Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

Konu, 'Gebelik' kısmında selzeh tarafından paylaşıldı.

1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.277
    Ödül Puanları:
    113
    Alabilirsin yalnız son kullanma tarihine bak.

2. Semazeynep

Semazeynep Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bende kullanırken hamile kaldım iki kütü almıştım biri kaldı satmak istiyorum isteyen olursa uygun fiyata veriyorum

manolya06 bunu beğendi.
  3. sinefel

sinefel Forum Okuru

Arkadaşlar merhaba bende bir buçuk yıldır evliyim hiç korunmadık ve hiç bir problemimiz olmamasına rağmen bir türlü gebe kalamadım preseedi tesadüfen burda okudum ama konuya uzun süredir yazan olmamış acaba son zamanlarda kullanıp hamiş kalan varmı çok kararsızım lütfen tecrübesi ve bilgisi olanlar paylaşabilirmi ??

4. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.277
    Ödül Puanları:
    113
    Bu ürünü kullanıp gebe kalan tabiki var. Fakat ciddi sorunu olmayanlarda işe yarıyor..Ürün spermin rahimde tutunmasını sağlayarak gebe kalmaya yardımcı oluyor..

5. sinefel

sinefel Forum Okuru

çok teşekürler yanıtlanığınız için bende aylarca çeşitli ilaçlarla tedavi oldum olmadı rahim filmi çektim herşey gayet normal dedi doktor eşimdede bi problem yok ama bende sadece biraz kuruluk problemi var geçenlerde tesadüfen preseed diye bişeyin olduğunu öğrendim umutlarım yeşerdi :) eşimi ikna etme çabasındayım şuanda alıp denemek istiyorum inşlh Rabbim dileyen herkese hayırlısıyla nasip eder.

6. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.277
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim..Umarım en kısa zaman da olumlu sonuç alırsınız ,sevgiler.

7. Semazeynep

Semazeynep Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bende de aynı problem vardı işe yaradı istersen ben de fazladan var preseed Amerika'dan almıştım aldığım fiyata verebilirim

8. manolya06

manolya06 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    selamlar arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza semazeynep hanım almak isterim son kullanma tarihi nedir?

9. Semazeynep

Semazeynep Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ocak ayına kadar

10. manolya06

manolya06 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8

11. Glsnysn

Glsnysn Forum Okuru

Arkadaşlar bnde 1 yıllık evliyim hiç korunmadık oldi ve bu ay preseed jel kullanacağım dua edin lutfn

12. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.277
    Ödül Puanları:
    113
    Pre seed kullaıp hamile kalan var .Tabi ciddi kısırlık sorunu olmayanlar da işe yarıyor.Bu destek ürün spermi uzun süre rahimde tutmaya yarıyor.Ayrıca vajinal kuruluk yaşayanlar da güvenle bu ürünü kullanıyor..

13. Glsnysn

Glsnysn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar bn yeni uyeyim aranzda preseed jel kullanımda hamile kalan var mı

14. Glsnysn

Glsnysn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Cnm bnm bir rahatsızlığım vardı ve atlattim 1 yıllık evliyim hiç korunmadık olmdi bn pre seed aldm kullanacağım inşallah bir fikirinzi alayim dedm daha yeniyiz ama hastalığını kapmam çok yüksek o yuzdn olsn istyrz

15. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.277
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah olumlu sonuç alırsınız , sevgiler..

Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

soğan kürü ile hamile kalanlar soğan suyu ile hamile kalanlar hayıt tohumu hamilelik için kürü sağan Arkadaşlar iki aydan beridir hamile kalmak için kürler hakkında araştırma yapıyorum Kürler aşağıdaki ilgili sayfada http://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/136676-gebe-kalmak-icin-neler-yapiyoruz-2.html Şimdi gelelim konumuza bu kürleri kullanıpta hamile kalanlar varmı ? Bu küleri...
  2. Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün  PRE-SEED

Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED

pre seed preseed preseed zararları hamile kalmayı kolaylaştıran jel hamileliği kolaylaştıran jel Sevgili melekler çoğumuz evlat sahibi olmak için baş vurmadığımız yöntem kalmamıştır.Her duyduğumuzu belki olur diyerek uyguluyoruz..Netten bu konuda araştırma yaparken bir ürünle karşılaştım.Bu ürünü kullanmış değilim ama inceledikten sonra kendimde alıp kullanmayı düşünüyorum.Bu ürün doğal...
  3. Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Merhaba herkese...Ben de pko var yumurtalarımı büyütmek için iğne tedavisi görmeye başladım.İlk olarak gonal f 900 alıp 75 doz kullandım ve yumurtam 23 mm oldu çatladı fakat hamıle kalamadım.bu ay menogon kullanmaya başlayacağım.hsg çekildim temiz çıktı.Doktorum endişenlenmemem gerektiğini söyledi .Epeydir korunmamama rağmen kalmadım ama o zaman yumurtalarım 7 mm di.artık büyüyor...Doğal yolla...
  4. Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanıp hamile kalanlar var mı ? Paylaşım alanı burası

Soğan kürü kullanarak hamile kalanlardan, bu kürü net olarak neye uygun olarak hazırladıkları hangi aralıklar ile nasıl soğusuttukları soğanın hangisini aldıkları kısacası bu kür uygulanırken yaptıklarının tamamını yorumlarla buraya yazıyoruz. Bu kürü kullanmak isteyen değerli anne adaylarına kürü kullananların da bir yardımı olsun ve buraya yazsınlar hadi bakalım. SOĞAN KÜRÜ İLE HAMİLE...
  5. klomen kullanıp hamile kalanlar inşallah bu sefer bebeğim tutar

klomen kullanıp hamile kalanlar inşallah bu sefer bebeğim tutar

merhaba ben siteye yeni üye oldum 7 aylık evliyim 27 yaşıdayım eşimle hiç korunmadık çünkü bebek istiyoruz adet düzensizliğim var bunun için özel bir klinikte adet+bebek tedavisi görüyorum geçen ay klomen kullandım sadece ve alttan bakıldığında bir adet yumurtam oluşmuştu sonra hocamın dediği günlerde ilişkiye girdik daha sonra bekledik geçenlerde kan verdim tutmamış yani hamile değilim acaba...

Sayfayı Paylaş