Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

Mrb arkadaşlar,herkese çok teşekkür ederim destek oldunuz hayırlısı olsun ne yapalım sabırla bekleyeceğiz,ben bu ay rahim filmi de olduğum için bu kadar ümtlendim sanırım,dün akşam itibariyle adetim başladı.Yeni tarihlerim SAT:30 Aralık,BAT:29 Ocak..bekleyeceğiz artık.Herkesin yeni yılını kutluyor,sağlık,mutluluk,şanş,bolluk bereket huzur dolu,kazasız belasız bir yıl temenni ediyorum,bu yeni yılda Rabbim inşaallah hepimize hayırlı evlat sahibi olmayı nasip etsin..Mutlu yıllarr:))

meraba canım ben de ilk hamileliğimde rahim filmi çekildiğim ay hkalmıştım iki ay önce gene film çekildi tüpler açık çıktı çok ümiklenmiştim hamile kalırım diye ama bu sefer olmadı bat 22 ocak hakkımızda hayırlısı olur inşallah

canım benim bende çok dua ettim şu ayımda tutsun diye,sanıyorumki; tüpler açıktı ufak bir yapışıklık filan vardı herhalde ondan bu zamana kadar olamadı,bu ay rahim filmi de oldum ya olacaksa inş. olur olmazsa da daha çok bekleriz diye düşündüm ve üzüldüm,umudum gider gibi oldu burdanda okuyoruz rahim filmi üzerinden aylar geçmiş hala bebeği olmayan arkadaşlar var sorun yok hiçbir sorun yok nedenndemekki rabbim uygun zamanımızı bekliyor vermek için

O'na sığınıp bekleyeceğiz sabırla,bir de komşum önerdi: 4 cuma sela ile ezan arası zamanda ''Ya Evvellühu'' diye 500 kez okunacakmış,her yolu denedik maneviyatımızı da güçlendirmeliyiz daha çok dua etmeliyiz:)

herkese ii gecelr arkadaslr salı gunu bende rahim film çektircem inş.tüpler açıktır CENABI ALLAH isteyen herkese hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip etsin çocuk hasretiyle yandırmasın AMİN!!!!...

slm arkadaşlar bende buay rahim filmi çektireceğim ama korkuyorum çok ağrı verdiği söyleniyor doğrumu?

Hayırlı geceler arkadaşlar Rahım filmini Aralıkta cektirmiştim hamile kalırım sanmıştım ama kalamadım bu filimden sonrakı ikinci ayım ama bu ay sankı farklılık var daha adetime çok var ama bilmiyorum umarım piskolojık değildir :(

Rahim Filmi için kesinlikle korkmayın arkadaşlar adet sancısı gibi bile acısı yok, lütfen bir an önce cekininki piskolojik olarak rahatlayın sırtınızdan bir yük kalksın bende korkmuştum ama gereksizmiş çok rıca ediyorum hemen gibin cekinip bir adım daha bebeğinize yanaştığınızı hiss edın ben öle hiss ediyorum ertelemeyin ve lütfen korkmayın, Rabbım bebeklerımızı kucağımıza almayı nasıp etsin inş.

Hayırlı geceler arkadaşlar Rahım filmini Aralıkta cektirmiştim hamile kalırım sanmıştım ama kalamadım bu filimden sonrakı ikinci ayım ama bu ay sankı farklılık var daha adetime çok var ama bilmiyorum umarım piskolojık değildir :(

Umarim melegin bu ay annesini uzmezde gelir..rabbim cumlemize nasip etsin annelik duygusunu:)

canım bende 2, ayımda kaldım hamıle ılk ay vucut kımyasal madde aldıgı ıcın kalamıyosun ıkıncı ay ınsallah kalırsınn

Geri