R

Ranaaa

Forum Okuru
ben kullandım basit denıılen kistlerden vardı klomen yuzunden olusmus olan.hem sagda hemde solda ıkı tane 5 cm di . o ay kullanmıstım ve dıger adetıme yakın dr a gıttıgımde kıstımın olmadıgını söylemıstı dr. bu ay 3 cm kıstım vardı yıne kullandım ve adetten bır hafta sonra basladım 1 hafta ıctım devam ederken annemı hastaneye götrmusken kendımde kontrol olayım dedım ve dr kontrole gırdıgımde bır hafta dıyorum dusun 1 cm e dusmustu.kaldıkı onu bılıosun 15 gun kullanmak gerek.

R

Ranaaa

Forum Okuru
ben kullandım basit denıılen kistlerden vardı klomen yuzunden olusmus olan.hem sagda hemde solda ıkı tane 5 cm di . o ay kullanmıstım ve dıger adetıme yakın dr a gıttıgımde kıstımın olmadıgını söylemıstı dr. bu ay 3 cm kıstım vardı yıne kullandım ve adetten bır hafta sonra basladım 1 hafta ıctım devam ederken annemı hastaneye götrmusken kendımde kontrol olayım dedım ve dr kontrole gırdıgımde bır hafta dıyorum dusun 1 cm e dusmustu.kaldıkı onu bılıosun 15 gun kullanmak gerek.
Peki soğanı kabuklariylami kaynattın bende de şuan çikolata kisti var iki tane biri 5 cm biri biraz daha küçükmüş. 3. Gun oldu kullanıyorum faydasını gorurmuyum acaba

R

Ranaaa

Forum Okuru
Bendede çikolata kisti var biri 5 cm diğeri biraz daha küçükmüş hamileliğime engelmis. Henüz 5 aydır çocuk denememiz oldu. Hastaneye gittik araştırma hastanesinde aşılama yapalım dediler. Özele gittim ameliyat dediler başka bi devlet hastaneside ameliyat dedi kafam çok karıştı ne yapacagimi bilemiyorum. Sogan kürüne başladım bende 3 Gun oldu faydasını gorurmuyum acaba. Bide sogan kurunu kullananlar kabuklariylami kaynatiyo. Ben soyuyorum faydası olurmu öyle

A

Aslı Tunç

Forum Okuru
biride çıkıpta desinki kullandım iyi geldi hamile kaldım herkes kullanmalımıyım kullanmayı düşünüyorum vs yazmış Varsa faydasını gören yazsın

M

Mucize bebek

Forum Okuru
biride çıkıpta desinki kullandım iyi geldi hamile kaldım herkes kullanmalımıyım kullanmayı düşünüyorum vs yazmış Varsa faydasını gören yazsın
Ben hamile kaldim iki yumurtaliktada cikolata kistim vardi.hatta bazi doktorlar kotu huylu bile dedi Ca 459 lara cikti arastirma hastanesi cikolata kisti teshisi koydu.tup bebege karar verildi haziran 2014 te tup bebek yapildi basarisiz sonuc aldi atik umidi kestik kabullendik cocugunuz olmucak diye 2015 nisanda adet gunumde leke oldu devami gelmedi umutsuz bi sekilde test yaptim ve cift cizgi.hersey kafada bitiyor üstune dustukce düsundukce beyin tersine hareket wdiyor cok zor biliyorum ama kafadan atmaya calisin.simdi 2.5 yasinda afacan mi afacan bi erkwk cocugum var Allah isteyen herkwse bu duyguyu nasip etsin.

Ben hamile kaldim iki yumurtaliktada cikolata kistim vardi.hatta bazi doktorlar kotu huylu bile dedi Ca 459 lara cikti arastirma hastanesi cikolata kisti teshisi koydu.tup bebege karar verildi haziran 2014 te tup bebek yapildi basarisiz sonuc aldi atik umidi kestik kabullendik cocugunuz olmucak diye 2015 nisanda adet gunumde leke oldu devami gelmedi umutsuz bi sekilde test yaptim ve cift cizgi.hersey kafada bitiyor üstune dustukce düsundukce beyin tersine hareket wdiyor cok zor biliyorum ama kafadan atmaya calisin.simdi 2.5 yasinda afacan mi afacan bi erkwk cocugum var Allah isteyen herkwse bu duyguyu nasip etsin.
Yani soğan kürünü yaptıktan sonramı hamile kaldınız ? Şayet kürü yaptıysanız kaç gün devam ettiniz ? Biraz bilgi verirmisiniz?

Polistik Over hastasıyım soğan kürü kullananlara selam olsun hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kisti olanlar soğan kürü sonuç verir mi kullananlar yazabilir mi ? Kisti olanlar soğan kürü sonuç verir mi kullananlar yazabilir mi ?
Vajinamın içinde kist ve şişkinlik hissediyorum dün başladım sogan suyunu bugün ikinci günüm soğan suyu kesin ssonuç verir mi
Bilmedikleriniz 1
soğan kürü kullananlar bilgisi olanlar yardım soğan kürü kullananlar bilgisi olanlar yardım
hanımlar ben 3 yıldır bebek istiyorum ama ne yazıkki olamıyor. Kullanmadığımız ilaçlar kalmadı bir kez aşılama da yaptırdık tutmadı ben de oluruna bırakayım dedim ama yine olmadı. Adetim sürekli düzensiz o kadar tedavi gördüm ama düzene girmedi...
Bilmedikleriniz 1
Sogan kuru kullananlar Sogan kuru kullananlar
M
Kısırlık 0
Adet dönemin de soğan kürü içilir mi? Adet dönemin de soğan kürü içilir mi?
İbrahim Saraçoğlu'nun tavsiye etmiş olduğu soğan kürü, aslın da birçok kadın hastalıklarının yanısıra hamile kalmayı da kolaylaştıran bir doğal tedavi yöntemi... Soğan kürü kullanıp da hamile kalanlar olduğu kadar bu kür sayesin de birçok kişi de...
Alternatif Tıp 4
Polistik Over hastasıyım soğan kürü kullananlara selam olsun Polistik Over hastasıyım soğan kürü kullananlara selam olsun
Arkadaşlar Merhaba, Aranıza yeni katıldım:p Polikistim over hstasıyım. Yalaşık 2 aydır bebek düşünüyoruz. Lakin kistten dolayı tedirginim. Sorum şu: soğan kürü kullanırken hamile kalınsa düşük vs. olur mu?? kullandığı ilk ay hamile kalan var mı ...
Bebek Bekleyen Anneler Forumu 7