Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

Konu, 'Gebelik' kısmında selzeh tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. nzngr

nzngr Forum Okuru

selam
    merhaba arkadaşlar açıkçası ben aralık ayında bu jeli kullandım ve kullandıgım ay hamile kaldım 3.5 yıldır bebegimiz olmuyordu ocagın 17sinde kalp atışları olmadıgı için bebegimizi aldılar :( çok acı bir durum rabbim sizlere yaşatmasın.neyse benim kafama takılan şey hamile kalmayı kolaylaştırıyor ama spermin kalitesini düşürüyor olabilirmi????

2. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    245
    Ödül Puanları:
    0
    Rabbim isteyen herkesi ewlat sahibi yapsın...bende siparişi werdim biraz tereddütlerim war ama napim.denemediğim kür yemediğim macunlar kalmadı.midem çöp konteynrı gibi oldu.bunu da deniyecem bakalım.olur inşallah....bende burdan hamileyiim diyebilirim inşallah......

3. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.940
    Ödül Puanları:
    113
    Ben kullandım ve kulandığım ay hamile kaldım, gerçi devam etmedi hamileliğim düşükle sonuçlandı ama işe yaradığını ok kişide gördüm ve bende de işe yaramıştı ..

4. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    245
    Ödül Puanları:
    0
    son adet tarihinden kaç gün sonra kullanmaya başladın hatırlıyormusun?

5. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.940
    Ödül Puanları:
    113
    Ovulasyon testi yaparak yumurtlama gününü tespit edip öyle kullanmıştım..

6. idilim

idilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben dün gece kullandım ilk kullanımı kolaymış. eczacıma rica ettim getirtti sağolsun.ama daha yumurtlamamısım. tekrar deneyeceğim çatlatma iğnesi olucam 2 gün sonra.sonuçları yazarım.bol bebekli günler hepinize

yaseminnnnnn bunu beğendi.
  7. yaseminnnnnn

yaseminnnnnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.103
    Ödül Puanları:
    0
    Bizleri haberdar et. Merakta koyma

8. angel76

angel76 Forum Okuru

preseed

herkese selam arkadaşlar ben yeniyim. merak ettiğim bu pressed ile ilgili. diyelim ki gebelik için işe yarıyor çok faydalı. peki doğan bebekler? sağlıklı mı? hiç bununla ilgili bir yazı göremiyorum çok merak ettim de...

9. idilim

idilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Kizlar bugun 18.gunum bu ay pre seed denedim.2.5 yildir hamile kalamiyordum.bu ay ilk kullandim allahim INS Allah bun sebep kilmistir.26.gunde test yaptirmaliyim benim ozel bi sorunum var.esimde de bende de so run yok bu arada.hepimize hayirli omurlu bebekler nasip etsin allahim.......

yaseminnnnnn bunu beğendi.
  10. sen-lin12121212

sen-lin12121212 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    357
    Ödül Puanları:
    0
    pre seed nedir???

11. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    Bende preseed kullanıyorum.İki ay oldu kullanalı ilk ay regl oldum.İkinci regilime daha var bu ay iki kez kullandım bakalım hayırlısı varsa kısmetimizde kavuşuruz meleğimize:)Allahım tüm evlat isteyenlerin gözünü yolda koymasın zor ve sabır isteyen bir süreç umarım en kısa zamanda bebeğimiz olur:bebeğim:

sevoş ve yaseminnnnnn bunu beğendi.
  12. yaseminnnnnn

yaseminnnnnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.103
    Ödül Puanları:
    0
    amiiiiiiiiiiiiiiiiiin çitoscugum tüm kalbimle rabbimden hepimizin hamiş olmasını isteyelim

13. idilim

idilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benden sonuç negatif.preseed ilk ayda işe yaramadı. ama ben tüplerimin durumunu bilmiyorum bu ay film çektireceğim. tüpler tıkanıksa preseed neyapsın.bakalım ortaya çıkar en azından çabuk sonuçlanan bişi. hadi hayırlısı

14. sevoş

sevoş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar sonunda ben de aldım preseed. kullandım ayın 12 sinde belli olacak işe yarayıp yaramadıgı bana dua edin hamile kalmişimdır inşallah son 5gün kaldı merakla bekliyorum

15. sevoş

sevoş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    çitos.... belli oldu mu preseed işe yaradı mı

Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

soğan kürü ile hamile kalanlar soğan suyu ile hamile kalanlar hayıt tohumu hamilelik için kürü sağan Arkadaşlar iki aydan beridir hamile kalmak için kürler hakkında araştırma yapıyorum Kürler aşağıdaki ilgili sayfada http://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/136676-gebe-kalmak-icin-neler-yapiyoruz-2.html Şimdi gelelim konumuza bu kürleri kullanıpta hamile kalanlar varmı ? Bu küleri...
  2. Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün  PRE-SEED

Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED

pre seed preseed preseed zararları hamile kalmayı kolaylaştıran jel hamileliği kolaylaştıran jel Sevgili melekler çoğumuz evlat sahibi olmak için baş vurmadığımız yöntem kalmamıştır.Her duyduğumuzu belki olur diyerek uyguluyoruz..Netten bu konuda araştırma yaparken bir ürünle karşılaştım.Bu ürünü kullanmış değilim ama inceledikten sonra kendimde alıp kullanmayı düşünüyorum.Bu ürün doğal...
  3. Sperm koçu PRE-SEED hamilelik şansını artırıyor

Sperm koçu PRE-SEED hamilelik şansını artırıyor

Bu konu;pre-seed nedir,pre-seed gebe kalmayı kolaylaştırırmı hakkında bilgiler vermektedir Doğal yolla hamile kalmayı destekleyen,sperm dostu bir vajinal jel pre-seed le bir çok çift gebelik elde etmiştir.Son yıllarda oldukça popüler olan pre-seed hakkında ki bilgileri daha önce sitemizde sizlerle paylaşmıştık.Preseed haricindeki tüm vajinal nemlendiricilerin, jellerin, yağlandırıcıların...
  4. Koleston kullanıp memnun kalanlar

Koleston kullanıp memnun kalanlar

Kızlar saçlarımı ilk kez evde boyayacağım da daha önce hiç evde boyamadım şuan kendi saçlarım var boya değil yani acaba koleston koyu sarı bakır 6/4 olan rengi istiyorum kendi saçlarım açık kestane acaba gider mi? Ayrıca koleston duyduğum kadarıyla iyi yorumlar var siz önerir misiniz kullananlar memnun kalanlar varsa.
  5. İnofolic kullanıp ta hamile kalanlar var mı ?

İnofolic kullanıp ta hamile kalanlar var mı ?

İyigünler.ben iki yıldır evliyim bi tane çocuğumuz oldu ve kaybettik.şu an bidaha düşünüyoruz 4 aydır deniyoruz fakat olmuyo doktor inofolic yazdı bunu kullanıpta hamile kalan varmı acaba bilgi verirmisinz?

Sayfayı Paylaş