Sevgili melekler ne öreceksiniz bu kış???

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Sevgili melekler ne öreceksiniz bu kış???
ne örsem bebeğime ne örsem örgücü bayanlar örgücü hamarat
Kızlar kış geldi gelecek:Deee kış aylarında en zevkli iş örgü örmek:DSiz de benim gibi örgü delisiyseniz gelin burda bu kış ne örelim onu konuşalım:)Ben örgü konusunda kendimi baya geliştirdim.Annem sağolsun onun sayesinde öğrendim:)Kış aylarına girmeden başlarım örgü örmeye..Ama bu sene ne yapsam diye kara kara düşünüyorum.Ne yapsam acaba????:Dgelin burda hep beraber örgülerin hatta örgülerinizin hem yapılışını hemde resimlerini paylaşalım.Özellikle kendi ördükleriniz varsa onlarında resimlerini çekip koyun buraya hep beraberr örnek alalım...eee var mısınız örgü örneği alışverişine:D

:deli:

Ben bu konuda pek ii sayılmam ama ördüğüm bir şeyi paylaşmayı isterim fotografını buldugum anda burda :D İnşallah sizlerde beğenirsiniz....

Ben örsem örsem milletin başına çorap örerim:D

Şaka bir yana valla örgü dikiş bimiyorum beni alırken kaynanamgillere dedim hepsini sağolsunlar çeyizimin yarısını onlar işledi:D

Ama gördüğüm özellikle örgü modellerine bayılmıyor değilim hatta hayır işlemek isteyen varsa örgü bilenlerden hayır kabülümdür seve seve hemde kabul ederim:D

Ben örsem örsem milletin başına çorap örerim:D

Şaka bir yana valla örgü dikiş bimiyorum beni alırken kaynanamgillere dedim hepsini sağolsunlar çeyizimin yarısını onlar işledi:D

Ama gördüğüm özellikle örgü modellerine bayılmıyor değilim hatta hayır işlemek isteyen varsa örgü bilenlerden hayır kabülümdür seve seve hemde kabul ederim:D

Adminim benim çorabım var sağolun almıyayım ben:puha:

Olsun bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır diycem korkuyorum o çoraplardan birini zorla örersiniz diya:haha:

Hayır kabul ediyormuşsunuz bende size bir çorap öreyim hayrına:D:D

ayyyyyyy ben severim örgüyü ama ne örceme karar veremiyom

bi kendime ceket düşünüom bide oğluma süveter bakalım

Kız kocaya birşey yokmu:DHep öyle oluyor ya ya kendimize yada çocuklarımıza kocalara birşey yok:)
süveter iyi oluyor ya gömlek üstlerine badi üstlerine falan güzel gidiyor:)bence hem kendine hemde oğluşuna yap birer süveter:)

ben her yıl sapka örerim çoluga çocuga millete kendime de en son kış bitince aklıma gelir:hhh: ayy bi alemim bu yıl kendime örcem aha buraya da koycam gösterercem size de cicim
gecen yıl bide su çok moda olan fularlardan örmüştüm onu da göstercem ayy ben bayılırım örgüyee

Hep evlenir evlenmez bir bebeğim olucak sanırdım ama olmadı.. neyse bu zaman zarfındada bende hem belki bir gün bebeğim olur diye hemde arkadaşlarım kuzenlerim boş durmadıklarından hergecen gun bebek sayısı çoğaldı..
bende her boş vaktimi eğerlendirdim ve bir şeyler örmeye çalıştım.
çok iyi bir örgücü değilim ama işteee bir kaç bişi yapabiliyorum...

sapka-atki-copy-8472.jpg

Kız çocuguna bere ve atkı... birer milyonluk iplerden örmüştüm.. hemde artann iplerden :D

Geri