Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

kızlar ben dün gece kullandım ilk kullanımı kolaymış. eczacıma rica ettim getirtti sağolsun.ama daha yumurtlamamısım. tekrar deneyeceğim çatlatma iğnesi olucam 2 gün sonra.sonuçları yazarım.bol bebekli günler hepinize

preseed

herkese selam arkadaşlar ben yeniyim. merak ettiğim bu pressed ile ilgili. diyelim ki gebelik için işe yarıyor çok faydalı. peki doğan bebekler? sağlıklı mı? hiç bununla ilgili bir yazı göremiyorum çok merak ettim de...

Kizlar bugun 18.gunum bu ay pre seed denedim.2.5 yildir hamile kalamiyordum.bu ay ilk kullandim allahim INS Allah bun sebep kilmistir.26.gunde test yaptirmaliyim benim ozel bi sorunum var.esimde de bende de so run yok bu arada.hepimize hayirli omurlu bebekler nasip etsin allahim.......

Bende preseed kullanıyorum.İki ay oldu kullanalı ilk ay regl oldum.İkinci regilime daha var bu ay iki kez kullandım bakalım hayırlısı varsa kısmetimizde kavuşuruz meleğimize:)Allahım tüm evlat isteyenlerin gözünü yolda koymasın zor ve sabır isteyen bir süreç umarım en kısa zamanda bebeğimiz olur:bebeğim:

Bende preseed kullanıyorum.İki ay oldu kullanalı ilk ay regl oldum.İkinci regilime daha var bu ay iki kez kullandım bakalım hayırlısı varsa kısmetimizde kavuşuruz meleğimize:)Allahım tüm evlat isteyenlerin gözünü yolda koymasın zor ve sabır isteyen bir süreç umarım en kısa zamanda bebeğimiz olur:bebeğim:
amiiiiiiiiiiiiiiiiiin çitoscugum tüm kalbimle rabbimden hepimizin hamiş olmasını isteyelim

kızlar benden sonuç negatif.preseed ilk ayda işe yaramadı. ama ben tüplerimin durumunu bilmiyorum bu ay film çektireceğim. tüpler tıkanıksa preseed neyapsın.bakalım ortaya çıkar en azından çabuk sonuçlanan bişi. hadi hayırlısı

slm kızlar sonunda ben de aldım preseed. kullandım ayın 12 sinde belli olacak işe yarayıp yaramadıgı bana dua edin hamile kalmişimdır inşallah son 5gün kaldı merakla bekliyorum

Geri