Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Handanca merhaba, önerilerine o kadar ihtiyacım var ki anlatamam. biraz problemli bir dönem geçirdim ama şimdi artık yüzeye çıkmak üzereyim sanırım, ama herşey daha net değil karışık çok. mesleğimle ilgili problemler yaşıyorum, sevdiğim kişiyle de yaşadım biraz problemli bir süreç ama geçiyor sanırım. ne yapmam lazım? nasıl hareket etmeliyim? ben çok seviyorum onu, bana karşı o nasıl acaba? hayatımın insanı o diyebilir miyim? başkası varmıdır hayatında?teşekkür ederim. ben ve o teraziyiz...

Canım buna genel açılım yapmak gerekiyor. Onuda şuan yapmıyoruz. Yanlız senin için kart açtım yinede. Kartlar ilişkinden önce kendi işlerini özcelikle bir düzene koyman gerektiğini tavsiye ediyor. Onun durumuda senden farklı değil. Merak etme hayatında düşündüğün anlamda biri yok. Yanlız sorunları şimdiden düzelme yoluna almazsa ciddi sorunlar yaşar. Zamana bırak aceleci olma şimdilik.

merhab ben başka burçluyum baktıracagım kişi yay burcu ben bu insanla 2 sene önce sevgiliydik ama ayrıldık bu sıralar beni aradı bende anladım ki ben hala onu seviyorum ama ben onun bana olan duygularını blmiyorum çünkü benle normal konuştu ama konuştugumuzdan beridir aklımdan çıkmıyor yani bu insanla ilişkimize bakarmısınız tekrar sevgil olabilirmiyiz bana olan ilgisi sadece bi arkadaş niyetinemi yoksa ondada bişeler varmı ben artık gerçekten sevmek ve sevilmek istiyorum evlenemk istiyorum bu insan benim hayatımı devam ettirecegim erkek olabilirmi yoksa karşıma başka kişilermi çıkacak on akarşı nasıl davranmalıyım

Tanışacağın başka biri olacak. Buda kafanı karıştırabilir. Kendine zaman ver. Geç olsun hayırlısı olsun canım. Bu kişininde üstüne şimdilik düşme. Bırak ortaya çıksın kendini kanıtlasın. Sadece sen istiyorsun diye böyle düşünme. Karar vermen bu süreçte hatalı olur.

merhaba;
02.05.1981 boğa burcuyum
18.03.1979 balık burcu nişanlım şu an sorunlarımız var ve ayrıyız bakarsanız çok sevinirim

teşekkürler

Nişanlınla neden ayrıldınız bilmiyorum ama hatalı yönleri olmuş. Balık burcu alıngan bir tiptir. Konuşmalarında daha seçici olmanı tavsiye ederim. Bu ayrılık sürecini fazlada uzatma. Düşünmediğin noktalara gelirsin.
Ona karşı sevgi verici ol. İnan farkı hemen göreceksin. Anlayışlı yapın onun teslim olmasına sebeb olur.

handanca merhaba daha önce bu kişiyle ayrıldık.şu an tekrar görüşmek istiyor.kafam karışık adı erdal kova burcu ben terazi.tekrar bir birliktelik varmı.onunla.bana akıl ver :)
doğum tarihi:15.02.1972 benim:05.10.1977

ayrıntılı vereyim dedim.

Başka biri daha çıkacak karşına. Ağırdan al biraz şimdiki kişiyi. Onun kafasında başka biri daha var. Biraz yanlız bırakki karar verme işini kendi yapsın.
Glecekte güzel ve büyük bir aşk görünüyor sana. Şuan bunun bu kişi olduğunu söylemem zor. Biraz birşeyler belirmeye başlayınca yeniden açılım yaparız.

Handanca ablacım.. En son söylediğini yaptım.. Ortak arkadaşıma söyledim ben o gün sinirliydim böyle böyle diye.. ama hoşlandığım çocuk, ondan hoşlandığımı zaten çook öncelerden farketmiş.. ortak arkadaşımıza söylemiş bu kız benden hoşlanıyor diye..
Aralarında resmen konuşulmuşum.. benim ondan hoşlandığımın farkındaysa beni de seviyorsa neden açılmıyor??.. Düşündüğüm gibi bu çocuk her kıza ümit veriyor... bakıyor bakıyor ümit veriyor.. hoşuna gidiyor ilgi gösterilince.. aralarınnda bunu konuşmaları beni çok sinirlendirdi.. alay konusu olmuşum.. arkadaşım da bunları bana gülerek anlattı..
Şu an ne durumdayıım bilemezsin.. ağlıyorum..

İyide başka ne söyledinki. Ölüyorum bitiyorum bende seviyorum demedin herhalde. Sen sadece açık kapı bıraktın. Küçük düştüğün bir durum yok.. Kendine haksızlık yapma canım benim. Ağlayacak bişey yok gerçekten.
Kartlar belkide senin üzüntün yüzünden hep ters çıktı.. Onun gerçek yüzünü sen biliyorsun zaten. Bence üzerine hiç düşme. Bırak bişey olacaksada onun eliyle olsun. O gülenlere güzelde cevap verirsin. Hatta sana tavsiyem gelinecede hayır de.. Çünki şeytani duyguları çok yoğun bu aralar.
Birde yakınında sana hayran başka biri çıktı. Bırakalım oda gelsin.. Ortaya çıksın..

