Rahim filmi çekildiği ay hamile kalanlar

mrb arkadaşlar bende geçen ay rahim filmi çektirenlerdenim.kesinlikle korkulacak bişiy değil,benim geçen sene ocakta bir düşüğüm olmuştu 9 aydır olmayınca bende rahim filmi çektirmek istedim çok şükür temiz çıktı ve doktorum bu ay şansımın çok yüksek olduğunu söylemişti ama ben pek umutlanmadım sadece kafam rahatlamıştı filimden sonra ve pazartesi günü adet oldum hormon tahlili yaptırayım diye doktoruma gittiğimde hamile olduğumu öğrendim ama değerlerim düşüktü zaten kanamamda devam ediyordu.kısacası olmadı benim bebişlerim tutunamıyormuş çok üzgünüm şimdi ne olacak onuda bilmiyorum Rabbim isteyen herkeze enyakın zamanda sağlıklı evlatlar nesip etsin inş...

kızlar hepimize allah yardım etsin ve bol sabır versin inşş..herkezin gönlüne göre verir....bende rahim filmi çekindim bu ay benimde bi sorun çıkmadı çok şükürrr...inş benmde tekrar bebeğim olcak....bi kere düşük yaptım bende...:((ama inanıyorumkii bu sefer olucakk umutlarım çok büyükkk bu seferr ve kızlar sizede söylüorumki içinizi raht tutun çünkü üzülüncede olmuo etkilio vücudu oyüzden kafanızı rahat bırakın içinz rahat olsunn inşş hepimize allah bebişler nasip etcek dularım tüm isteyenleree....hepinizi seviyorumm:):):):):):):slm:

Rahim filmi

XBende rahim filmi çektirdim dün ama inanın hiç korkulacak birşeyi yok sadece kendinizi kasmayın yeterli tatbiki yapan doktorda önemli ben oZelde. Çektirdim lina kadin dogum ankarada oradaki Mıne doktor çok iyi biri herkese tavsiye ederim inşallah Rabbim herkese nasip eder.

canm hıc uzulme ben yenı cekıldım fılmı ama halen kanamam devam edıyor ılla bu ay hamile kalacaksın dıe bır satr yok doktorlar 3 veya 5 ay verıyolar morelını yuksek tut sakın stres uzuntu yapma bu bebegın olmasını engeler rahat ol bu ay degılse ınsallah önumuzdeki ay olursun herseyın hayırlısı neyse o olsun hepımız ıcın..

dün rhim filmi çekildim temiz çıktı ama çok zor geçti özelde çektirdim sanrım ağrı eğişiğim düşük benim alet tekılırkende ilaç verilirken çok zorlandım ağladım korkutmak için sölemyorum imkanınız varsa anestzli çektirin die sölüyom inş güzel haber alırım bu ay

merhaba arkadaslar adetimin 8.günü rahim filmi cekildim anestesi ile hicbir agrı sızı hissetmedim doktoruma söyledim tüpler acık olunca pek agrı olmaz dedi hamilelik sansın bu filim ile artacak dedi ve dediği gibi oldu 14 ocak 2013 de rahim filmi cekildim bir kac gün ara verdik ve 18 ocak yumurtalama günümde sanırım hamile kaldım allaha sükür 4 haftalık hamileyim 9 aydır bebegimiz olmuyordu ben hic beklemedim 3 ay olmayınca hemen doktora gittim önce prolaktin hormonumu düşürdüler sonra gene olmadı sonunda klomen tedavisi oldum sadece bir kere yumurta takibi yapıldı ve olmadı ve sonra doktorum rahimde perde var rahim filmi cektirelim dedi ve allahın izniyle hamile kaldım
sizlere tavsiyem eger benim gibi cok istiyorsanız doktorların dediği gibi 1 sene bekleyemeyin gerekli tetkikleri yaptırın içiniz rahat etsin sonra bekleyin eger hormonal sorun varsa gercekende zaten beklemek zorunda kalıyosun doktorum bana biraaz kızdı cok aceleci davranıyorsun diye ama sonradan konusunca bana hak verdi bana hicbir tahlil tetkik yapmadan birsene bekleyin diyorsunuz dedim ya sorun varsa dedim ve 3 aydan sonra gerekli bütün testleri yaptırdım sizlerde doktora gidin ve içinizi rahat ettirin allah isteyen herkese bu güzel duyguyu yasatsın sizler bol bol dua edicem rahim filminden korkmayın bebişimiz için herseye deger unutmayın ki annelerimiz ne acılar cekerek bizlere dünyaya getirmiş hicbir teknoloji yokken emeksiz yemek olmaz korkmayın ve bu filmi cektirmesi gerekenler gecikmeden cektirin...................

canım bende de perde var ve ben de hamile kalamıyorum yaklaşık 14 aydır.geçen ay rahim filmi çekildim ve rahmimde perde olduğu söylendi bu ay korunduk bakalım bu ay korunmıcaz inşallah ben de hamile kalırım sen gibi.senin yazdıklarını okuyunca içim rahatladı.sendeki perde mi gebe kalmanı enneglliyodu acaba,eğer öyleyse inşallah ben de hamile kalırım bu ay. hamilelerin duası kabul olurmuş bana da dua edin arkadaşlar ben de çok istiyorum hayırlısıyla...

.

kızlar bende bursa bahar hastanesinde hsg filmmi çektirecegim filimden sonra hamile kalmak için ilaç veriyorlarmı

s.a senin adına cok sevındım bnde cektırcem cuma gunu cok korkuyorum ama bebek cokk ıstıyorum ınş. temız cıkar sonuçlar ama BENIM adetım cok duzensız yınede bebek olurmu acaba fılmden sonra ınş. bızde senın gıbı mutlu oluruz TESEKKURLER...

Geri