Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

Konu, 'Gebelik' kısmında selzeh tarafından paylaşıldı.

1. adeyna

adeyna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    preseed aldim ve 2 gun sonra baslamayi planliyorum ovulation gunlerim o gunler normalde...birde emin olmak icin esime sperm testi aldim... umarim yeteri kadar sperm olusturuyordur... 2 gun sonra belli olcak ins. testievde yapiyorum bu arada...

2. DİDEMRE

DİDEMRE Forum Okuru

Ben hiç duymamıştım böyle bir şeyi biz 3 yıldır bebek istiyoruz belki derman bundadır banada anlatabilirmisiniz nasıl ne zaman kullanılacağını lütfen

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

pre seed kullanıyorum daha ilk kez kullandım

4. Bahar0625

Bahar0625 Forum Okuru

Kızlar merhaba , preseed jel sipariş ettim ben de dün ama elime ulaşmadı henüz , kullandıktan sonra sonuçları yazacağım mutlaka.. Umarım faydasını görürüz.

5. ŞEVAL SAN

ŞEVAL SAN Forum Okuru

merhaba ben de kullanmak istiyorum. nereden sipariş veriliyor en güvenilir olması için.

6. umutet

umutet Forum Okuru

Bende buay denedim bu jeli botanik eczane diye bir siteden siparis ettim ankaradan geldi 2 gunde .ben memnun kaldım insallah iyi bir sonuc alirim .

7. yatutarsa

yatutarsa Forum Okuru

Bende botanik eczaneeden siparis verdim.99 kusur liraydi kredi kartiyla aldim. Bende tecrubelerimi yazarim. Henüz elime ulasmadi bakalim.

8. yatutarsa

yatutarsa Forum Okuru

Şimdi ulasti elime çok heyecanliyim ;)

9. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    114
    Ödül Puanları:
    43
    Kizlar uzun suredir kimseden ses cikmamis bi haber verin kullananlar hamis kaldiniz mi l? Bende almayi dusunuyorum ama cesaret edemiyorum

10. özlem3407

özlem3407 Forum Okuru

Merhaba kızlar bu siteye yeni üye oldum.pree seed le hamile kalan arkadaşlar bebeklerine kavuştu mu çok merak ediyorum yaklaşık 1 yıldır kimse birşey paylaşmamis burda .ayrica hala kullanıpta hamile kalanlar var mı?

11. sinem byzks

sinem byzks Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba canım preseed i bende çok araştırdım ve getitrrim eczaneme sordum oda onayladı herhangi kimyasal olarak zararı yok

12. Fififi

Fififi Forum Okuru

Gerçekten faydası varmı bende kullanmak istiyorum nerden alabilirim

13. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    18
    merak ettim ama bi hikayesini anlatan yok.

BEYZA21 bunu beğendi.
  14. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.283
    Ödül Puanları:
    113
    Hanımlar eğer tüpleriniz kanallarınız tıkalıysa hiç kullanmayın işe yaramaz.Eşinin spermlerinde hareket bozukluğu olanlar,vajinal kuruluk yaşayanlar için uygundur.Bu destek jelin Zararı yok.Spermin rahimde uzun süre durmasını ve tutunmasını sağlıyor..

15. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    18
    beyza hanım benim eşimin yüzde elli hareketli ben almalımıyım.şu zamana kadar muayenelerimde tüplerimin tıkalı olduğuna dair bir şey çıkmadı. polikist ve zararsız myomlar oldu.

BEYZA21 bunu beğendi.
Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

soğan kürü ile hamile kalanlar soğan suyu ile hamile kalanlar hayıt tohumu hamilelik için kürü sağan Arkadaşlar iki aydan beridir hamile kalmak için kürler hakkında araştırma yapıyorum Kürler aşağıdaki ilgili sayfada http://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/136676-gebe-kalmak-icin-neler-yapiyoruz-2.html Şimdi gelelim konumuza bu kürleri kullanıpta hamile kalanlar varmı ? Bu küleri...
  2. Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün  PRE-SEED

Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED

pre seed preseed preseed zararları hamile kalmayı kolaylaştıran jel hamileliği kolaylaştıran jel Sevgili melekler çoğumuz evlat sahibi olmak için baş vurmadığımız yöntem kalmamıştır.Her duyduğumuzu belki olur diyerek uyguluyoruz..Netten bu konuda araştırma yaparken bir ürünle karşılaştım.Bu ürünü kullanmış değilim ama inceledikten sonra kendimde alıp kullanmayı düşünüyorum.Bu ürün doğal...
  3. Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Merhaba herkese...Ben de pko var yumurtalarımı büyütmek için iğne tedavisi görmeye başladım.İlk olarak gonal f 900 alıp 75 doz kullandım ve yumurtam 23 mm oldu çatladı fakat hamıle kalamadım.bu ay menogon kullanmaya başlayacağım.hsg çekildim temiz çıktı.Doktorum endişenlenmemem gerektiğini söyledi .Epeydir korunmamama rağmen kalmadım ama o zaman yumurtalarım 7 mm di.artık büyüyor...Doğal yolla...
  4. Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanarak hamile kalanlardan, bu kürü net olarak neye uygun olarak hazırladıkları hangi aralıklar ile nasıl soğusuttukları soğanın hangisini aldıkları kısacası bu kür uygulanırken yaptıklarının tamamını yorumlarla buraya yazıyoruz. Bu kürü kullanmak isteyen değerli anne adaylarına kürü kullananların da bir yardımı olsun ve buraya yazsınlar hadi bakalım. SOĞAN KÜRÜ İLE HAMİLE...
  5. klomen kullanıp hamile kalanlar inşallah bu sefer bebeğim tutar

klomen kullanıp hamile kalanlar inşallah bu sefer bebeğim tutar

merhaba ben siteye yeni üye oldum 7 aylık evliyim 27 yaşıdayım eşimle hiç korunmadık çünkü bebek istiyoruz adet düzensizliğim var bunun için özel bir klinikte adet+bebek tedavisi görüyorum geçen ay klomen kullandım sadece ve alttan bakıldığında bir adet yumurtam oluşmuştu sonra hocamın dediği günlerde ilişkiye girdik daha sonra bekledik geçenlerde kan verdim tutmamış yani hamile değilim acaba...

Sayfayı Paylaş