Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

bende anne olmak istiyorum:)

slm kardelencim.ben avusturyadan asli.bende 3 senelik evliyim ve hic korunmadik.en basindan beri bebek istiyoruz ama malesef olmadi.esim muayne oldu bi sorun yok dediler.bende kan testi filan oldum sorun yok dediler.son olarak rahim filmi dedi alman doktorum.ama inanki tedavi nasil bi tedavi ne icin hic bise anlamamistim.10 ocak 2012de rahim filmi icin gitiim ne yapcaklarini bilmedigim icin hic bise anlamadim cok agri cektim ama atlattim:))sonra sonuclari alip kendi doktoruma götürdüm ve bana 3 ay sonra tekrar görüsürüz dedi gene bise anlamadim:))hatta belkide daha erkende görüsebiliriz dedi.sasirdim.sonra detayli bi sekilde acikladi.bu rahim filmi cektiren cogu kadinlar 3 ay icinde hamile kalabiliyormus.hic sorun cikmadi sonuclarda sadece tüplerimin önü biraz darmis yani biraz kapaliymis.bu tedaviyle bütün yollar salgiladiklari konstrat siviyla aciliyormus.3 senedir bebek hasreti cekiyorum.helede son 1 senedir maffoldum.benden sonra evlenen herkesin bebegi oldu yasina girenler bile var.acaba bu ay olcakmi,iliskiye girerken bile cocuk düsüncesiyle giriyorum.piskolojikmen yipratiyoruz kendimizi.bu tedaviden sonra bende cok ümitliyim.umarim bu ay sende bende ve tüm anne olmak isteyen arkadaslarimiz o duyguyu tadarizz..sizlerde benim icin dua edin..bu tedaviden sonra hamile kalanlar lütfen mutluluklarini burada paylassinlar..insallah en kisa zamanda bende sizlerle paylasmayi ümit ediyorum..herkese bol sabir diliyorum:)

slm arkadaşlar..önceliklee burayı çok özledim 15 gündür yokum..elim bir türlü nete gitmedi,o kadar üzülmüştüm ki adet oldum diye anlatamam ama aklım hep burdaydı sizlerdeydi..atlattım şükürler olsun şimdi o kadar mutlu o kadar huzurluyum ki biraz kafamı dağıttım bu bebek mevzusundan...''DR'A GİDİPTE HİÇBİR SORUNU OLMAYAN ARKADAŞARIM'' RAHİM FİLMİ OLDUKTAN SONRAKİ 6 AY İÇERİSİNDE HERAN BEBEK SAHİBİ OLUNUYORMUŞ ALLAH'IN İZNİYLE,bizler ne yapıyoruz(yani ben)daha ilk aydan sabırsızlıktan ve gereksiz stresten kendimizi üzmeye başlıyoruz,halbu ki stres en büyük engelimiz...

Viyanalı ASLI arkadaşım senin dr un birşey biliyor ki seni 3 ay içinde tekrar karşısında göreceğini söylüyor,canım dikkat et benim gibi sakın stres yapma,kafan rahat bekle bende seninle aynı durumdayım 2 yılı aşkın sürdir bebek istiyoruz,hiçbir sorun yoksa neden olmasın Allah'ın izniyle olacak ama uygun zamanı bekliyor vermek için rabbim.hepimiz birbirimize dua edelim bu ay ben çok rahatım stres yok sakin ve sabırla bekliyorum

ayy benimde 4 ay oldu rahim filmine Allahım en kısa zamanda verir inşallah bebişlerimizi bu arada rahim filminden 3ay 4 ay 5 ay sonra hamiş kalan var moral bozmak yok kıslar hadi bakalım

lavinim yaaa..canım benim hayranım senin şu güzel heyecanlı hallerine,ben bu ay senden acayip umutluyum bence sıra sende canım inş.. rahim filmi küçük yapışıklıkları gideriyormuş sonraki 6 ayı çok önemli evet umudumuzu yitirmeden bekleyelim,Yüce Rabbim en yakın zamanlarda hepimize nasip etsin bebelerimizi inşaallah..

lavinim yaaa..canım benim hayranım senin şu güzel heyecanlı hallerine,ben bu ay senden acayip umutluyum bence sıra sende canım inş.. rahim filmi küçük yapışıklıkları gideriyormuş sonraki 6 ayı çok önemli evet umudumuzu yitirmeden bekleyelim,Yüce Rabbim en yakın zamanlarda hepimize nasip etsin bebelerimizi inşaallah..

cnmsın yaaaa valla cok cabalıyouz Allah gönlümüze göre verir inşallah cnm inşallah bende umutluyum umudumu yitirmiyorum hiç.Cnm valla gönlüme serinlik verdin yaaa cok mutlu oldum şu mübarek cuma cuma valla ayyy cok dua edecem yaa herkes için gercekten yaaa:kiss:

bugün aneztezi ile çaktırdim kaç gündür kendimi stres yapıp üzmekten şimdi çok ppişmanım belki aneztezi olmaran bile çekilebilirdim doktor anezteziye gerek yoktu dedi ama iyi ki öle çektirmişim korkan hanımlar aneztesi en kolay çözüm kalkınca herşey bitmiş oluyo içini rahat tutun

slm kardelencim.ben avusturyadan asli.bende 3 senelik evliyim ve hic korunmadik.en basindan beri bebek istiyoruz ama malesef olmadi.esim muayne oldu bi sorun yok dediler.bende kan testi filan oldum sorun yok dediler.son olarak rahim filmi dedi alman doktorum.ama inanki tedavi nasil bi tedavi ne icin hic bise anlamamistim.10 ocak 2012de rahim filmi icin gitiim ne yapcaklarini bilmedigim icin hic bise anlamadim cok agri cektim ama atlattim:))sonra sonuclari alip kendi doktoruma götürdüm ve bana 3 ay sonra tekrar görüsürüz dedi gene bise anlamadim:))hatta belkide daha erkende görüsebiliriz dedi.sasirdim.sonra detayli bi sekilde acikladi.bu rahim filmi cektiren cogu kadinlar 3 ay icinde hamile kalabiliyormus.hic sorun cikmadi sonuclarda sadece tüplerimin önü biraz darmis yani biraz kapaliymis.bu tedaviyle bütün yollar salgiladiklari konstrat siviyla aciliyormus.3 senedir bebek hasreti cekiyorum.helede son 1 senedir maffoldum.benden sonra evlenen herkesin bebegi oldu yasina girenler bile var.acaba bu ay olcakmi,iliskiye girerken bile cocuk düsüncesiyle giriyorum.piskolojikmen yipratiyoruz kendimizi.bu tedaviden sonra bende cok ümitliyim.umarim bu ay sende bende ve tüm anne olmak isteyen arkadaslarimiz o duyguyu tadarizz..sizlerde benim icin dua edin..bu tedaviden sonra hamile kalanlar lütfen mutluluklarini burada paylassinlar..insallah en kisa zamanda bende sizlerle paylasmayi ümit ediyorum..herkese bol sabir diliyorum:)
canım ılk ay ılacların vucuduna vrıldıgı zarardan bebek olmuyor ıkıncı ayımahamıle kaldım ıns canımsımıden hayırlı olsun ınsallah

Geri