Mrb. Ben 2 buçuk aylık evliym. Bebek istyrdm doktor progestan verdi. Adetimn ilk günü kullnmya basldm ynlslk olmus 10 gun kulln bsy olmaz dedi su anda adetimn 13 gunundym ve pembemsi kanamam oldu. Aile hekimm progstan rahim duvarni kalinlastirir dedi sizce ilaci erken kullanmam duvari kalinlastirp gebeligi engellermi ve bu kan neyn nesi :/ tşkler hepnzee

Plikistik overde hamilelik zormu klomen kullananlar kacinci ayinizda hamile kaldiniz bide progesteron sonraki hemen hamile kalan vaelrmi aceba

Arkadaslar progestan ile gebe kalan var mi acaba cok acil lutfen

Arkadaslar cevap verecek kimse yok mu lutfen. 1.5 yildir bebek istiyoruZ bi turlu olmuyor. Klomen ve pregnly igne oldum bide progestan kullanacagim. Boyle olup gebe kalan var mi

Canim ya ben klomen kullandim iki ay ikinci ayda bide catlatma ignesi vuruldum hamile kaldim progestanida dusuk tehlikem var diye kullaniyorum ama hamile kalmak icin kullaniliyormu bilmiyorum

Mrb arkadaslar ben 7 aydır evlıgım ve adet duzensızlıgı var bende dr gıttım progestan verdı uc ay boyunca kullanmamı soyledı bem hamıle kalır mıyım

Geri