3. Müslüm Gürses - Değmezmiş Sana

Müslüm Gürses - Değmezmiş Sana

Ummazdım Bu Kadar Zalimliğini Boş Yere Yanmışım Yıllardan Beri Demek Ki Yalanmış Sevdiğin Beni Bir Damla Gözyaşı Değmezmiş Sana Seni Ben Kendime Kader Sanmıştım Uğruna Her Şeyi Göze Almıştım Yüreğin Taştanmış Çok Geç Anladım Bir Yudum Aşk Bile Değmezmiş Sana Çektiğim Çileler Değmezmiş Sana Hani Kimse Bizi Ayıramazdı Bizi Bize Hasret Yaşatamazdı Demek Ki Her Sözün Büyük Yalanmış Bir Yudum Aşk...
  4. Müslüm Gürses - Anlatamadım

Müslüm Gürses - Anlatamadım

Her zaman mahzunum her zaman üzgün Öyle bir haldeyim, canımdan bezgin Çıkmıyor nefesim, kısıldı sesim Kendimi kimseye anlatamadım Bu kara bahtımla çırpınıp durdum Ah çekip ağladım, dizime vurdum İçime atıp da çırpındım durdum Bunları kimseye anlatamadım Her günüm çeresiz, hayatım böyle Şaşırmış kalmışım bin türlü dertle Boynumu bükerek yaşadım bende Bunları kimseye anlatamadım Sevenler terk...
  5. Müslüm Gürses - Ağlanmaz Mı?

Müslüm Gürses - Ağlanmaz Mı?

bir haberin bile gelmiyor artık gelemedim senin senin gittiğin yere ne küstük seninle nede darıldık ağlanmaz mı sensiz geçen günlere toz pembeydi dünyam karardı birden ayrılık getirdi rüzgar bir yerden şimdi gözyaşımın farkı yok selden ağlanmaz mı sensiz geçen günlere fedadır uğruna çektiğim çile gözyaşım aşkına az gelir bile bu dünyada değil değil mahşerde bile ağlanmaz mı sensiz geçen...

Sayfayı Paylaş