Rabbim isteyen herkese nasip etsin ins.bende 1.5 senelik evliyim.3.5 ay once 3 aylik hamileydim.bebegimin kalbi durdu.kanda pihtilasma cikmisti.simdi hamile kalirsam igne kullanicam.hamile kalmadan once klomen ve progestan kullandım. 3 ay kullandim ondan sonra hamile kaldim.simdi yeniden istiyorum bakalim.insallah olur

Bende adet düzensizliği var 6 aydır çocuk istiyoruz Dr progestan verdi hamile kalmaya yardımcı olur hamile kalmasan adet olursun dedi ilk ay kullandım ilaç salı günü bitti perşembe günü kahverengi akıntı oldu cumartesi gününe kadar pazar günü hiç bişey yok pazartesi salı yine kahverengi akıntı oldu progestan kullanıp bu durumu yaşayanlar varsa lutfen yazarmisiniz çok merak ediyorum

Bende 6 aydır bebek istiyorum adet duzensizligim var benim Dr gittim progestan verdi kullan hamile kalmaya yardımcı olur hamile kalmasan da ade olursun dedi kullandım salı günü ilaç bitti perşembe günü kahverengi akıntım oldu cumartesi gününe kadar pazar günü hiç bişey yoktu ama pazartesi ve salı tekrar kahverengi akıntı m oldu ama çok az lekelenme gibi bu durumu yaşayan veya bir bilgisi olan varmi lütfen yardımcı olun kafam çok karışık.

Bende 6 aydır bebek istiyorum adet duzensizligim var benim Dr gittim progestan verdi kullan hamile kalmaya yardımcı olur hamile kalmasan da ade olursun dedi
kullandım salı günü ilaç bitti perşembe günü kahverengi akıntım oldu cumartesi gününe kadar pazar günü hiç bişey yoktu ama pazartesi ve salı tekrar kahverengi akıntı m oldu ama çok az lekelenme gibi bu durumu yaşayan veya bir bilgisi olan varmi lütfen yardımcı olun kafam çok karışık.
Evet cnm bende progestan kullandogimda arada kahverengi akintim oluyodu.bu durum normal yani.

Arkadaslar merhaba ben yeni katildim Allah cocuk isteyen herkese hayirli saglikli bi evlat nasip etsin en kisa zamanda.ben 23 yasindayim 20 yasinda evlendim 2.5 sene cocugum olmadi cok agladim dua ettim tam asilama yaptircaktim bi dahaki ay bu ay kendiligimden hamile kaldim.tutunma kanamasi falan bunlari gecen hafta atlattim bu hafta pazartesi kontrole gittim sabahtan ogleden sonra 2-3 damla kadar kanamam oldu acik pembe lekelenme seklinde peceteye suruldu hemen gittim tekrar acile doktor progestan hap verdi 200 mg. Agiz yoluyla yaziyo ama doktor sabah aksam vajinadan kullanmami soyledi iki gundur kullaniyorum asadan kanamam cok sukur kesildi.ama karnimda hafif agri var psikolojim de bozuldu ilaci bu sekilde kullanan karin agrisi ceken varmi bnm kafami biraz rahatlatirmisiniz lutfen.

Gül güzeli Dr bana progestani 3 ay kullan hamile kalmasan gel klomene başlayalım dedi sen klomen kullanmışsin galiba gobekten iğne yapıyorlar diyorlar okuduğum kadarıyla sen böyle bişey yasadinmi. ?

Geri