Tanışacağın başka biri olacak. Buda kafanı karıştırabilir. Kendine zaman ver. Geç olsun hayırlısı olsun canım. Bu kişininde üstüne şimdilik düşme. Bırak ortaya çıksın kendini kanıtlasın. Sadece sen istiyorsun diye böyle düşünme. Karar vermen bu süreçte hatalı olur.
yorumlarınız gerçekten bir harika çok teşekkür edrimmmmmmmmmmm

İyide başka ne söyledinki. Ölüyorum bitiyorum bende seviyorum demedin herhalde. Sen sadece açık kapı bıraktın. Küçük düştüğün bir durum yok.. Kendine haksızlık yapma canım benim. Ağlayacak bişey yok gerçekten.
Kartlar belkide senin üzüntün yüzünden hep ters çıktı.. Onun gerçek yüzünü sen biliyorsun zaten. Bence üzerine hiç düşme. Bırak bişey olacaksada onun eliyle olsun. O gülenlere güzelde cevap verirsin. Hatta sana tavsiyem gelinecede hayır de.. Çünki şeytani duyguları çok yoğun bu aralar.
Birde yakınında sana hayran başka biri çıktı. Bırakalım oda gelsin.. Ortaya çıksın..

Yok ablacım.. :) söylediklerini yaptım.. :) onu seviyorum, ölüyorum, bitiyorum demedim.. Ben sadece arkadaşım anlatırken onu dinledim.. hoşlandığım çocuk, arkadaşıma çok önceden bunu söylemiş yeşim benden hoşlanıyor demiş.. o sırada arkadaşım bana çok güldüğünü söyledi.. üzülme nedenim şu; benim ondan hoşlandığımı söylemiş de, kendisininde benden hoşlandığını ona söyleyebilirdi.. Zor durumda kaldım.. Benim hoşlandığımı anlamış da ya onun hareketlerine ne demeli? dedim arkadaşıma.. neden? diye sordu boşver deyip geçtim.. Sana olan bakışlarını bahsediyorsan olabilir.. bakışlar her zaman doğruyu söylemez dedi.. birşey diyemedim.. Seviyor, hissediyorum diyemezdim.. :) :D komik olurdu.. Diğer kızlara yaptığı gibi bana da yapıyor o zaman diye düşündüm düşündükçe ağladım.. Ama sıkıldım artık ablacım.. Ben bu halde sıkıldım valla sen bi hayli sıkılmışsındır.. :D Seviyorsa gelir söyler artık, benim başka yapabileceğim birşey yok dediğin gibi.. :)
Ama şunuda merak ettim; şeytani duyguları var bu aralar demişsin..pek anlayamadım.. beni üzecek davranışları mı olabilir? Birde şu yakınımda olan benden hoşlanan kişi kartlarda fiziksel olarak göründümü? yani sarışın, esmer uzun veya orta boylu biri mi? Ona göre dikkat edicem.. :D
çok uzattım.. Seni seviyor ve kocamaaaaannnnnnnnnnnnnnn kucaklıyorummmmmmmmmm:kiss:

nısannlımla ılgılı

merhaba handanca cok haklısın ufak seyler ıcın bakılmaz dogru dıyosun su an nişanlımla evlenme arafesındeyız ve ayrıldık bu gece ben buyuttum olayı ama sınırlerıme hakım olamadım bılmıyorum yaa vaktın olursa bı bakarsan sevınırım bakamazsanda saol tatlım benım derya 17.11.1987 akrep burcuyum erkan 07.05.1982 boga brcu sımdıden tesekkurler canım

handanca canım hanı bak dedım ya duzelttık herseyı konustuk ıste kıskanclık allah a sukurler olsun bakmana gerek yok yanı :)) tesekurlerr canım benımm genede

Son düzenleme:
Merhaba Handanca,
ben daha önce baktırmıştım. ben o benim hayatımın erkeği mi onu merak ediyorum bir tek. şimdi ayrıyız. çok acı çekiyorum. yani görüşmüyor değiliz görüşüyoruz ama ayrıyız. acaba barışacakmıyız? nasıl hareket etmeliyim ona karşı? sağolun. ben terazi burcundanım o da benim burcumdan. sağolun

Merhaba Handanca,
ben daha önce baktırmıştım. ben o benim hayatımın erkeği mi onu merak ediyorum bir tek. şimdi ayrıyız. çok acı çekiyorum. yani görüşmüyor değiliz görüşüyoruz ama ayrıyız. acaba barışacakmıyız? nasıl hareket etmeliyim ona karşı? sağolun. ben terazi burcundanım o da benim burcumdan. sağolun

Zamana bırakmanı tavsiye ediyorum. Bu şekilde birşey yap geri dönsün desep bile tekrar gider. Kafası çok karışık. Sana karşı ilgisiz değil ama kendini toplaması lazım. Şimdilik zaman ver ona.. Hiç görüşmemektense bu şekilde görüşmende senin için daha iyi. Acın daha büyük olmaz.
Şimdilik geleceğindeki kişi bu diyemiyorum.. Gelişme olursa haber ver yeniden bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri