Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek

Ş

Şehrin en hızlı kızı

Forum Okuru
Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek
Rüyamda 5 - 6 aydı küs oldğum birini gördüm onla gülüşüyoduk geziyorduk sarılıyorduk hatta ben onun beline binmiştim ve konuşuyorduk... bunun anlamı nedir?

A

arda bulakoğlu

Forum Okuru
benimde küs arkadaşım var durduk yere küstü 10 yıllık arkadaşız şuan 14 yaşındayım ama biliyorumki geri dönmiyecek onu canı pahasına ölürdüm :18::18::cry:

rüyamda kaz öldürdüm ( Kuş ) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Rüyamda dev dalgalar gördüm Rüyamda dev dalgalar gördüm
Rüyamda yeni bir okulun en üst katlarindaydim ve notlarimi arıyordum okul yavaş yavaş su alıyordu ben sınıf kapısını açınca kapı birden cam gibi kırıldı ve su dalgaları beni dışarıya aldı götürdü dalgalar o kadar büyüktü ki ama hiç batmiyordum...
Soru-Cevap 1
Rüyamda bebeğimi gördüm Rüyamda bebeğimi gördüm
Merhaba rüyamda erkek bebek gördüm ve emzirdim daha sonraki bir gün de rüyamda bir ses adını Hilmi koy dedi. Sizce ne anlama geliyor ? ( daha 6 haftalık hamileyim)
Soru-Cevap 0
Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmenin Tabiri Nedir Diyenlere Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmenin Tabiri Nedir Diyenlere
Rüyada Ölmüş Muhabbet Kuşu Görmek Ne Demektir Rüyada Ölü Muhabbet Kuşu Görmenin Anlamı Sevgili melekler ve rüya tabiri konusunda bilgi sahibi olmak isteyen misafirlerimiz...
Tüm Rüya Tabirleri 4
Rüyada muhabbet kuşu görmek Rüyada muhabbet kuşu görmek
rüyada muhabbet kuşu görmek rüyada muhabbet kuşu görmek nedir ne anlama gelir ne demek rüyada muhabbet kuşu görmek, yakalamak, görmek ne anlama geliyor, tutmak, öldüğünü görmek, beslemek, sevmek, ölmesi, ne demek ve tabirleri burada...
Tüm Rüya Tabirleri 3
rüyamda kaz öldürdüm ( Kuş ) rüyamda kaz öldürdüm ( Kuş )
rüyada kaz öldürmek rüyada kuş görmek, kuş öldürmek Merhaba. Rüyamda sevdiğim kızın bana verdiği bir kaz elimi dişliyordu.. Ben de yumruklayarak öldürdüm. Çok normal bişey yapmışım gibi hayatıma devam ediyordum rüyamda.. Çok...
Soru-Cevap 1