Sevgili melekler ne öreceksiniz bu kış???

ben oğluma şunu öreceğim örgü olarak

ayrıca pullu oda takımı yapıyorum organze tülden masa örtüsü dikiyorum ve motif makinası ile şal yapıyorum elimde bir sürü işim var:) hiç boş durmam

ben oğluma şunu öreceğim örgü olarak

trenli-suveter1-1524.jpg

ayrıca pullu oda takımı yapıyorum organze tülden masa örtüsü dikiyorum ve motif makinası ile şal yapıyorum elimde bir sürü işim var:) hiç boş durmam

Çok güzel bir örnekmiş gerçekten de renklerde çok hoş:)Altına da bir tane kot alırsın güzzel de bir gömlek içine..Oh mis gibi:)

Diğer yaptıklarınıda bitirince eklersin merak ettim şimdi:Dkolay gelsin

Canım benim emeğine ellerine sağlıkk ne kadar harika olmuş yaa:)gözlerim kamaştı resmen...harika ötesiii olmuşşş...Renk uyumu modell göz alıcı valla.Teşekkürler paylaştığın için.Ben demi örsem nee:D:D
ör bacım ör.... gerçi senin ki erkek ama belki hediye edersin sende meleğim.. belkideeee bir kızın olur :D :piha:

meleklerim gaza gelmişken ördüğüm basit bebek süveterlerinide paylaşmak istedim... belkide örgüye yeni başlayan arkadaşlarımızaa bir fikir olur..

suveterrr-copy-5553.jpg

suveter-copy-9155.jpg

:örgü:​

Kız ne güzel bunlar yaaaaa benim oğlana da örsene kız:D
Kızım olmasa da kendime örerim:Derkek çocuklarına atkı bere örülmüyor ya hazırları daha iyi oluyor:D
Emeğine ellerine sağlık tatlım ne güzel yapmışsın ya..

Sarı olan akıllı ipmi??hani oluyor ya akıllı ipler ekndinden desenli.Yoksa kendin mi yaptın???

Benim örmeye vaktim yok
Sağolsun velilerim çocuklara örer getirir
Doğduklarında zaten hediye örgülerle ev dolmuştu
Oğlum örgü şeyi sevmiyor e e artık o bir delikanlı
Kızıma bolero ,panço giydiririm
Kaynanam da iyi örgücüdür bu arada
Bi dolu örgüsü oldu çocukların
En son kaynanam kıza askılı elbise ördü.

Benim örmeye vaktim yok
Sağolsun velilerim çocuklara örer getirir
Doğduklarında zaten hediye örgülerle ev dolmuştu
Oğlum örgü şeyi sevmiyor e e artık o bir delikanlı
Kızıma bolero ,panço giydiririm
Kaynanam da iyi örgücüdür bu arada
Bi dolu örgüsü oldu çocukların
En son kaynanam kıza askılı elbise ördü.

Sen şanslısın canım senin kaynana örüyor.Benimde annem örgücüdür benide kendisine benzetti.Annem hep oğluma örer yada kızkardeşime ama bana örmez:seker:Çünkü bende hep kendime örerim.Varsa örnek resimlerini çekip koysana kız bolero mesela:DBizede yol göstermiş olursun:D

Yok ben karar verdim çatır çatır bir kız doğuracam tüm bebe örgülerinden tutunda çeyizine kadar siz teyzelerinin üzerine atacam hamaratlar teker teker ortaya çıkıyor bakalım kimin başına kalacak benim kızın örgüleri:D:D:D

Geri