Rüyada Makyaj

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Rüyada Makyaj
rüyada makyajlı kadın görmek rüyada makyajlı birini görmek makyaj yapmak göz makyajı yapmak göze makyaj
Rüyada birini makyajlı ve çok güzel görmek ne demek melekler? Bilgisi olan var mı?

Ce: Rüyada Makyaj

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Rüyada makyaj yapıldığını görmek , kısa süreli fakat tatlı bir aşk hayatının yaşanacağına işarettir. [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Rüyada makyaj la ilgili bir şeyler görmek iyiye yorulmazlar. Bu tür rüyalar aldatma, kandırma şeklinde ifade edilir. Makyaj yapan kimse aldatacak olan da o kimsedir. Makyaj yapanı tanınmıyorsa yabancı biri tarafından kandırılacaktır. [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Rüyada makyaj yaptığınızı gördüyseniz; bir düşmanınız olduğu anlamına gelir. Size kötülük yapmaya çalışabilir. Dikkat etmenizde yarar var. [/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Rüyada makyaj, aldatma olarak yorumlanır. Ama kadın makyaj yaptıktan sonra daha güzel bir duruma gelirse, aldanmanın sonunda çok güzel olacaktır.[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Rüyada makya yapmak, hile ve aldatmaya isarettir.[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Makyaj rüyaları genellikle iyi sayılmazlar. Bu aldatma, kandırma olarak yorumlanır. Makyajı yapan tanıdıksa aldatacak da odur. Tanınmıyorsa yabancı biri tarafından kandırılacaktır. Kadının makyaj yapması fena sayılmaz. Ama erkeğin makyaj yapması, art niyet, çıkar ve aldatmadır.[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Rüyada makyaj yaptığınızı görmek; işlerinizde büyük başarılar elde edeceğinize, çevreniz tarafından çok sevilen bir insan olduğunuza işarettir.[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]canım rüya tabirlerinde aynen böyle yazıyor..[/FONT]

bende kocaman kuyruğu olan simyah balıklar gördüm onları temizledim..annem almış pazardan bende ayıkladım..kafalarıni kopartma dedi annem..bende alt tarflarını aldım üstü kaldı..kuyruğunu kestim..ay dur ona bakayım..

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Balık rüyaları daima kısmet sayılır. Rüyasında balık tutan kişi toplu para alır.[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Balık daima kısmet sayılır. Canlı balık görmek, aşkta ve işte şansının açıldığı anlamındadır. Balık yediğini görmek, mülk ve çocuk sahibi olacağına, suda balık avlamak iç açıcı bir haber duyacağına, balık sürüsü görmek yönetici durumuna gelineceğine işarettir. Balık tuttuğunu gören kimsenin eline toplu para geçer. Çok sayıda balık tutmak büyük servet demektir. Suda yüzen balıklarda yaklaşan kısmetlerdir. [/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]güzeelmişş yani..[/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Balık rüyaları daima kısmet sayılır. Rüyasında balık tutan kişi toplu para alır.[/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Balık daima kısmet sayılır. Canlı balık görmek, aşkta ve işte şansının açıldığı anlamındadır. Balık yediğini görmek, mülk ve çocuk sahibi olacağına, suda balık avlamak iç açıcı bir haber duyacağına, balık sürüsü görmek yönetici durumuna gelineceğine işarettir. Balık tuttuğunu gören kimsenin eline toplu para geçer. Çok sayıda balık tutmak büyük servet demektir. Suda yüzen balıklarda yaklaşan kısmetlerdir. [/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]güzeelmişş yani..[/FONT]

Güzelmiş gerçekten ya :) Allah hayırlara çıkarsın.

Geri