soğan kürü kullananlar

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında ossi__m tarafından paylaşıldı.

1. Rosalina

Rosalina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    İlaçla ikisi ters etki yapmaz umarım

2. Sevimli cadı

Sevimli cadı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Sende önce hapını kullan ona göre hareket edersin

3. Rosalina

Rosalina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    çok kararsız kaldım. doktor kontrolüne kadar küçülttürmekte istiyorum.

4. melekannesi

melekannesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    çok fazla akıntım oluyor soğan kürünü şimdiye kadar denemedim ama denemek istiyorum acaba akıntıya iyi geliyormu bide soğanın boyutu ve rengi önemlimi acaba

5. Serap16

Serap16 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam arkadaslar benim 3cm miyomum vardi tedavi ile ikizlere hamile kaldim malesef ki erken doğum yaptim miyom 7cm ye ulasti .oglum ve kizim öldü. :( miyomdan çok cekiyorum sogan kuru uyguluyorum 6 ocakta kontrol olcam ins hepimize sifa olur

6. Rosalina

Rosalina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    soğan kürü adetliyken içilir mi

7. Sevimli cadı

Sevimli cadı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Soğan suyunun adetliyken icilmesinin sakıncası yok.

soğan kürü kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Soğan Kürü

Soğan Kürü

Kuru soğan, polykistik Over Sendromu (PCOS) yaşayan bayanların imdadına yetişen mükemmel bir destekleyici ve yardımcı tedavi imkânı sunmaktadır. Erken menopoza giren bayanların da imdadına yetişebilmektedir. Küçük ve orta çaplı miyomu olan bayanlar da kuru soğan küründen istifade edebilirler. Polikistik over şikâyeti olanlar, büyük bir olasılıkla kürü uygulamaya başladıktan bir-iki gün sonra...
  2. Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Doktor İbrahim Saraçoğlu'nun proğramlarında çok sıkça bahsettiği SOĞAN KÜRÜ uygulamasını artık bilmeyen yok diye düşünüyorum. Bu uygulamayı kullanan ve sonuç almış sonuçlarını bizlerle paylaşacak tüm Meleklere ve hamiş annelere, anne adaylarına artık düşüncelerini ve görüşlerini yazabilecekleri bir başlık oluşturduk. Bu başlık altından düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı, soğan kürünü nasıl...
  3. Soğan suyu zayıflatır mı ?

Soğan suyu zayıflatır mı ?

soğan suyu ile zayıflayanlar,soğan suyu kilo verdiriyormu,soğan suyu zayıflatmak için nasıl kullanılır, Soğan suyu zayıflatır mı sorusunun cevabına geçmeden önce şunu söylemeliyim, hiçbir bitki veya besinin tek başına zayıflatma özelliği yoktur. Bazı bitkiler veya besinler metabolizmanızı bir miktar hızlandırarak, tokluk sürenizi uzatarak veya egzersiz için enerjinizi bir parça artırarak...
  4. Polistik Over hastasıyım soğan kürü kullananlara selam olsun

Polistik Over hastasıyım soğan kürü kullananlara selam olsun

Arkadaşlar Merhaba, Aranıza yeni katıldım:p Polikistim over hstasıyım. Yalaşık 2 aydır bebek düşünüyoruz. Lakin kistten dolayı tedirginim. Sorum şu: soğan kürü kullanırken hamile kalınsa düşük vs. olur mu?? kullandığı ilk ay hamile kalan var mı ? soğan kürü kullanırken korunmayı bırakmanın sakıncası olur mu riskli mi ?? Yanıtlar bekliyorum :cheer2:
  5. Adet dönemin de soğan kürü içilir mi?

Adet dönemin de soğan kürü içilir mi?

İbrahim Saraçoğlu'nun tavsiye etmiş olduğu soğan kürü, aslın da birçok kadın hastalıklarının yanısıra hamile kalmayı da kolaylaştıran bir doğal tedavi yöntemi... Soğan kürü kullanıp da hamile kalanlar olduğu kadar bu kür sayesin de birçok kişi de kadın hastalıkları karşısın da başa çıkabiliyor. Soğan kürü ile hamile kalan var mı ve soğan kürü hakkın da detaylı bilgilere buradan...

Sayfayı Paylaş