soğan kürü kullananlar

ossi__m

ossi__m

Yeni Üye
Üye
soğan kürü kullananlar

Soğan kürü kullananlar melek kadınlar kulübü soğan kürü ile hamile kalanlar burada mı

Slm kızlar iki gün önce soğan kürüne başladım. Iltihabim, folikul kistim ve yaram var rahim ağzında. Ayrıca bebek istiyorum soğan kürü kullananlar varsa lütfen yazın gerçekten ise yarıyor mu...

zayiflamak-icin-sogan-kuru.gif
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
sevincbilge34

sevincbilge34

Yeni Üye
Üye
Merhabalar,
Soğan kürü oldukça etkili diye duydum.
ben de kullanmak istyrm. Kararsızım. yok mu kullanan :18:
 
Ezgi Engin

Ezgi Engin

Yeni Üye
Üye
ben kullandım basit denıılen kistlerden vardı klomen yuzunden olusmus olan.hem sagda hemde solda ıkı tane 5 cm di . o ay kullanmıstım ve dıger adetıme yakın dr a gıttıgımde kıstımın olmadıgını söylemıstı dr. bu ay 3 cm kıstım vardı yıne kullandım ve adetten bır hafta sonra basladım 1 hafta ıctım devam ederken annemı hastaneye götrmusken kendımde kontrol olayım dedım ve dr kontrole gırdıgımde bır hafta dıyorum dusun 1 cm e dusmustu.kaldıkı onu bılıosun 15 gun kullanmak gerek.
 
ossi__m

ossi__m

Yeni Üye
Üye
Ben tekrar icsem mi bilemiyorum bebek için incir de icebilirim ama doktor herşey çok iyi dedi. Hamileliği kolaylaştıracağını bilsem içerim yine de
 
Ezgi Engin

Ezgi Engin

Yeni Üye
Üye
bir orta boy soganı 4 e böl ve klorsuz 1 bucuk su bardagı suda kaynat.5 dk snra dınlenmeye bırak mutlaka ılık ıc ne sıcak ne de sooguk olucak.adetten 1 hafta soonra baslayıp 15 gun devam edıceksın canım.ınsallah faydasını görursun. eger hormonsal bı sorunların varsa da bı kac sıte de hayıt suyuna denk geldım . oda bebek olması ıcın cok ıyı gelıormus.ıkıncı ayında hamıle kaldıgını yazanların oldugunu okudum .onun suyu daha ıyı gelıomus sanırım bende alıp baslıcam faydasını görursem burdan yazarım onuda.bırde arı sutu ıcılıyomus o suyu ıcerken ama onu arastrma asamasındayım.he bıde bırısı maydanoz sut yapmıs bu suyu ıcerken o ay hamıle kalmıs. bakalım bende sıraya sokup bende ıcıcem.
 
Ezgi Engin

Ezgi Engin

Yeni Üye
Üye
benım sorunum yok esımdede sorun yok. sadece pko goruntusu var. 5 kere klomen kullandım sonuc basarsız. tuplerıme baktrdım ordakı dr sen neden buna baktrıosn kı senın herseyın normal dedı . tuplerım acıkmıs ve yapısıklık falanda yokmus.aynı zamanda gebelık olusamaması ıcın bı sebepte yokmus. ama nedense olmuyo . klomen de kıst yapıo bende o yuzden onu kullanmayıda dusunmuorum artık.
 
ossi__m

ossi__m

Yeni Üye
Üye
Inşallah tutar canım sende bende isteyen herkesinde bebisi olur insallah.ben incire baslayabilirim bu ay
 
Ezgi Engin

Ezgi Engin

Yeni Üye
Üye
yumurta gelısımı ıcın mı baslıcaksın sen. ınsallah ınsallah hepımızın kucagı dolsun yuzumuz gulsun ınsallah.
 
ossi__m

ossi__m

Yeni Üye
Üye
Doktor herşeyin çok güzel bebeğin olur dedi ama hemen olsun istiyorum onun için birşeyler yapmak istiyorum
 
Üst