Sevgili melekler ne öreceksiniz bu kış???

Yok ben karar verdim çatır çatır bir kız doğuracam tüm bebe örgülerinden tutunda çeyizine kadar siz teyzelerinin üzerine atacam hamaratlar teker teker ortaya çıkıyor bakalım kimin başına kalacak benim kızın örgüleri:D:D:D

Admin doğurun talibi hazır hemen benim oğlana alıcam kızını:meçhul:
Ben kız çocuk örgülerine bayılırım bir sürü ördüm görümcemin kızına:DHiç değilse gelinime örerim:D

Meleklerimiz pek bir hamarat canım yaa=)

Canlarım buda benim ördüğüm hırka bunu örüyordum ama yarım kaldı ipim bitti aynı ipten bir daha bulamadım.Bir yere sipariş verdim getirecekler.O ip gelene kadar başka birşey örmek istiyorum:D:D

Buyrun bu yeleğimin ön kısmı 2 parçadan ördüm:)Kısa kol yapıcam ip alınca:)

mechulun-yelegi3-4552.jpg

Bayağı bir uzun oldu diz altını biraz geçiyor:D

mechulun-yelegi2-1297.jpg

Yakası kare yaka ve yakanın etrafınıda saç örgüsü düşünüyorum.Belli olmaz kapşonda çıkar:D

mechulun-yelegi1-8644.jpg

Buda arka kısmı bu kadar yaptım ip bitti:D6 tane ip harcadım:Dİpin tanesi 1 tl:D rengide gri:Dnasıl güzel mi melişler.

Hep evlenir evlenmez bir bebeğim olucak sanırdım ama olmadı.. neyse bu zaman zarfındada bende hem belki bir gün bebeğim olur diye hemde arkadaşlarım kuzenlerim boş durmadıklarından hergecen gun bebek sayısı çoğaldı..
bende her boş vaktimi eğerlendirdim ve bir şeyler örmeye çalıştım.
çok iyi bir örgücü değilim ama işteee bir kaç bişi yapabiliyorum...

sapka-atki-copy-8472.jpg

Kız çocuguna bere ve atkı... birer milyonluk iplerden örmüştüm.. hemde artann iplerden :D

Çok güzel olmuş bu ya:)Bende isterim ceyizime lütfennnnn:ehi:
Ben örmeyi bilmiyorumda:18::oppucuk:

Oyy oyyy annem benimmm vijdannn sultan nelerde yaparmışşş..Hamarat annem benimm:)Emeğine sağlıkk çok güzel olmuş:)Varmı böyle başka marifatelerin..kesin vadır bekliyoruz bak paylaşımlaırnı:)

Olmazmı kuzum neleer var nelerrr...

Geri