Ret Kararinin Bildirilmesi:

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Ret Kararinin Bildirilmesi:
Madde 10 - Avukatlık meslekine kabul edilmek için baroya başvuran bir adayın bu isteminin reddine veya kovuşturma sonuna kadar beklenmesine dair kararlar kesinleşince, ilgili baro, adayın adını diğer barolara ve Türkiye Barolar Birliğine bildirir. Bu halde, ret ve bekleme sebepleri ortadan kalkmadıkça, hiçbir baro o kimseyi levhasına yazamaz.

Ret hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ne kadar zamanda evlilik karari verilir ? Ne kadar zamanda evlilik karari verilir ?
Merhaba melekler, Ilk konum nereye açacagimi bilemedim ve buraya bölüme attim kendimi. bir nisanlilik geçti basimdan. severek nisanlanmistik ama kismet olmadi evlenmedik. Simdide bir gorucu usulu durumu var ve ben dusunceler içerisindeyim...
Kadınca 6
Gebelik kararı aldığımızda neler yapmalıyız? Gebelik kararı aldığımızda neler yapmalıyız?
Gebeliklerin çok büyük bir kısmı kendiliğinden ve herhangi bir planlama yapmadan kendiliğinden gerçekleşir. Genellikle de doktor takibi gebelik başladıktan sonra akla gelir. Gebelik planlı bir şekilde oluşturulmak isteniyorsa ki ideal olanı...
Gebelik 0
Ret kararının kesinleşmesi ne demektir? Ret kararının kesinleşmesi ne demektir?
red kararı nedir,red kararının kesinleşmesi ne demektir,red kararım kesinleşti tekrar dava açabilir miyim,red kararı kesinleşmiş davalardan sonra neler yapılmalıdır 35903 Aleyhine başvurulacak hiçbir kanun yolu...
Adalet Sarayı 0
Fortis'in BNP'ye satışına ret Fortis'in BNP'ye satışına ret
Fortis Holding hissedarları, bankanın Fransız BNP Paribas'ya satışını engellediler. Belçika'nın başkenti Brüksel'de olağanüstü genel kurul toplantısı yapan Fortis Holding hissedarları, Fortis'in Belçika ve Hollanda'da kamulaştırılmasına karşı...
Ekonomi-Finans-Borsa 0
Ret Ret
Rüyada güzel bir şeyi reddetmek, kısmettir
R-S 0