Özel Tarot Falı bakıyorumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba Handanca,
aradan geçen zaman içinde , en son baktırdığımdan sonra onunla bir kere görüştük, en son görüştüğümüzde iyi geçti benim açımdan ama bilmiyorum neler olacak. sence bana sevgisi var mı? ona daha yakın bir yere taşınmayı düşünüyorum sence taşınma gerçekleşir mi? şimdi çünkü farklı şehirlerdeyiz. bana geri döner mi? ben 25 eylül o 24 eylül doğumlu , ikimiz de teraziyiz teşekkürler

Bu taşınma işinin hayırlı olup olmayacağı konusunu iyi düşün. Özellikle ona yakın bir yerde ev tutmanda gerçekten rızası varmı acaba?.. Canım kafasında başka biri daha çıkıyor.. Temkinli ol.
Hatırladığım kadarı ile yakınına taşınmak için başka tanıdığında yoktu sanırım..
Kartlarım çok iyi açılmadı açıkcası. Yinede taşınsan bile sıkıntı ve mücadele görünüyor..

handanca kafasında baska biri cıkıyor derken bi bayandan bahsediyorsun değilmi yani baska birini düşünüyoo olabilir yada onunla ilişki kurmak istiyo gibi??

merhaba handanca,
ani çıkışlarda bulunma demiştin ama bulundum çünkü eski çıktığıyla buluşuyor farkettim , bir gün de buluştular onunla :(. bu erkek gerçekten benim hayatımın erkeği mi? yoksa boşu boşuna zaman mı geçiriyor benimle? 4 vakit içinde çok mutlu bir olay olacak demiştin, olacak mı acaba? ben yengecim o terazi. moralim çok bozuk:(

merhaba handanca,
ani çıkışlarda bulunma demiştin ama bulundum çünkü eski çıktığıyla buluşuyor farkettim , bir gün de buluştular onunla :(. bu erkek gerçekten benim hayatımın erkeği mi? yoksa boşu boşuna zaman mı geçiriyor benimle? 4 vakit içinde çok mutlu bir olay olacak demiştin, olacak mı acaba? ben yengecim o terazi. moralim çok bozuk:(

Kartın tavsiyelerine uyulmassa ben bişey yapamam ki.
3 Kez kart açtım.. Geleceğinde çıkmıyor.. Sorun ve Mücadele içinde görüneceksin bu dönem...

slm handanca

benim burcum kova .. babam icin baktirmak istiyorum burcu yengec (30.06.67) adi mehmet...

son zamanlarda babam cok düsünceli ve cani cok sikiliyor .. nedenini bilmiyorum ve acaba yine hersey iyilesecekmi ..

kib .. simdiden cok tsk ederim ...
slmlar

slm handanca

benim burcum kova .. babam icin baktirmak istiyorum burcu yengec (30.06.67) adi mehmet...

son zamanlarda babam cok düsünceli ve cani cok sikiliyor .. nedenini bilmiyorum ve acaba yine hersey iyilesecekmi ..

kib .. simdiden cok tsk ederim ...
slmlar

Üye dışında açılım yasak ama ben anne ve babaları bu konu dışında tutıyorum. O yüzden açılım yaptım size.
Babanın yapıcı iyi herkesi iyi sanıyor. Mahkemelik bir olay varsa başarısızlık çıkıyor.. Yapılan bir anlaşma varsada bozulacak. Tüm üzünülerine rağmen zaman içinde iyileşme çıkıyor canım.
Güzel haberler alacak buda moralinizi düzeltir. Bu arada duyacağınız birde bebek sevinci çıktı.

handanca canım gene ben vakıt bulabılırsen bende bı buhran var evlılık arafesındeyım vee herkezı uzuyorum nedenını bılmıyom belkı kartların yardımcı olur canıım yaa ben akrep 23 yasındayım derya 17.11.1987 nısanlım boga 28 yasında erkan 07.05.1982 sımdıden saol canımm

özürdilerim biraz saçma oldu...ben başak o boga bana geri dönecekmi beni unuttmu içimde var ona karşı birşeyler ben bile çözemedim ne oldugunu oda bana karşı böylemi unutmu beni oona karşı içimde olanlar ne bilmyorum sevgimi kinmi ama nedense bana dönmesini çok istiyorum hayatında başka kadın varmıı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri