Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar

Konu, 'Gebelik' kısmında selzeh tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Glsnysn

Glsnysn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Çok teşekkür ederim inşallah güzel haberlerle donerim

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.405
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim .Amin inşallah..

3. manolya06

manolya06 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Selam arkadaşlar cumartesi günü pre seed ürününü aldım bu hafta yumurtlama günüm bir kaç eczaneden sordum ürünün bilen yoktu en son evimin olduğu yerde eczacı vardı depodan getittirdi merak etmiş incelemiş eczacıda çok beğenmiş tavsiye edeğim dedi... internetten son kullanma tarihlerinde problem olduğu için cesaret edemedim almaya açıkcası pahalı oldu ama olsun.. dün kullandım çok güzel bir ürün gerçekten bende kuruluk çok oluyordu hiç değilse işe yarmasada onun için kullanırım diye düşündüm streste kalmıyor imkanınız varsa alın arkadaşlar...pre seed vesile olurda umarım benimde meleğim de gelir bekletmeden beni..

4. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    152
    Ödül Puanları:
    63
    Bneim kuzenimde pre seedle hamile kaldı. Ayrıca vajina kuruluğu olanlarda kullanmalı.Bende vajinal kuruluk vardı bu yüzden kullandım. Hiç bir yan etkisi yok .Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

manolya06 bunu beğendi.
  5. manolya06

manolya06 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Evet yan etkisi yokmuş üç kez kullandım yumurtlama günleri takip ettim, şans dileyin umarım bu ay meleğim gelir artık...Zaten en son vajinal kuruluğum olduğunu da fark ettim, yaş ilerledikçe vajinal kuruluk artarmış... Bir tüpüm kapalı çıkmıştı rahim filminde ama doktor emin olamadı, kendini çok kastın o yüzden kakaplı gibi görmüş olabiliriz dedi hayırlısı Rabbim ol deyince oluyor bir bildiği vardır elbet diyelim...

6. manolya06

manolya06 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Siz hamişmisiniz bu arada. doğal yolla mı hamiş oldunuz önerebileceğinz birş ey varmıdır?

7. Sevimli cadı

Beğenilen Mesajlar:
    152
    Ödül Puanları:
    63
    Evet canım doğal yolla hamile kaldım .Bol bol incir ve fındık yedim.Eşime keçi boynuzu pekmezi içirdim sonra bir baktım hamileyim.Darısı başına olsun inşallah

8. manolya06

manolya06 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Bende incir yiyorum birde propolis tüketiyorum eşimde keçiboynuzu tüketiyor..

9. manolya06

manolya06 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    ben bir düşük yaşadım genetik kandan kan pıhtılaşması çıktı ondan sonra bir yıl geçti aradan bir daha hamile kalamadım. 3 aydır uğraşıyorum aslında kafaya takmamamk beslenmeye dikkat etmek lazım.

10. manolya06

manolya06 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    bu arada siz pre seed i kullandınız mı hamile kaldınığız sürede?

11. Sevimli cadı

Beğenilen Mesajlar:
    152
    Ödül Puanları:
    63
    Yooo hamileyken kullanmadım canım gerek yokki. Hamileyken zaten gürül gürül akıntı oluyor. Öncesi kullanıyordum. İlişki zor geçiyor diye

12. manolya06

manolya06 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    pardon bende onu demek istedim ilişki zor olduğu için kullanıyorum bende... Nerdesiniz Ben ankaradayım

13. manolya06

manolya06 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Bu ayda bir gelişme olmaz ise tüp bebek denemek için doktor bakacağım.O yüzden sordum Başkent hastanesi uygun gibi görünüyor.

14. Sevimli cadı

Beğenilen Mesajlar:
    152
    Ödül Puanları:
    63
    Yok ben ankarada oturmuyorum canım. Tüp bebek doktorunmu önerdi ?

15. manolya06

manolya06 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    evet 34 yaşındayım doktorum eğer 3 ay olmasa doğal yolla tüp bebek önerdi.

Pre-Seed Kullanıpta Hamile Kalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

çeşitli kürleri kullanıpta hamile kalanlar kalmayanlar buraya

soğan kürü ile hamile kalanlar soğan suyu ile hamile kalanlar hayıt tohumu hamilelik için kürü sağan Arkadaşlar iki aydan beridir hamile kalmak için kürler hakkında araştırma yapıyorum Kürler aşağıdaki ilgili sayfada http://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/136676-gebe-kalmak-icin-neler-yapiyoruz-2.html Şimdi gelelim konumuza bu kürleri kullanıpta hamile kalanlar varmı ? Bu küleri...
  2. Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün  PRE-SEED

Hamile kalmayı kolaylaştıran ürün PRE-SEED

pre seed preseed preseed zararları hamile kalmayı kolaylaştıran jel hamileliği kolaylaştıran jel Sevgili melekler çoğumuz evlat sahibi olmak için baş vurmadığımız yöntem kalmamıştır.Her duyduğumuzu belki olur diyerek uyguluyoruz..Netten bu konuda araştırma yaparken bir ürünle karşılaştım.Bu ürünü kullanmış değilim ama inceledikten sonra kendimde alıp kullanmayı düşünüyorum.Bu ürün doğal...
  3. Sperm koçu PRE-SEED hamilelik şansını artırıyor

Sperm koçu PRE-SEED hamilelik şansını artırıyor

Bu konu;pre-seed nedir,pre-seed gebe kalmayı kolaylaştırırmı hakkında bilgiler vermektedir Doğal yolla hamile kalmayı destekleyen,sperm dostu bir vajinal jel pre-seed le bir çok çift gebelik elde etmiştir.Son yıllarda oldukça popüler olan pre-seed hakkında ki bilgileri daha önce sitemizde sizlerle paylaşmıştık.Preseed haricindeki tüm vajinal nemlendiricilerin, jellerin, yağlandırıcıların...
  4. Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Merhaba herkese...Ben de pko var yumurtalarımı büyütmek için iğne tedavisi görmeye başladım.İlk olarak gonal f 900 alıp 75 doz kullandım ve yumurtam 23 mm oldu çatladı fakat hamıle kalamadım.bu ay menogon kullanmaya başlayacağım.hsg çekildim temiz çıktı.Doktorum endişenlenmemem gerektiğini söyledi .Epeydir korunmamama rağmen kalmadım ama o zaman yumurtalarım 7 mm di.artık büyüyor...Doğal yolla...
  5. Koleston kullanıp memnun kalanlar

Koleston kullanıp memnun kalanlar

Kızlar saçlarımı ilk kez evde boyayacağım da daha önce hiç evde boyamadım şuan kendi saçlarım var boya değil yani acaba koleston koyu sarı bakır 6/4 olan rengi istiyorum kendi saçlarım açık kestane acaba gider mi? Ayrıca koleston duyduğum kadarıyla iyi yorumlar var siz önerir misiniz kullananlar memnun kalanlar varsa.

Sayfayı Paylaş