Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

nikocum sen kaçıncı ay hamile kaldın canım kaçıncı denemede yani

görümcem yanımda

oda mayıs 2012 de korunmayı bıraktı kaç ay geçti 9 ay oldu bitti ama gebe kalamadı

sana soruyor özel bir metodun oldumu

sana soruyorum cunku sende adetim düzensiz diyordun onunda arada düzensizlikleri oluyor her zaman değil ama bazen düzensizdi adetleri

bide eşindede kendinde de hiç bir sorun çıkmadı sadece yumurta tembelliği var dedi oda sorun yaratmaz demiş doktor

ama hala kalamadı cok istiyor

var mı önerileriniz kızlar...

bu arada benim zeynebim kocam oldu göbişimdeki miniğimlede 8+2 olduk

öpüyoruz sizleri görümceminde selamı var sizlere hamilelerden dua istiyor...

Son düzenleme:
kelebek sen benm fotyu gördünmü kardeşimin nişandan 8 aya girmiştim :) heheheheh

- - - updated - - -

dolap içi kapiton felan alcan mı bebeğin bişeyleri varmı kafanda mesela kumaş pazarına götüreyim seni uyku seti felan

görmedm kacırdım demek nete telden gırınce anlamıom pek ıs yerndende face cılmıyor evden mutlak suretle bakarımm :)

sahill maşallah baya eksik tamamlamışsın..chicco her konuda kaliteli bi marka zaten emzikti biberondu filan ondan aldıgın iyi olmuş..

bende liste yapıyorum kendime emzikle biberonları ya chicco yada phlips avent aıcam Allah nasip kısmet ederse bakalım artık...

tesss o çikolataları öyle nerde satın alabiliyoruz canım dükkanları şubeleri filan varmıymış.

Ben nette gördüm canım netten sipariş vemeyi düşünüyorum ya ya erirlerse:S

kelebek ben seni o züccaciyeye götüreceğimmmmmm toptancı el emeği bile yapabilirsin en azından fikkir edincennnnnnn :)

- - - Updated - - -

geldiğinde kısmetse rahat ayakkabı ince giyyy bana takıldınmı senin pertin çıkana kadar gezdirrim heheheheheeh

Bende dükkanı anneme satıp sizinle gezsem mi acaba?

kelebeğin sayesinde tesle de görüşeceğim amanımmmmmmmmmmmmmm şoklardayımmmmmmmmmmmmm bu durum için tessss :) kavuşuyoruzzzz kız

nikooo işesinnnnn onun işediğinden ne olurr yeterki sen kaçırma hahahahaahahahahaha

:) evet sahilo görüşmenin vakti geldi de geçiyor bile:) Yoksa hastanede sen diye başka birine doğum tebriğine gidebilirim:)

Ben nette gördüm canım netten sipariş vemeyi düşünüyorum ya ya erirlerse:S

Bende dükkanı anneme satıp sizinle gezsem mi acaba?

:) evet sahilo görüşmenin vakti geldi de geçiyor bile:) Yoksa hastanede sen diye başka birine doğum tebriğine gidebilirim:)

tess zaten hastanaden en fazla 2 gün kalırız ben erimaz diye düşünüyoum canım :)

kelebek gidip kebapları yer öyle gezeriz

aç karın ne geziceğizzzzz bende para zürtlesim yemekler bedava gelecekkkk kızım tese uğrar karnımızı doyurur ordan beri hep birlikte çıakrızzzzzzzzzzzz :))))))

armağan allah en kısa zamanda nasip etsin

sende bu aşamdan geçtin belki çok beklemedin ama herşey ilk önce sağlık sonra sabır kolay değildir muhakkak ama dua ve sabırla beklicek görümcen allah onada nasip etsin

sıkmasın ve takmamaya çalışşın inş. oda hamiş kalır

- - - Updated - - -

ben kaçtım iyi akşamlarrrrr

gideyimmmmmmm evimeee

nikocum sen kaçıncı ay hamile kaldın canım kaçıncı denemede yani

görümcem yanımda

oda mayıs 2012 de korunmayı bıraktı kaç ay geçti 9 ay oldu bitti ama gebe kalamadı

sana soruyor özel bir metodun oldumu

sana soruyorum cunku sende adetim düzensiz diyordun onunda arada düzensizlikleri oluyor her zaman değil ama bazen düzensizdi adetleri

bide eşindede kendinde de hiç bir sorun çıkmadı sadece yumurta tembelliği var dedi oda sorun yaratmaz demiş doktor

ama hala kalamadı cok istiyor

var mı önerileriniz kızlar...

bu arada benim zeynebim kocam oldu göbişimdeki miniğimlede 8+2 olduk

öpüyoruz sizleri görümceminde selamı var sizlere hamilelerden dua istiyor...

canım benım tesekkur ederım ılk once tebrıgın ıcın

canim ben 4.denemeyi bitirip kaldim bende doktora gittim hormon testlerimi yaptirdim hersey normal cikti doktor olur zamanla dedi ama tavsiyem bi yumurtlama takibi yaptir baktir dedi bu ay yaptirmayi dusunuyordumki bebisim coktan gelmis.ama gorumcene neden yumurta tembelligi dedilerki bu onemli atlamamak lazim kesinlikle baska doktor oneririm ona tek doktorla sinirli kalmasin cunku buna dikkat ediyorlar doktorlar yumurtlama olur fakat kaliteli yumurta olmasi onemli diyorlar bu sorun olabilir canim.ben hicbirsey yapmadim canim bekledim sadece hatta bu ay oyle hastaydimki o isi bile dogru durust yapamamistik zamani vakti geldi mi gercekten oluyormus:( butun doktorlar birsey yoksa stres diyorlar :( regl de bu yuzden atiyor zaten moralini yuksek tutsun insallah canim en kisa zamanda onunda olacak ama kesinlile doktora tekrardan gorunmesi yumurta temebelligi kaliteli yumurta olusumunu engellemeye sebep olabilir.insallah tez zamanda bebisine kavusur

Geri