soğan kürü kullananlar

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında ossi__m tarafından paylaşıldı.

1. Rosalina

Rosalina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    İlaçla ikisi ters etki yapmaz umarım

2. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    157
    Ödül Puanları:
    63
    Sende önce hapını kullan ona göre hareket edersin

3. Rosalina

Rosalina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    çok kararsız kaldım. doktor kontrolüne kadar küçülttürmekte istiyorum.

4. melekannesi

melekannesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    çok fazla akıntım oluyor soğan kürünü şimdiye kadar denemedim ama denemek istiyorum acaba akıntıya iyi geliyormu bide soğanın boyutu ve rengi önemlimi acaba

5. Serap16

Serap16 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selam arkadaslar benim 3cm miyomum vardi tedavi ile ikizlere hamile kaldim malesef ki erken doğum yaptim miyom 7cm ye ulasti .oglum ve kizim öldü. :( miyomdan çok cekiyorum sogan kuru uyguluyorum 6 ocakta kontrol olcam ins hepimize sifa olur

6. Rosalina

Rosalina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    soğan kürü adetliyken içilir mi

7. Sevimli cadı

Beğenilen Mesajlar:
    157
    Ödül Puanları:
    63
    Soğan suyunun adetliyken icilmesinin sakıncası yok.

8. Sld

Sld Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kürü deneyen arkadaşlar bir faydası oldu mu bebis bekleyen var mi. Soğan kürü mü yoksa ınofolic mi kullansam karar veremedim doktorum ınofolic tavsiye etmişti 1 ay kullandım sonuç yok adetim düzenli ama pko yüzünden olmuyor çevremde ki herkes doğan suyunu öneriyor ama inofolic e devam edeceğim

9. Sevimli cadı

Beğenilen Mesajlar:
    157
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba, önce doktorunun verdiği ilacı kullan sonuç almazsan soğan kürünü yapabilirsin. Herkeste aynı etkiyi gösteren bir kür değil. Benim kuzenim soğan kürünü uyguladı adeti gecikti. 40 gün adet olmadı test yaptı oda negatif çıktı. Bazı kadınlarda yan etki yapabiliyor.

Sld bunu beğendi.
  10. asiye sarı

asiye sarı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    163
    Ödül Puanları:
    43
    Bende de pko var ocak ayında 3.5 cm kist vardı onun için kullandım bana faydası oldu.

11. Ecem ;)

Ecem ;) Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Bende adet düzensizliği için soğan kürü uyguladım adetlerim düzene girdi. Kisti olanlar için özellikle bu kür çok ideal.

12. Sld

Sld Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben uyguladigimda 15 gün adet olmadım psikolojik olarakta kendimi hamile moduna sokmusum galiba ki acil de negatif yazısını görünce üzüldüm . Doktorum soğan kürü değilde civan percemi ve hayit tohumu çayı önermişti onu da içemediğim için ınofolic başladık folik asistle beraber. Arkadaşlar hamile kalmak dünyada ki en zor şeymiş gibi geliyor adetlerim düzenli ama yumurtalarım büyümüyor ve catlamiyor

13. Sevimli cadı

Beğenilen Mesajlar:
    157
    Ödül Puanları:
    63
    Üzülmeyin inşallah en kısa zaman da anne olursunuz. Hayıt çayı yumurtalıkları uyarıyor yumurta sayısını artırıyor ve hormonları düzenliyor.Civan perçemide adet düzensizliklerine iyi geliyor . Önce doktorunun verdiği ilacı kullan sonuç almazsanız bu bitkilerden faydalanabilirsiniz

Sld bunu beğendi.
  14. Sld

Sld Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Evet düzenli olarak kullanmaya çalışıyorum inşallah ısteyen herkes anne olur

15. Ferya yıldız

Ferya yıldız Forum Okuru

Merhaba arkadaslar ben de de kist var hem sag da hem solda bnde sogan kürünü kulaniyordm doktora gittim dedi senin CA-125 903.5 degerim yükselmis sogan kürünün bi zararı olurmu acaba dgerim yüksek die bugun braktm kürü devam etsem bsey olurmu. bnim ilk bebgi kaybettim simdi yine istyorm olmuyor allah olmuyanlara da versin ins

soğan kürü kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Hamile Kalmak ve Çikolata Kisti için Soğan Kürü Kullananlar Buraya

Doktor İbrahim Saraçoğlu'nun proğramlarında çok sıkça bahsettiği SOĞAN KÜRÜ uygulamasını artık bilmeyen yok diye düşünüyorum. Bu uygulamayı kullanan ve sonuç almış sonuçlarını bizlerle paylaşacak tüm Meleklere ve hamiş annelere, anne adaylarına artık düşüncelerini ve görüşlerini yazabilecekleri bir başlık oluşturduk. Bu başlık altından düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı, soğan kürünü nasıl...
  2. Soğan suyu zayıflatır mı ?

Soğan suyu zayıflatır mı ?

soğan suyu ile zayıflayanlar,soğan suyu kilo verdiriyormu,soğan suyu zayıflatmak için nasıl kullanılır, Soğan suyu zayıflatır mı sorusunun cevabına geçmeden önce şunu söylemeliyim, hiçbir bitki veya besinin tek başına zayıflatma özelliği yoktur. Bazı bitkiler veya besinler metabolizmanızı bir miktar hızlandırarak, tokluk sürenizi uzatarak veya egzersiz için enerjinizi bir parça artırarak...
  3. soğan kürü mü incir kürü mü yapayım hamilelik için

soğan kürü mü incir kürü mü yapayım hamilelik için

meraba kızlar ben suan adet dönemndeym ve soğan kürü yapmak istiyorum hemen ardından incir kürünü düşündüm bu ay hamle kalablrmiyim ki :(
  4. Polistik Over hastasıyım soğan kürü kullananlara selam olsun

Polistik Over hastasıyım soğan kürü kullananlara selam olsun

Arkadaşlar Merhaba, Aranıza yeni katıldım:p Polikistim over hstasıyım. Yalaşık 2 aydır bebek düşünüyoruz. Lakin kistten dolayı tedirginim. Sorum şu: soğan kürü kullanırken hamile kalınsa düşük vs. olur mu?? kullandığı ilk ay hamile kalan var mı ? soğan kürü kullanırken korunmayı bırakmanın sakıncası olur mu riskli mi ?? Yanıtlar bekliyorum :cheer2:
  5. soğan kürü kullananlar bilgisi olanlar yardım

soğan kürü kullananlar bilgisi olanlar yardım

hanımlar ben 3 yıldır bebek istiyorum ama ne yazıkki olamıyor. Kullanmadığımız ilaçlar kalmadı bir kez aşılama da yaptırdık tutmadı ben de oluruna bırakayım dedim ama yine olmadı. Adetim sürekli düzensiz o kadar tedavi gördüm ama düzene girmedi üstüne üstün kilo aldım soğan kürü işe yarar mı dersiniz yapan memnun kalan hamile kalan varsa yardımcı olsun lütfen

Sayfayı Paylaş