Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Handanca yetiş ne olur, herşey çok üst üste geldi son günlerde, ne yapacağımı bilemiyorum. iş konusunda çıkmazlarım vardı şimdi biraz hallediyorum sanırım yavaş yavaş, bi de erkek arkadaşımla problemler yaşıyorum. bana karşı birşeylerin koptuğunu söyledi kendimi tutamadım. bunca şeyden sonra yaşadığımız o kadar güzel şeyden sonra çok koydu bana bunları söylemesi:(. aramız düzelir mi acaba? yoksa boşa mı kürek sallıyorum. o hayatımın , geleceğimdeki kişi olabilir mi handanca? teşekkürler yanımda olduğun için, ben ve o terazi grubundanız

Merhaba Handanca,
işler bozulmaya başladı. ayrıldık birlikteyiz gibi , evlenmeyi düşünüyorduk:(. moralim çok bozuk. beni seviyor mu? evlenirmiyiz? kendimi çok kötü hissediyorum. barışırmıyız? ne yapmalıyım? ben yengecim o terazi.

Handanca, benim tek bir sorum var yalnızca, sadece ve sadece tek birşeyi merak ediyorum, şu an sevdiğim kişi benim geleceğimi bir ömür beraber aynı yastıkta paylaşacağım kişi mi? çok sabır gösterdim şimdiye kadar hala da seve seve gösteriyorum birçok konuda ama gerçekten merak ediyorum o mu diye? ben onun olmasını çok istiyorum ve de inanıyorum da, ama desteğine çok ihtiyacım var. teşekkürler, ben ve sevdiğim kişi terazi burcundanız.

Handanca yetiş ne olur, herşey çok üst üste geldi son günlerde, ne yapacağımı bilemiyorum. iş konusunda çıkmazlarım vardı şimdi biraz hallediyorum sanırım yavaş yavaş, bi de erkek arkadaşımla problemler yaşıyorum. bana karşı birşeylerin koptuğunu söyledi kendimi tutamadım. bunca şeyden sonra yaşadığımız o kadar güzel şeyden sonra çok koydu bana bunları söylemesi:(. aramız düzelir mi acaba? yoksa boşa mı kürek sallıyorum. o hayatımın , geleceğimdeki kişi olabilir mi handanca? teşekkürler yanımda olduğun için, ben ve o terazi grubundanız

Duygusal anlamda sorunlar yaşamanda geneldeki hayatında yaşadığın psikolojik sorunlar. Bunların etkisi ile yanlış şeyler düşünüp yanlış kararlar alma..
Başka biri görünmüyor onun hayatında. Sen hemen kendini toparla ve ona karşı ilgili ol. Sürekli sorun konuşmaktan vazgeçin. Yanında sevgiyi huzuru bulsun. Eveleneceğin kişi bumu kartlar bilemez. Hayatına başka biri girecekse onu gösrebilirim belki. Şuandada öyle bişey görünmüyor..
Top sende canım iletişimlerin hep sevgiyle olsun..

Merhaba Handanca,
işler bozulmaya başladı. ayrıldık birlikteyiz gibi , evlenmeyi düşünüyorduk:(. moralim çok bozuk. beni seviyor mu? evlenirmiyiz? kendimi çok kötü hissediyorum. barışırmıyız? ne yapmalıyım? ben yengecim o terazi.

Lütfen biraz toparlanda kendini düzelt. Yolunda görünen uzun bir ayrılık var. Kartlaradki amacımız bu tür kötü şeylere önlem almaktır. Bu insanı istiyorsan sevgine sahip çık. Yoksa sonu yok canım..
Ben senin gayretinle düzeleceğinizi hissediyorum. Bu şekilde askıda bırakma. Otur konuş. Bir değişim yapın. Yeni kararlar alın. Hayat senin hayatın yapacakların senin geleceğinin temelinmi oluşturacaktır.

Handanca, benim tek bir sorum var yalnızca, sadece ve sadece tek birşeyi merak ediyorum, şu an sevdiğim kişi benim geleceğimi bir ömür beraber aynı yastıkta paylaşacağım kişi mi? çok sabır gösterdim şimdiye kadar hala da seve seve gösteriyorum birçok konuda ama gerçekten merak ediyorum o mu diye? ben onun olmasını çok istiyorum ve de inanıyorum da, ama desteğine çok ihtiyacım var. teşekkürler, ben ve sevdiğim kişi terazi burcundanız.

Öncelikle evet odur yada hayır bu değil demek işi kartların işi değil. Hayatında tanıyacağın yoluna çıkacak geleceğin olur yada olmaz biri varsa kart bunu gösterebilir.
Onu istemekle ve inanmakla sen bu sorunu %50 çözmüşsün canım. Konuşmalarında kafasında soru işareti bırakmadan konuş.. Net ol. Seni seviyor. Bazı cümlelerinde çok hoşuna gidiyor. Onları biraz fazlalaştır derim. Geleceğin güzel. Dualarım seninle ..

Lütfen biraz toparlanda kendini düzelt. Yolunda görünen uzun bir ayrılık var. Kartlaradki amacımız bu tür kötü şeylere önlem almaktır. Bu insanı istiyorsan sevgine sahip çık. Yoksa sonu yok canım..
Ben senin gayretinle düzeleceğinizi hissediyorum. Bu şekilde askıda bırakma. Otur konuş. Bir değişim yapın. Yeni kararlar alın. Hayat senin hayatın yapacakların senin geleceğinin temelinmi oluşturacaktır.

Handanca yorumunuz için teşekkür ederim ama şu cümleyi anlayamadım Yolunda görünen uzun bir ayrılık var.
ayrılık varsa nasıl yolunda görünüyor? ya da ben mi yanlış yorumladım acaba

gelişme şöyle oldu konuştuk arkadaş gibi .
cumartesi buluşucaz ve arada bi buluşmaya karar verdik arkadaşça
bana aşk konusunda bidaha olmaz diyor
seni unutmam için başkalarıyla beraber olabilirim gibisinden şeyler söyledi
seviyor hissettiğim kadarıyla ama bundan sonra arkadaş gibi sevicem dedi
ben hala inanıyorum ilişkimizin böyle bitmeyeceğine devam edecek diye düşünüyorum :) ne yapmalıyım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri