1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Saç Aksesuarları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Saçlarınız için harika saç bakım önerilerini sitemizde bulabileceğiniz gibi aynı zamanda gelin saçları ve saç galerisi bölümümüzden de yararlanabilirsiniz. Saçlarınızı güzelleştirecek saç aksesuarları için bir araştırma yaptım arkadaşlarım. Genelde aksesuarlar çok pahallı değiller bunun için yaptığım araştırmada buradaki televizyonda hep reklamlarını gördüğünüz tozlu.com sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.

Emin olun saçlarınıza yapacağınız küçük dokunuşlarla daha güzel görüntü elde edebilirsiniz. Özellikle saçlarında Saç tacı kullanmak isteyenler için koyu saçlarda daha belirgin görünecek altın rengi saç tacı alabilirsiniz. Yukarıdaki adreste var kızlar.

< Konu Resmi..>

bunun haricinde Altın renginde başka bir model daha var bu görselleri de tozlu.com sitesinden alıyorum kızlar. Aşağıdan bununda örneğini görebilirsiniz fiyatı da pek pahallı değil 15 tl
    < Konu Resmi..>

Sizlere diğer bulduğum saç aksesuarları ile ilgili görselleri de alttan ekliyorum. Hoşunuza gidenleri bu siteden satın alabilir ve kapıda ödeme seçeneği ile taksitlede satın alabilirsiniz.

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Mart 2016
  2. axigirl

axigirl Forum Okuru

payLasim icin tskLer

:D:D

Cok siklar

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.090
    Ödül Puanları:
    113
    Konu güncellenerek yeni saç aksesuarları eklenmiştir. 26.03.2016

Saç Aksesuarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin saçı aksesuarları

gelin saçı aksesuarları

gelin saçı aksesuarları gelin başı aksesuarları saç nihalin düğün saçı nihalin sacı
  2. 2009 Saç Aksesuar Trendleri

2009 Saç Aksesuar Trendleri

sac aksesuarları saç aksesuar saç aksesuarları taç esma aksesuar postiş çıtçıt Bu yıl saçlarda taç ve bantlar çok moda farklı tarzda saç bantları sizler için bakalım beğenicekmisiniz...
  3. Saç aksesuar

Saç aksesuar

hatice sultan saç modelleri hatice sultan saç takıları Çeşitli modeller..
  4. Saclara özel aksesuarlar

Saclara özel aksesuarlar

Düsündümde boynumuza, el, kol, ve hatta ayagimiaza bile, bu arada saclarimizi sekillendiriyoruz kücük tokalar takiyoruz ama hic dünüdünüz mü belkide o saclarimiz kiskaniyordur aksesuar tasiyan diger yerlerimizi. O yüzden sizlere gecenyildan kalma ama bu yilda moda olacak sac aksesuarlarini sunuyorum...Bunlar bana göre degil demeyin sorna saciniz size kizip dökülebilir :tik:...
  5. Gelin Saçı, Aksesuarı, Makyajı..

Gelin Saçı, Aksesuarı, Makyajı..

gelin makyajı gelin makyaji makyaj düğün makyajları gelin saçı, modelleri, makyaj örnekleri, saç aksesuarları, gelin tacı modelleri burada bulabilirsiniz İster saç modeline odaklan isterse saçta kullanılan aksesuara yada gelinin makyajına... Ne istersen burada yani melek :D

Sayfayı Paylaş