Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

sağol canım aaaa bende ne yapsam diye düşündüm durdum sabah süt ısıttım tahini bilmiyordum evde tahinde tahin helvasıda vardı akşama yediririm

miğde ağrısına süt hiç ii gelmiyor hatta daha çok ağrıtıyor haberiniz olsun verme sütin içinde gaz olduğu için daha kötü yapıyor kuzum bol şekerli su ver o an ama sabahları aç karına tahin helvası yesin tahin miğdenin etrafını kaplıyor jelatin gibi çok fayladı ama sabah aç karına canım

günaydın kızlar güzel geçsin gününüz
cumanız mübarek olsun Allah bugün ettiğiniz tüm duaları kabul etsin.
bebiş bekleyenlere Allah bebiş nasip etsin.
hamilelerimize kolaylıklar versin
borcu olanlara ödeme kolaylığı versin
iş arayanlara güzel iş versin
evlerimizden huzuru eksik etmesinnn
aminnnnnnnn

günaydın huzurum seninde cuman mübarek olsun amin amin allah razı olsun güzel duaların için

Huzur'cum sizin içinde hayırlısı olsun konuyu pek anlayamadım ama eşin istifa ediyormuş sanırım, eşin daha yeni girmemişmiydi işe, ben yanlışmı hatırlıyorum?

ikracım özet geçeyim cnaım sana
bizim patron bana yurtdışında projede iş teklif etti. bizde eşimle ölçtük tarttık değerlendirdik dedik olmaz. ben orda o burda.
sonra dedik patrona diyelim eşimide işe alırsa ikimiz beraber gidebilirsek güzel olur diye. sonra geldi eşim görüşmeye. güzel geçti. 1-2 hafta süren sürecin sonucunda anlaştılar. bugün bizim patrondan beklediği son bi cevap var. o da olursa eşim istifa edip benimle aynı işe geçecek. hakkımızdan hayırlısı inşallah. :ar4fd:

akşam babam yola kadar geçirdi önümüzde bir araba 3 4 kez kendi etrafında döndü ay dedik ne oluyor babamda bir korktu anlatamam ikimiz birden ne yapacağımızı şaşaırdım eşimde yanımda babam oha oha ay zaten onun konuşmalarına öldüm kaçmaya adım atamıyorum asger uğurluyorlarmış işte kendi çaplarında şekli yaratıyorlar

benim kardeşimde allah nasip ederse türgiye il sınırlarına girdi şafak türgiye

Allah kavuştursun canım
düğününde süpriz yapmıştı ya o geldi aklıma. :davul:

Geri